گشت و گذار آقا کلاغه…

  • 5 سال پیش
  • ۱۷ ديدگاه

Agha Kalaghe

 

 

بعد از مدتها شاهد یک هوای خوب و بهاری بودیم و این هوا باعث شد کلاغ تنبل انزلی کلاب با تاخیر زیادی به حوالی شهر سرک بکشه و چند تا گزارش برامون بگیره، کلاغ در مورد پروازش میگه:

رفته بودم سمت پل طالب آباد که دیدم دارن یه چیزی رو اول پل نصب می کنن، جلوتر رفتم و متوجه شدم تابلوی (بسم الله الرحمن الرحیم) زیبایی رو دارن در اون قسمت قرار میدن، وقتی دقت کردم دیدم این همونه که جلوی شهرک اسحاقی نصب بود و از اونجا در آوردنش آوردن ۵۰۰ متر عقب تر گذاشتنش، خوب یا بد بودن این کار رو نمی تونم تشخیص بدم و قضاوت رو به عهده شما می ذارم…

DSC_0761

البته یادمه ماشینهای زیادی دقیقا” از همین نقطه ای که عکسشو می بینین سقوط کردن و افراد زیادی توی همین رودخونه جان خودشنو از دست دادن و از اینکه این قسمت سر و سامان داده شد خوشحالم و امیدوارم دیگه هیچ وقت در حال پرواز شاهد سقوط ماشینی از این قسمت نشم…

بر فراز آسمان پرواز می کردم که متوجه شدم توی لیجارکی (همون حسن رود خودمون) یه عده دارن وسط خیابون یه چیزای نارنجی رنگ نصب می کنن، اولش فکر کردم می خوان مسابقات پرش از مانع برگزار کنن اما نزدیکتر که شدم دیدم دارن وسط خیابون موانعی رو نصب می کنن که ماشینها از خط مجاز خودشون خارج نشن…

DSC_0765

کار قشنگی به نظر می رسید اما از بالا که به این قسمت نگاه می کردم مثل یه قیف بود، شما از این پائین خوب نمی بینین ولی من در حال پرواز قشنگ می بینم و فکر می کنم بهتر بود به جای این کارا یه فکری برای ترافیک این قسمت می کردیم که از ۱۰ روز دیگه باید شاهدش باشیم.

شما چی فکر می کنین؟

من این روزا بیشتر توی شهر چرخ می زنم

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

۲۲ اسفند ۱۳۹۱

حیلی جالب بود ، :-D
منم دیدم ، چرا اون بسم الله رو اوردن عقب تر؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این موانع نارنجی رنگ خیلی زود فرسوده میشن :struggle:
ما که هروقت سیزده بدر میریم طرفای جفرود و … یکی دو ساعت تو ترافیک میمونیم :shock:

پاسخ

carisma

۲۲ اسفند ۱۳۹۱

سلام بر کلاغ عزیز ، پیشنهاد می کنم در آسمان انزلی دنبال زیبایی ها نگردی که یافت نمی شود !!!
این عزیزان استاد جابجا کردن میدان ها و نمادهایی که می سازند ، هستند ! برای مثال میدان موزیکال که آنهمه به آن می نازیدند به روبروی دادگستری انتقال دادند ، خدا می داند شاید پروژه تاریخی و پاک و سالم دروازه ماهی رو یه روزی ببرن بر سر مزار پاک شهدا که چند ساله مثل یک خرابه افتاده و خانواده معظم شهدا در این روزهای پایان سال بسیار نگران آنجا هستند !!!

پاسخ

guilak

گیلک

۲۲ اسفند ۱۳۹۱

همینکه بیکار ننشستند و کاری انجام دادند باید بهشون دست مریضاد گفت.هر چند جهت سعی و خطا باشه.

پاسخ

مهرداد

۲۲ اسفند ۱۳۹۱

و باز هم تالاب بین‌المللی صو…معه‌س…را (انزلی )
http://www.mojeanzali.com/User_Bargozideh_view.asp?editid1=۳۱۹

———————————————————-
این مصاحبه خبرگزاری ایسنا منطقه گیلان هستش که بازهم تالاب صومعه سرا اسم برده شده و جالب تر اینکه یه سایت انزلی با افتخار اون رو تو سایت خودش گذاشته
رضا جان خواهشن این ایسنا گیلان را باید توجیه کنیم و جواب بده به ما چرا نوشته تالاب صومعه سرا
————————————————————-
اینم یه هفته نامه دیگه که رشت رو دروازه اروپا معرفی کرده و روز به روز داره این هجمه ها زیادتر میشه باید به طور جدی بلند بشیم و یه حرکتی بکنیم

http://upload.tehran98.com/img1/aifg2lk0h2rk578yqg6.jpg

http://upload.tehran98.com/img1/ay6no9t06xjlfwe93fpd.jpg

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اسفند ۲۳ام, ۱۳۹۱ ۱۸:۵۷:

مهرداد جان مرسی از اطلاع رسانی شما عزیز… باید رسیدگی بشه و از راههای قانونی پیگیری بشه.

