malavan-perspolis (15)

باخت به تیم دسته دومی صنعت ساری نه در امروز بلکه در روزهایی بسته شد که شایسته سالاری جای خویش را به مصلحت سالاری داده بود . روزهایی که همه چیز آنقدر خوب جلوه داده می شد که به سلامت چشمانمان شک می کردیم اما در دل می دانستیم با چنین تیم بستن به روزهایی خواهیم رسید که حتی نای افسوس خوردن هم نداشته باشیم .

 

ضعف امروز ما حاصل سوء مدیریت شدید این تیم است که در لحظه لحظه فعالیت خود آنقدر بر انتخاب های بد خویش اصرار ورزید تا به چنین روزی بیفتیم که آرزوی گل زدن به تیم دسته دویی را داشته باشیم . چطور می شود وقتی تمام هواداران این تیم پیش بینی چنین شرایطی را می کردند آنانی که ادعای این کار را داشتند به انتظار فرا رسیدن این روزها نبودند . آیا می شود هوادار ساده متوجه وخامت اوضاع بشود اما مدیریت این تیم توان برآورد شرایط را نداشته باشد ؟ شاید اصلا آینده ی این تیم برای کسانی که تصمیم گیرنده بودند اهمیتی نداشته و بدان به چشم یک سرگرمی و با قابلیت مطرح شدن آنان می نگریستند . که اگر اینگونه نبود تصمیمی که در هفته پنجم در مورد آن به اجماع رسیده شده بود را در هفته ی یازدهم و پس از وارد شدن خساراتی شاید غیر قابل جبران به تیم عملی نمی کردند .

 

امروز حقیقتا وقتی برخی از اسامی پنالتی زنان تیم را مرور می کردیم در ذهن خود حتی آخرین باری که آنان در طی یک بازی شوت موفقی زده باشند را به خاطر نمی آوردیم ، هرچند که پنالتی شرایطی ۵۰ ۵۰ دارد اما اینکه یک تیم لیگ برتری ۴ پنالتی از ۶ پنالتی خود را آن هم برابر یک تیم دسته دویی از دست داده باشد چیزی نیست جز اینکه آن تیم لیگ برتری در حد لیگ برتر بسته نشده است . باز هم گلی به جمال نظام وظیفه که این فرصت را به آقایان مدعی مدیریت داد تا با هزینه کمتر بازیکنان باد آورده ای  را (به دلیل اتفاقاتی که در مورد کارت معافیت آنها رخ داد) آنهم از نیم فصل در اختیار بگیرد که قبلا حتی در فکر جذب نمونه های مشابه آنان هم نبودند . به راستی این شرایط مدیریتی و اینگونه جذب بازیکن که این را می توان به نوعی هدیه ای آسمانی نامید آیا ذره ای قابل دفاع است ؟!

 

به عنوان هواداری از خیل هواداران ملوان از شرایط و نتیجه گیری این تیم علی الخصوص افتضاح جام حذفی در برابر تیم دسته دویی و به وجود آمدن این شرایط تحقیر آمیز و دور از شان تیم بزرگ ملوان (که رسیدن به این تیم بر خلاف امروز ، آرزوی بزرگ برای “خیلی ها” محسوب می شد) احساس حقارت می کنیم و بیشتر عصبی می شویم وقتی می بینیم هنوز این تصمیمات پر از عیوب ریز و درشت در حال تکرارند و ما را سوژه ی دست بدخواهان نموده اند ! باشگاهی که امروز اخراج می کند ، فردا ابقا می کند و در اقدامی عجیب و به دور از شان تاریخ باشگاه برای جذب مدیر اجرایی و مدیر رسانه آگهی استخدام می زند !!

 

واقعا آیا این اتفاقات عجیب و دور از ذهن در هیچ کجای دنیا حتی آن افغانستانی که به فکر جذب بازیکنشان بودیم هم دیده می شود ؟ این سوء مدیریت تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد و این رفتار سراسر تحقیر آمیز شما کی به انتها خواهد رسید . من نگران آن روزی هستم که ملوان فرصتی برای بازگشت نداشته باشد و خبری هم از کسانی که مصبب وقوع این اتفاقات بوده اند نباشد .

 

 

منبع : ملوان کلاب.نت – www.MalavanClub.Net

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جوانان متحد انزلی چی

افتضاح بود افتضاح
به مطالب خوبی اشاره کردید
کاش تیممون دست نیرو دریایی بود و مالک نداشت…

پاسخ

nabid.port

نگار

۲۶ مهر ۱۳۹۳

:no: :no:

پاسخ