82321069-711983471

 

در پنجمین روز از هفته بسیج با عنوان بسیج، انقلابی گری و اقتدار جهانی، مزار شهدای بندرانزلی با حضور جمع کثیری از مردم همیشه در صحنه ، فرماندهان ، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان این شهرستان در هوای سرد و برفی گلباران شد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران بندرانزلی روز پنجشنبه در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و همچنین مدافعان حرم شهرستان اظهار کرد: به واسطه هفته بسیج، این روزها درتمامی کشور حال و هوای انقلابی و بسیجی وجود دارد.
حجت الاسلام سید محمد مهدی زاده افزود: بسیج مظهر قدرت انقلاب اسلامی است و تا زمانی که بسیجیان اینگونه جان فشانانه و پر قدرت در عرصه های فرهنگی و انقلابی ظاهر می شوند، دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند.
وی یادآور شد: دشمن از ابتدای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی تا کنون، به فکر براندازی و از بین بردن پایه های این نظام قدرتمند بوده ولی حضور پرشور و همیشه در صحنه بسیجیان، نقشه های آنان را نقش بر آب کرده است .
بندرانزلی در ۴۰کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع شده و ۴۰۸شهید دوران دفاع مقدس، هشت شهید گمنام و دو شهید مدافع حرم را در دل خود جای داده است./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مصطفی تاجور

۴ آذر ۱۳۹۵

دستاشون یخ میزد اگر یکم برفها را از روی قبرها پاک میکردند بعد گل میذاشتن….

پاسخ