13950615000733_photoa1

فرمانده پلیس راه گیلان گفت: با عنایت اباعبدالله‌الحسین(ع) حادثه‌ رانندگی در ایام تاسوعا و عاشورا در محورهای ارتباطی گیلان رخ نداده است.
مهیار رستگار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به وضعیت راه‌های ارتباطی گیلان اظهار کرد: اکنون تمام محورهای گیلان باز بوده و تردد در آنها در جریان است.

وی با بیان اینکه شرایطی فراهم شد تا مراسم‌ خاص ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را در گیلان مدیریت کنیم، افزود: در تعطیلات تاسوعا و عاشورای حسینی حادثه‌ای رخ نداد و این موضوع از نگاه ویژه ابا‌عبدالله‌الحسین (ع) بود.

فرمانده پلیس راه گیلان به حضور تعداد زیادی از هم‌وطنان در این استان اشاره کرد و گفت: با توجه به حضور هم‌وطنان در گیلان و ایام عزاداری حسینی، محدودیت ترافیکی از ساعت ۸ صبح فردا جمعه تا ساعت ۲۴ این روز در دو محور ارتباطی استان اعمال می‌شود.

وی ادامه داد: در ساعت محدودیت مذکور، تردد انواع کامیون‌ و تریلی در محور رشت ‌ـ قزوین و آستارا‌ ـ‌ اردبیل و بالعکس ممنون است.

رستگار با تأکید بر اینکه از حرکت خودروهای باربری و سنگین در محورهای مذکور جلوگیری می‌شود، خاطرنشان کرد: از رانندگان می‌خواهیم با رعایت مقررات و صبر و حوصله رانندگی کنند.

وی با اشاره به اینکه رانندگان به دلیل بیداری در شب‌های عزاداری حسینی، استراحت کامل داشته باشند، تصریح کرد: خواب‌آلودگی یکی از عوامل مهم وقوع حوادث رانندگی بوده بنابراین از رانندگان می‌خواهیم استراحت کامل داشته باشند تا سفرشان با سلامت به پایان برسد.

فرمانده پلیس راه گیلان استفاده از کلاه ایمنی برای موتورسواران را ضرورت دانست و خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از حوادث احتمالی، استفاده از کلاه ایمنی توسط موتورسواران الزامی است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

جاوید

۲۲ مهر ۱۳۹۵

با توجه به کم شدن انواع جرم مانند: جنایت و تصادف و تخلف در این ایام. میتوان نتیجه گرفت که مجرمین همان ………..خخخخخ

پاسخ

گيلان زيبا

۲۲ مهر ۱۳۹۵

جناب سرهنگ مهیار خان رستگار شما را بخوبی می شناسم چون از دوران کودکی و تحصیل با شما بوده ام .شما فرد بسیارفهمیده و با شخصیتی هستیدهرچند پس از ارتقاء به پست مهم فرماندهی پلیس راه استان کمی از اخلاق نیک خود دور شدید و حتی زمانی که بنده برای دیدنتان بعنوان یک دوست قدیمی در محل کارتان حضور یافته بودم شما بقدری بنده را پشت درب اتاقتان بانتظار گذاشتید که بنده اعطای دیدن روی دوست قدیمم را به لقایش بخشیدم و از محل کارتان خارج شدم .از شما خواهشمندم که همکاران خود را تشویق کنید به مردم داری و برخورد مناسب .ضمن تقدیر از زحمات پلیس ولی ذکر این نکته حائز اهمیت است که بیشتر همکارانتان برخورد مناسبی با مردم ندارند و قاطبه مردم از عملکرد نیروی پلیس رضایت ندارند.

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ آبان ۶ام, ۱۳۹۵ ۰۰:۰۵:

بنده دوستتان جناب رستگار را نمی شناسم.اما به شما تبریک می گویم که با گذشت سالها توانسته اید روح و قلب مهربانتان را همچنان پاک و مهربان و با صفا حفظ کنید.دلگیر نشوید ممکن است جناب رستگار حقیقتا به دلیل مشغله های کاری نتوانسته اند به فوریت شما را ببینند.خیلی خوب حالتان را درک کردم. بنده هم دوستان و همکلاسیهای قدیمی را هرگز فراموش نکرده ام و نمی کنم.اما باید تلاش کنم و به خودم بقبولانم که آن سالهای زیبا و دوست داشتنی ایام تحصیل در دبیرستان و دبستان با کمال تاسف سپری شده و قلب و روح خیلی از دوستان از گرد و غبار گذر ایام کدر و گاها سیاه شده است.من پس از سالها و با صرف وقت فراوان سه چهار نفر از همکلاسیهای قدیمی را پیدا کردم و با شور و شوق بسیار با آنها تماس تلفنی گرفتم اما واکنش آنها اصلا چیزی نبود که انتظار داشتم.خدا را شکر که به لحاظ مادی نیازی به کسی ندارم و موقعیت اجتماعی بنده هم از همه آنها بهتر است.طوری با من صحبت می کردند که گویی زنگ زده ام تا مشکلی را برای من حل کنند و یا پولی از آنها قرض بگیرم.خیلی سرخورده و متاثر شدم.بنابراین تصمیم گرفتم دیگر هرگز سراغشان نروم و فقط در خاطراتم باشند.از اینکه وقتتان را گرفتم عذرخواهی می کنم. سلامت و سرافراز باشید.