مهرداد

۲۲ اسفند ۱۳۹۱

تالاب، نگین سبز صوم…عه‌….س…را
http://gilan.isna.ir/Default.aspx?NSID=5&SSLID=46&NID=۶۰۹۲۲

اینم لینک اصلی خبر

پاسخ

guilak

گیلک

۲۲ اسفند ۱۳۹۱

احتمالا سرکار خانم باقری خیلی به شیخ نشینهای عرب حاشیه خلیج فارس مسافرت میکنند.برای اینکه فقط انها هستند که در تلاشند تا برای جزایر ایرانی تنبهای بزرگ و کوچک و ابوموسی هویت غیر ایرانی جعل کنند.و چون این خانم ایرانی هستند نمی توانند به اعراب کمک کنند میخواهند این کار را در داخل کشور انجام بدهند.شاید هم اشتباه لپی ایشان بوده است .از اینکه برادران و خواهران روستاهای شهرستان صومعه سرا در حاشیه دیگر تالاب انزلی زندگی میکنند یک واقعیت است و ما برایشان بهترین ارزوها را داریم.اما امثال خانم باقری و اشخاص دیگر بهتر است بدانند که نیاکان ما و انها با اتفاق هم نام این محل را تالاب انزلی نهاده اند.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اسفند ۲۳ام, ۱۳۹۱ ۱۹:۴۵:

صومعه سرا اصلا چند ساله که شهرستان شده که ادعای مالکیت بیشتر تالاب رو بخواد داشته باشه. البته مقصر اصلی کسانی هستند که با لابی طرحهای جدید رو پشت پرده برای هیات وزیران برای تغییر در تقسیمات کشوری ارسال کردن و میکنند و خون شهدای انزلی رو نادیده گرفتن و باید در دنیا و آخرت جوابگوی عملکرد ضعیف و سخیف و جهت دار خود باشند.

a.n.z پاسخ در تاريخ اسفند ۲۳ام, ۱۳۹۱ ۲۲:۳۴:

شاهین جان ، اگه امکان داره یه نقشه کامل از تمامیت ارضی انزلی بگذار ببینیم چقدر تیغمون زدن !
کلا درباره روستا های انزلی به شک افتادم ، یه نقشه بذار ببینیم اصلا محدوده انزلی کجاست ( شرق ، غرب و جنوب شهرستان)
با تشکر
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :-( :-( :zombiekiller: :zombiekiller: :zombiekiller: :zombiekiller: :zombiekiller: :soldier: :soldier: :soldier:

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اسفند ۲۳ام, ۱۳۹۱ ۲۲:۴۱:

من نمیدونم موج انزلی روی چه حسابی همچین مطلبی رو باز نشر داده. اینم از رسانه های انزلی : http://www.mojeanzali.com/User_Bargozideh_view.asp?editid1=319

a.n.z پاسخ در تاريخ اسفند ۲۳ام, ۱۳۹۱ ۲۲:۵۱:

بجای اینکه خبر گذاری باشد و اخبار انزلی رو پخش کنه فقط کپی میکنه :-( :skeleton: :skeleton: :skeleton: :skeleton: :skeleton:

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اسفند ۲۳ام, ۱۳۹۱ ۲۳:۰۰:

البته خوب هم کار میکنن و در تولید خبر انزلی زحمت هم میکشن. باز نشر مطالب هم کار بدی نیست، انزلی کلاب هم اخبار مهم را بازنشر میدهد اما مشکل اینجاست آیا این مطلب به خاطر عدم نظارت کافی روی این سایت قرار گرفته یا دلیل دیگری داشته !!!

۲۲ اسفند ۱۳۹۱

من یه تحقیق کردم سر دبیر ایسنا منطقه گیلان یه آقایی هستش به نام یحیی پور
این آقاهه واسه صومعه سرا هستش
قرار نیست هر کی سر دبیر یه جایی شد از پستش سوء استفاده کنه فرض کنیم فردا یه سر دبیر رشتی بزارن به جاش یعنی از فردا باید بگن تالاب رشت ؟؟؟؟؟
البته بعید هم نیست این اتفاق
از انزلی کلاب که همیشه تو این زمینه فعال هستش خواهش می کنم لطفاً یه پیگیری خوب انجام بده
با تشکر

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ اسفند ۲۴ام, ۱۳۹۱ ۰۰:۰۱:

مهرداد جان با تشکر از شما دوستان عزیز
از اونجایی که فرماندار انزلی آقای سعادتمند داوودی و همچنین آقای موسوی امام جمعه موقت به گفته خودشون نظرات این سایت رو مطالعه می کنن، از این عزیزان تقاضا داریم این نگرانی جوانان انزلی رو نادیده نگیرن و حتما” پیگیر این جعل نامها باشن.
ما هم به عنوان خدمتگذار مردم انزلی در حوزه رسانه هر اقدامی که از دستمون بر بیاد انجام خواهیم داد.
ضمن اینکه در این جور مواقع نماینده شهر که با رای مردم به جایگاهش رسیده باید یک حرکتی انجام بده تا مردم بدونن که رای اشتباهی رو به صندوق ننداختن.

Anzali Free Zone

Shahin

۲۲ اسفند ۱۳۹۱

متاسفانه با اینکه دوستانی که پشت پرده این جعل نام تالاب رو دنبال میکنن و عده ای بی عقل و شیر میکنن که بهش دامن بزنن خودشون به خوبی میدونن که این اتفاق هرگز صورت نمیگیره و امکان پذیر نیست، اما معتقدم از این کار و تحریک عده ای بی مغز قصد دارن ما رو سرگرم کنن تا از سمت دیگه اقداماتشون رو ادامه بدن.

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ اسفند ۲۴ام, ۱۳۹۱ ۱۴:۳۵:

این یک بازی دوسر باخت است
اگر جواب بدی باختی
اگر جواب هم ندی باختی
درست مثل جعل نام خلیج فارس

مژگان

mojshekan

۲۲ اسفند ۱۳۹۱

متاسفم برای سایت موج انزلی، موج صومعه سراست به نظرم :-|

پاسخ