گسل نفاقی به نام مجتبی پوربخش

  • 5 سال پیش
  • ۲۲ ديدگاه

m.p

مجتبی پوربخش که در هیات فوتبال استان نیز دستی بر آتش دارد و علاوه بر گزارشگری فوتبال در حرفه های گوناگونی نظیر خوانندگی و مجری گری نیز ایفای نقش میکند. در اظهارات جدید خود فرهنگ فوتبال حرفه ای در رشت را بالاتر از انزلی دانسته است. 
او در پاسخ به این سوال که چرا در مقابل گلهای دریافتی ملوان این چنین حنجره میترکاند، ضمن رد کردن موضوع و مرتبط دانستن این دیدگاهها تنها به همین دیدار اخیر با فولاد خوزستان ضمن محکوم کردن سایر گزارشگران شهرستانی به هواداری از تیم های شهر خود، گزارش های خود را کاملا بی طرفانه دانست و فرهنگ فوتبال حرفه ای و تعامل در رشت را نه یک کم بلکه خیلی بالاتر از شهر انزلی دانست.
جالب تر آنکه معترضین به خود را تنها گروهی محدود از “وابستگان به ملوان” عنوان کرده و ابراز داشته است ملوان متعلق به آن عده چسبیده به باشگاه نیست!!!
آقای مجتبی پوربخش به شما توصیه میکنیم، اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید! گناه هواداران ملوان چیست که مجبور باشند رفتار حرفه ای شما را تنها در قبال تیم ملوان تحمل کنند؟ کسی از شما انتظار حمایت از ملوان را ندارد چون بارها و بارها علنا علاقه قلبی خود را به تیم شهرتان ابراز داشته اید و بر کسی که پوشیده است نگاه شما به ملوان چگونه است، احتمالا خواجه حافظ شیراز باشد و بس.
چرا این رفتار حرفه ای در قبال تیم محبوب تان صورت نمیپذیرد؟ چرا هواداران ملوان باید تنها هوادارانی باشند که لطف گزارشگران خارج از خانه بیشتر از داخل خانه مشمول حالشان میشود؟ بخاطر فهم و درک بالای جنابعالی از فوتبال یا گزارشهای فوق حرفه ای تان؟
در فصل جدید این شما بودید که در روزهایی که در استادیوم رشت به اهالی انزلی توهین میشد و در شهر انزلی هواداران راه و روشی جدید در پیش گرفته بودند به جای پوشش خبری این اقدام قابل تقدیر اقدام به مصاحبه دروغین با رسانه های مختلف کرده و سعی در بهم زدن جو ورزشگاه انزلی داشتید و از شعار حیا کن رها کن عده ای از هواداران ملوان در دقایقی کوتاه، به دروغ ۹۰ دقیقه فحاشی ناموسی ساختید و رسانه ای کردید و در صفحه شخصی تان در فیس بوک خدا را شکر گفتید که دست هواداران ملوان را رو کرده اید (و هواداران ملوان نقاب از صورت برداشته اند). گویا از آب گل آلود ماهی های بیشتری دشت میکنید و صرفه شما در کمک به گسترش بی فرهنگی هاست؟
برادر ارجمند، پس از مظلوم نمایی شما در خصوص مبلغ کم گزارشگری برای بازی های ملوان سایت انزلی کلاب شخصا هزینه گزارش نکردن های شما را به عهده گرفت و اعلام کردیم در صورتی که بازیهای ملوان حتی بدون صدای گزارشگر پخش شود ما ۱۰٫۰۰۰ تومان هم روی حقوق شما میگذاریم تا صدای شما با روح و روان هواداران ملوان در سراسر ایران بیش از پیش بازی نکند.
از مدیران باشگاه ملوان و شخص آقای درودگر خواهشمندیم تکلیف خود را با هواداران ملوان مشخص کرده و حد اقل در مواردی از این دست مقتدر تر وارد عمل شوند. مطمئنا آقای درودگر طی دورانی که در این دیار اقدام به تیمداری کرده اند عمق رفتارهای دوگانه و تبعیض آمیز و مشکلاتی که باشگاه ریشه دار ملوان با آن دست به گریبان است را به خوبی دریافته و میداند و اوج مظلومیت مردم انزلی را شاهد بوده اند، که اگر خواست و لطف خدا نبود این دشمنان قسم خورده که پوربخش عضو کوچکی از آنهاست ملوان تا کنون صد کفن پوسانده بود.
به هر حال آقای درودگر اگز قصد کمک به ملوان را دارید به درخواست هواداران ملوان برای بازگشت گزارشگر خوب و شناخته شده و علاقه مند به فوتبال انزلی و ملوان آقای محمد رضا بالاپور دعوت بعمل آورید و به کوچکترین خواسته به حق هواداران ملوان در سراسر ایران جامه عمل بپوشانید.
ضمن آنکه تحریم برنامه جهت دار سکو به صورت رسمی و منع این برنامه تلویزیونی از پوشش اخبار و حاشیه های مربوط به ملوان نیز کمک بزرگی به هواداران ملوان است تا تنها به دلیل اینکه آقای پوربخش در برنامه ی این هفته اش چه نقشه ای برای فوتبال انزلی کشیده است مجبور به تماشای این برنامه نباشیم. برنامه ای که سعی داشت تعادل را در فوتبال گیلان برقرار کند اما امروز از زبان تهیه کننده و مجری اش این جمله بیرون می آید که فرهنگ فوتبال حرفه ای و تعامل در رشت خیلی بالاتر از انزلی است.
آقای پوربخش رفتار زشت هواداران داماش در بازی برگشت و شکستن صندلی های جایگاه میهمان و فحاشی در طول بازی، آنهم در حالی که در بازی رفت نیز نه تنها فرهنگ رشت بلکه فرهنگ استان را زیر سوال برده بودند که توسط شخص شما روی آن سرپوش گذاشته شد فرهنگ فوتبال حرفه ایست ؟
در حالی که اگر بی طرف بودید در هر دو بازی رفت و برگشت سناریو برنامه تان را به گونه ای نمیچیدید که تعادل را بدین روش برقرار کنید و حتی با جسارت تمام رفتار هواداران داماش را به داوری در دقیقه ۹۰ نسبت دهید و پس از آنکه در نظر سنجی تان به اهداف خود نرسیدید و اکثریت مردم جو ورزشگاه انزلی را مثبت ارزیابی کردند و بهتر نسبت به سالهای گذشته این موضوع را در کمال وقاحت به برنامه بی محتوای خودتان نسبت دادید.
جناب آقای پوربخش ما آن فرهنگ فوتبال حرفه ای را که به فحاشی در رده امیدها ختم شود و بدعت های جدید و غیر قابل قبول را وارد فرهنگمان کند نمیخواهیم اتفاقی که هرگز در دیدار رفت تیم های امید رخ نداده بود و این اوج بی فرهنگی و عدم تعادل روحی است که نیازمند فعالیت های فرهنگی امثال شماست که متاسفانه به خود شما هم امیدی نیست.

معتقدم شما هم در گزارش همانقدر حرفه ای هستید که هوادارانتان از فرهنگ حرفه ای فوتبال بهره مند هستند و ما هیچ علاقه ای به حرفه ای شدن و رقابت با شما در این جهل و فقر فرهنگی نداریم.
چه خیانتی در این برهه حساس به کشور بزرگتر از بازیچه کردن احساسات مردم در جهت ایجاد اختلاف؟ آیا شما جوابگوی گسترش نفاق در جامعه خواهید بود؟ آیا چراغ رسانه ملی (شبکه باران) که از بیت المال روشن است و از جیب مردم برپاست باید با بازیچه قرار گرفتن امثال شما برعلیه مردم و کمک به گسترش دشمنی های قومی، قبیله ای و گسترش نفاق در جامعه گام بردارد ؟ مگر نه این است که صیانت از یکپارچگی نظام برعهده نهادهای نظام  و خصوصا برعهده صدا و سیما ست.
در پایان یاد آور میشوم، در صورتی که مدیریت باشگاه ملوان به این خواسته هواداران ملوان در ارتباط با شما تن ندهند و اقدامی درخور صورت نپذیرد. این بار نه از طریق مقاله بلکه از مراجع قانونی به واسطه اسناد و مدارکی که از فعالیت های پشت پرده و روی پرده شما و برخی دیگر در داخل و خارج از انزلی داریم پیگیر حقوق به حق اهالی بندر انزلی خواهیم شد، زیرا جریانی که شما به آن دامن میزنید فراتر از یک رقابت فوتبال و کل و کری ساده است.
بدانید و مطلع باشید که جوانان انزلی، آگاه و بیدارند و همانطور که در همه عرصه های مختلف علمی، ورزشی و هنری، ایثار و دلاوری در راه خدمت به وطن پیشگام و پیشتاز هستند جواب یاوه گویان و منافقانی را که با تحریف تاریخ و تحریک احساسات مردم حکم گسلی را دارند که به گسترش نفاق در جامعه کمک میکنند را به خوبی خواهند داد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

