10 

نمیدانیم در قبال مواردی از این دست چه کسی باید پاسخگو باشد ؟ گناه شهرستان انزلی با ۴۰۸ شهید گلگون کفن چیست که این چنین عده ای در این استان همچون کفتار صفتان داشته هایش را دوره کرده اند. تاریخ پر شکوهش را دست کاری میکنند و القابش را به نام خود سند میزنند! کار را به جایی رسانده اند که تاریخ ساختگی شان را هم به یقیین باور میکنند!

آنهم در این برهه حساس کشور که جامعه نیازمند آرامش و اتحاد است عده ای این چنین هدفمند و هماهنگ بر گسترش نفاق در جامعه کمکرسانی میکنند. از ابزار ملی نظیر رسانه ی ملی و پول بیت المال کبریت نفاق بر مخمل سرسبز گیلان انداخته و آتش بر می افروزند.

پس از شکست طرح نامگذاری تالاب انزلی که نامش از قدمتی بسیار بالا برخوردار است حتی نام شهر انزلی نیز برگرفته از این نعمت خدادادی و این جلوه ناب طبیعی است. این بار در قالب طرحی جامع تر به دنبال تغییر نام این تالاب، گیلان نیوز هم در قالب حرکتی جاهلانه و شاید آگاهانه و هدفمند به جمع عاملین صهیونیسم در ایران پیوسته و مشغول کمک به نفاق و جدایی اقوام در جامعه شده و اینبار عنوان تالاب جعلی خ.ز.ر را هم به دیگر نام جعلی تالاب ص.ومعه. سر.ا افزوده است.

سوالی که مطرح است این است که چگونه شهری که کمتر از یک دهه است به شهرستان تبدیل شده ادعای مالکیت بیشتر تالاب انزلی را دارد. حتی در صورتی که این تغییرات در تقسیمات کشوری که به درخواست مسئولین استانی و تنها با تایید نهادهای مردمی یک منطقه به نمایندگی از سایر اهالی آن منطقه امکان پذیر است، به منظور  رفاه حال اهالی منطقه و تسریع خدمت رسانی صورت گرفته باشد به چه اجازه ای عده ای جاهل و اوباش این چنین از رسانه های استانی به راحتی مشغول سند سازی و نقشه کشیدن برای نام بین المللی تالاب انزلی هستند ؟ وظیفه مسئولین شهر و استان در قبال این عاملین نفاق و عروسک های خیمه شب بازی صهیونیسم چیست که این چنین مهر سکوت بر لبانشان خورده است ؟

افرادی که با سوء استفاده از رسانه استانی مشغول ارسال اخبار کذب و سند سازی در روند پیاده سازی یک جریان هدفمند هستند، چگونه به این سادگی مسیرشان را طی میکنند و هیچ کس هم جلو دارشان نیست. شکر خدا که عاملین اصلی این سند سازی امروز در زندان به سر میبرند و خداوند متعال حق مظلوم را از ظالمین خواهد ستاند، اما شاهدیم مزدوران قلم به دست کماکان مشغول به فعالیت هستند.

 

تاسف بر انگیز تر جایی است که معدود رسانه های فعال شهرمان نیز با اضافه کردن یک علامت تعجب همین مطالب کذب را بازنشر میکنند !

از فرماندار و امام جمعه محترم شهرستان انزلی خواهشمندیم در این خصوص استاندار محترم گیلان را مطلع ساخته و پیگیر حقوق اهالی شهرستان قهرمان پرور انزلی باشند و اجازه ندهند افرادی از این دست این چنین بین شهرهای استان و اهالی شریف صومعه سرا و بندر انزلی اختلاف ایجاد کنند.

از کاربران محترم انزلی کلاب و اهالی شهرمان هم خواهشمندیم مراتب اعتراض خود را به گوش مسئولین سایت گیلان نیوز رسانده تا اگر سهوا این خطا از آنها سر زده است مانع تکرار دوباره آن شوند.

اینجا کلیک کنید

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

guilak

گیلک

۲۷ اسفند ۱۳۹۱

از خواندن این مقاله تعجب کردم. اکنون جهان به نقطه ای رسیده است که کشورهای مختلف در قاره اروپا و حتی افریقا پس از سالیان متمادی جنگ و دشمنی دست دوستی و اتحاد به همدیگر میدهند چگونه میتوان باور کرد که بعضیها بخواهند به بهانه های بچگانه و واهی بین برادران خودکه در نقطه کوچکی از این دنیای پهناورزندگی میکنند بذر نفاق و جدایی بیافکنند.ان هم در استان با فرهنگ گیلان ؟!!! چنین کاری هرگز میان مردم شریف ما سابقه نداشته است .حتی در زمانهایی که بدلایلی همچون عدم وجود سیستمهای ارتباطی و جهل و بیسوادی و فقر اقتصادی امکان تعامل مناسب با شهرهای همدیگر را نداشتند چنین اتفاقی نمی افتاد.با مراجعه به سایت گیلان نیوز و مطالعه مقالات مرتبط با تالاب انزلی حدس میزنم که نبایست عمدی در کاربوده باشد. به احتمال قزیب به یقین این موضوع به ذلیل عدم دقت در ویراستاری مقاله قبل از انتشار بوده است.چون در همان مقاله تبلیغاتی کوتاه این تالاب به چند اسم نامیده شده است .مسلما اگر با عنایت و دقت بیشتری مطالعه و ویرایش میشد این سو تفاهم بوجود نمی امد و سبب ازردگی انزلیچی ها نمی شد.ضمن اینکه فرا رسیدن بهار ۹۲ را به همه گیلانیان عزیز تبریک میگویم از خداوند قادر متعال برادری و اتحادرا نه فقط برای گیلانیان بلکه برای همه اقوام ایران زمین مسئلت مینمایم.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اسفند ۲۸ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰:

گیلک عزیز به نظر این یک اقدام سازماندهی شده میاد و از مردم خوب گیلان صومعه سرایی رشتی و انزلی چی به دوره، این پروژه که فقط به نامگذاری تالاب اختصاص نداره توسط افرادی ساماندهی شده که امروز اکثرا در زندان تشریف دارن، در آینده نزدیک اطلاعات موثقی در راستای سندیت بخشیدن به این جعل تاریخی و برنامه ریزی شده بر ضد شهرستان انزلی خواهیم پرداخت.

guilak

گیلک

۲۷ اسفند ۱۳۹۱

اگر در زندان هستند نگران نباشید زیرا همه کسانیکه راه باطل و تفرقه افکنانه را برگزینند و سبب ایجاد جدایی و دشمنی بین مردم شوند دیر یا زود به زباله دانی تاریخ خواهند پیوست.اگر چه کسی دلش نمیخواهد این اتفاق برایشان بیافتد ولی متاسفانه راهی است که خود انتخاب میکنند.مرگ برکوته بینی و تنگ نظری و جاوید باد دوستی و برادری .

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اسفند ۲۹ام, ۱۳۹۱ ۱۳:۲۴:

حق با شماست گیلک عزیز، از نظرات ارزشمند شما سپاسگذاریم.