602801_483444181702271_691192103_n

غلام محمد وند ‘ مدیر برنامه ریزی و توسعه باشگاه ملوان که در بحث کارشناسی پخش مستقیم بازی تیم های فوتبال ملوان بندرانزلی و داماش رشت ،حضور داشت ، یادداشت زیر را پیرامون این بازی در اختیار سایت رسمی باشگاه ملوان بندرانزلی ، گذاشته است که در ادامه نظر شما را به مطالعه آن جلب میکنیم :

بیاییم عشق را باور کنیم و به نیرویی که عشق می آفریند ایمان داشته باشیم . چرا که تنها عشق می تواند در سرما و گرما زیر باران یکریز و یا تابش سوزاننده آفتاب ، در بی پولی و بیکاری ، در شرایط سخت جسمی و بیماری در میان هزاران دغدغه های روحی ؛ طرفداری را به ورزشگاه بکشاند و فارغ از هر سلیقه و مرام ، تنها برای ملوان ، تاکید می کنم تنها برای ملوان فریاد بکشد ، شادی کند و اشک بریزد .

این عشق همان خیر خواهی است . این همان چیزی است که ملوان را همیشه سر پا، سر بلند و سر افراز نگاه داشته است . من به عنوان یک ملوانی از دریای کاسپی الهام می گیرم ، گاهی طوفانی و پر خروش و گاهی آرام و منتظر . من از تبار دریا ، نسل چشمه و رودخانه و جنگل هستم . همچون جویبار به درخت، درخت را پاسخ می دهم. رفتارم به طرف مقابل بستگی دارد.

mani_anzaliclub (19)

از ابراز احساسات و الطافی که طرفداران ملوان نسبت به من بعد از بازی ملوان و داماش داشته اند، تشکر می کنم و واقعا نمی دانم چگونه پاسخ این همه محبت را بدهم. اعتقاد دارم رقابت میان ملوان و داماش، لازمه پیشرفت است. باید این آب را گرم نگاه داشت و اگر خدای ناکرده داماش هم نباشد، باید تیم دیگری آفرید. برای پیشرفت به رقابت نیاز داریم و برای رقابت به حریف قدر . فقط باید دو طرف ظرفیت ها را بالا ببرند. شکست و پیروزی در ذات ورزش نهفته است.

روزی که ملوان بد بازی می کند ، منصفانه نقدش می کنیم و نظرات خود را به مربی و بازیکنان می گوییم و روزی هم که خوب بازی می کند و پیروز می شود ، تعریفش می کنیم و ابراز احساسات ، اما در هر صورت طرفدارش باقی می مانیم، با کسی هم تعارف نداریم. این رفتار یک ملوانی است ، بهتر است عزیزان داماشی هم این گونه باشند. من هم در روز کارشناسی بازی ملوان و داماش ، همین کار را کردم نه بیشتر .

S0632469

ما به شهروندان رشت احترام می گذاریم . در آن شهر ملوانی ها کم نیستند و دوستان و اقوام ما در آن شهر زندگی می کنند و بر عکس . اما ما عاشق ملوانیم ، چه باید کرد . این چیزی نیست که بشود پنهانش کرد . این حق همه است .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۱۵ بهمن ۱۳۹۱

تو بحث کارشناسی بازی با داماش بارها با قاطعیت گفتن ملوان این بازی رو میبره، کارشناس داماشی که میگفت مساوی میشه،فقط حیف بعد از بازی که پوربخش داشت آتیش میگرفت و خیلی هم بد و تند حرف میزد جوابش رو نداد آقای محمدوند…

پاسخ