139206261554559941180253

رئیس هیئت قایقرانی گیلان از درخشش قایقرانان آب‌های آرام در مسابقات کشوری خبرداد و گفت: تیم گیلان در مسابقات کایاک چهار نفره ۱۰۰۰ متر قهرمان شد.

حسن خسته‌بند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در انزلی با اشاره به حضور تیم‌های مردان و زنان گیلان در مسابقات قهرمانی کشور در رشته آب‌های آرام اظهار کرد: در رقابت فینال کایاک چهارنفره هزارمتر تیم‌ گیلان با ترکیب یاسین نوری، ‏صادق زمانی، هادی سروری و رضوان بهجتی شرکت کرد.

وی افزود: در این رقابت‌ها تیم‌های خراسان رضوی، گلستان، تهران، مازندران، ‏هرمزگان، آذربایجان‌شرقی، ‏خوزستان و همدان به مصاف ‏یکدیگر رفتند.

رئیس هیئت قایقرانی گیلان گفت: در پایان تیم گیلان با زمان سه دقیقه و ۲۰ ثانیه و ۸۱ صدم‌ثانیه قهرمان شد و تیم‌های تهران و مازندران دوم و سوم شدند.

قایقرانان گیلانی در مسابقات کایاک و کانو مدال‌های رنگی کسب کردند

خسته‌بند با اشاره به مسابقه فینال کایاک یکنفره هزارمتر، گفت: در این مسابقات ورزشکارانی از استان‌های گیلان، تهران، کرمانشاه، خوزستان، آذربایجان شرقی، مازندران و خراسان‌رضوی حضور داشتند.

وی افزود: در این ماده، رحمت قادری از گیلان با زمان سه دقیقه و ۵۱ ثانیه و ۵۶ صدم‌ثانیه ‏پس از ورزشکار تهرانی به مقام دوم دست یافت.

رئیس هیئت قایقرانی گیلان گفت: در مسابقات فینال کانوی یک‌نفره هزارمتر ورزشکارانی از استان‌های خوزستان، گلستان، توابع تهران،گیلان ،تهران ،مازندران ،کرمانشاه ،کردستان و آذربایجان شرقی برگزار شد.

خسته‌بند خاطرنشان کرد: در پایان رقابت‌ها محسن ‏سعادتخواه از گیلان با زمان چهار دقیقه و ۲۶ ثانیه و پنج صدم‌ثانیه پس از قایقرانان تهران و کرمانشاه در مکان سوم ایستاد.

وی با اشاره به مسابقه فینال کایاک دونفره هزارمتر، تصریح کرد: آرش بصارت‌دار و پژمان قویدل از گیلان با ورزشکارانی از استان‌های خوزستان، زنجان، تهران، هرمزگان، مازندران، آذربایجان شرقی، گلستان و کرمانشاه رقابت کردند.

رئیس هیئت قایقرانی گیلان، افزود: در پایان این رقابت نمایندگان گیلان با زمان سه دقیقه و ۴۰ ثانیه و ۳۲ صدم‌ثانیه به عنوان قهرمانی دست یافتند.

خسته‌بند با اشاره به مسابقه فینال کانوی دونفره هزارمتر، تصریح کرد: سهیل نوروزنژاد و محسن سعادتخواه از گیلان با زمان چهار دقیقه و ۱۷ ثانیه و ۴۸ صدم‌ثانیه پس از قایقرانان تهرانی در رده دوم ایستادند.

وی گفت: در مسابقات فینال کانوی دو نفره قایقرانان استان‌های مازندران، گیلان، همدان، توابع تهران، اردبیل، تهران و ‏خوزستان حضور داشتند.

رئیس هیئت قایقرانی گیلان بیان کرد: مسابقات قایقرانی آب‌های آرام در مسافت ۲۰۰ متر ‏امروز با برگزاری مسابقات فینال پایان می‌یابد.

تیم بانوان گیلان در مسابقات قهرمانی کشور آب‌های آرام سوم شد

رئیس هیئت قایقرانی گیلان گفت: رقابت‌های قایقرانی بانوان کشور در رشته آب‌های آرام در دو بخش جوانان و بزرگسالان در ۱۲ ماده و با حضور نمایندگان ۱۴ استان برگزار شد.

خسته‌بند گفت: در پایان رقابت‌های در رده سنی جوانان تیم گیلان با کسب یک طلا و یک برنز و ۳۶ امتیاز پس از تیم‌های هرمزگان و تهران به عنوان سومی دست یافت.

مشکلات مالی مانع فعالیت‌های قایقرانی انزلی نیست

رئیس هیئت قایقرانی گیلان با اشاره به مشکلات مالی هیئت قایقرانی گیلان، تصریح کرد: در تلاش بودیم تا با استفاده از کارخانه‌ها و شرکت‌های بزرگ دراستان مشکلات مالی قایقرانی را حل کنیم.

خسته‌بند گفت: متاسفانه به دلیل مشکلات مالی تقریبا بسیاری از ‏شرکت‌های استان تعطیل هستند و یا در ظرفیت پایینی فعالیت دارند.

وی افزود: به همین دلیل از این شرکت‌ها نمی‌توان انتظار حمایت مالی از قایقرانی را داشت و از طرف دیگر نگاه ورزشی در بین صنعت گیلان وجود ندارد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *