80883255-5087915

یادواره شهدای دانش آموز بندرانزلی با همکاری سپاه و آموزش و پرورش این شهرستان با حضور جمع کثیری از دانش آموزان در گلزار شهدا برگزار شد .

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ایرنا ، فرماندار بندرانزلی در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ۳۶ شهید دانش آموز این شهرستان گفت : شهید فهمیده با بستن نارنجک به خود از پیشروی دشمن جلوگیری و جان خود را نثار انقلاب و میهن کرد .

ˈ سعادتمند داوودی ˈ اظهار کرد : شاید اکنون در کشور نیازی به دفاع نظامی نباشد ولی شیوه دفاع تغییر کرده و باید در عرصه های سیاسی اقتصادی فناوری از انقلاب ، نظام و کشور دفاع کنیم .

وی خاطرنشان کرد : هیچگاه کشورهایی که با ما مخالف هستند موجبات توسعه ما را فراهم نمی کنند بلکه خود ما باید پیشرفت ، توسعه و عدالت را برای مردم ایجاد کنیم .

فرماندار انزلی ، با اشاره به این که میانگین سنی دانشمندان کشور همسان سن انقلاب اسلامی است یادآور شد : پیشرفت در عرصه های مختلف ثمره تلاش بعد از انقلاب است و باز هم باید این مسیر ادامه پیدا کند .

وی متذکر شد : دشمن برای دور کردن جوانان از نظام و انقلاب می کوشد خرافات را وارد اعتقادات ما کند و با در پیش بودن ماه محرم باید حواسمان در خصوص مواردی که جنبه دینی ندارد و ساخته و پرداخته وابستگان صهیونیسم و جاسوسان است ، جمع باشد .

داوودی تصریح کرد : مقایسه انقلاب ما با انقلابهای دیگر جایگاه ولایت و رهبری و اهمیت آن در انقلاب را روشن می کند .

وی اضافه کرد : در خیلی از کشورها درصد بالای جمعیت جوان تهدید محسوب می شود اما در کشور ما فرصتی برای نظام و انقلاب است .

فرماندار بندرانزلی در خاتمه از دانش آموزان خواست برای ادامه راه شهدا به همت خود افزوده و در عرصه های علمی تلاش کنند .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *