81294514-5921166

یادواره ۳۲ شهید نیروی انتظامی شهرستان انزلی با حضور جمعی از مسئولان انتظامی، مدیران اجرایی و مردم در مسجد بی بی حوریه برگزار شد.

 

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری و رییس مرکز اسلامی هامبورگ آلمان بعنوان سخنران این مراسم ، اخلاص عمل شهدا را رمز جاودانگی آنان خواند.

آیت الله ˈ رضا رمضانی گیلانیˈ اظهار کرد: ایران اسلامی اکنون در متن تاریخ حضور و در تحولات منطقه ای و جهانی تاثیر دارد.

وی با اشاره به جنگ نرم و تحریم ها علیه ایران بیان کرد: استمرار نظام در گرو احیای انگیزه و آرمانهای شهدا است .

وی با بیان این که نهضت عاشورا حرکتی پویا در جامعه بشری ایجاد کرده است تاثیر انقلاب اسلامی ایران را در نهضت های آزادیبخش دنیا و حتی در قلب امریکا و جنبش وال استریت کاملا مشهود دانست.

فرمانده انتظامی انزلی نیز در این مراسم با بیان این که شهادت فداکردن ارزشمندترین دارایی یک انسان است، گفت: به همین دلیل است که انسان ها در مقابل ایثار سر تعظیم فرو می آورند.

سرهنگ پاسدار ˈهرمز عشقیˈ اظهار کرد: نیروهای انتظامی علاوه بر حضور چشمگیر در هشت سال دفاع مقدس در جبهه ای به نام آرامش و امنیت برای اقتدار هرچه بیشتر نظام جمهوری اسلامی به عنوان چشمان بیدار جامعه در حال انجام وظیفه هستند.

وی افزود: امنیت و اقتدار امروز ما وامدار رشادت ها و دلاوری های دیروز شهدای ما است.

شهید در راه حفظ آرمان ها و دفاع از ارزش های الهی و حفظ و تداوم اسلام جان خود را در طبق اخلاص قرار داده و با نثار خون پاک و هستی خود با خالق معامله می کند .

۳۲ شهید گلگون کفن نیروی انتظامی انزلی گواه زنده بودن روحیه شهادت طلبی در پلیس است .

فرمانده انتظامی انزلی در خاتمه از خانواده معظم شهداء والا مقام که با تربیت فرزندان شجاع و با اخلاص منجر به حفظ ارزش های اسلام و عزت جمهوری اسلامی ایران شدند سپاسگزاری کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

خدابنده

۱۰ شهریور ۱۳۹۳

زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا کمتر از شهادت نیست – امام خامنه ای
– انشاء الله که شهدا شافع ما در روز قیامت باشند

پاسخ