شهروز چاوشی

۸ اسفند ۱۳۹۱

عالی و به جا بود

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۸ اسفند ۱۳۹۱

پوربخش واقعا باید از نونی که میبره سر سفره خانواده ش خجالت بکشه چون فردا بچش میشه یکی مثل خودش و آخر و عاقبتش با کریم الکاتبینه.

پاسخ

سجاد محبوب

۸ اسفند ۱۳۹۱

این مردک توی فیسبوکش بر علیه انزلیچیا یه چیزی نوشته بود بعد رشتیا توی قسمت نظرات به خواهر و مادر انزلیچیا فحش داده بودن و این پوربخش نظرات رو لایک کرده بود. دوستم از اینی که میگم عکس داره. اگه خواستین براتون می فرستم.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اسفند ۸ام, ۱۳۹۱ ۲۳:۱۱:

باید درسی درست و حسابی بهش داد که فکر نکنه مملکت هر کی هر کیه و هر غلطی دلش بخواد میتونه بکنه. سجاد جان عکسشو به ایمیل سایت ارسال کن.

عرفان نوروزی

۸ اسفند ۱۳۹۱

پوربخش خیلی پارتی داره واسه همینه که تا الان توی صدا و سیما دوام آورده نه صدای خوب داره و نه ظاهر خوب. باشگاه ملوان هم از ترس حامیان پوربخش باهاش برخورد نمی کنه. توی شهر خودمونم چند نفری هستن که حسابی ازش حمایت می کنن. مسئولین شهر باید این نامرد رو سر جاش بنشونن.

پاسخ

۸ اسفند ۱۳۹۱

با عرفان موافقم به نظرم امثال سهیل میرزاجانی و میرشاد موسوی نبایدبه هیچ وجهی با این آدم همکاری کنند
آقای درودگر حتی باید جلوی دوربین اینا رو به ورزشگاه بگیره
اگه میشه یه جلسه با درودگر بزاریم قبل بازی تا یه تصمیم خوب بگیریم و باشگاه پشتمون باشه

با تشکر از مقاله بجا و خوب شاهین عزیز

پاسخ

a.n.z

۸ اسفند ۱۳۹۱

باید ادب بشه ، تا کی باید از امکانات عمومی برای اهداف شخصی و باندبازی استفاده بشه ، بخشی از پول شبکنه ناودان از جیب مردم انزلی هست من که راضی تیستم پولم برای این افراد کم جنبه و بی ظرفیت خرج بشه

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ اسفند ۹ام, ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰:

ضعف رسانه ای ما …
http://1kalam.blogfa.com/post/11

پیمان

۸ اسفند ۱۳۹۱

آره مهرداد جان راست میگی. این سهیل میرزا جانی سال آخر حضور شهرداری انزلی تو این تیم بود و تیمو نابود کرد و تیم برای همیشه منحل شد. الان هم رفته چسبیده به پوربخش. اول فصل هم یه مقاله نوشته بود با تیتر قرمزترین ملوان تاریخ.
تا اینا هستن دیگه دشمن می خوایم چه کار؟

پاسخ

مژگان

mojshekan

۸ اسفند ۱۳۹۱

ممنون شاهین، عالی نوشتی، ممنون که حرف دل هممون رو زدی، باید حقش رو بزاریم کف دستش، به نظرم به اندازه ی کافی بهش یادآوری کردیم که حواسمون به گندکاریهاش هست، حالا دیگه وقت عمل کردنه، باید پیگیر حق مردم انزلی باشیم جدیه جدی، یا علی…

پاسخ

پیمان

۸ اسفند ۱۳۹۱

a.n.z
:-D :laugh: :-D :laugh: :-D :laugh: :-D :laugh: عجب کاریکاتور باحالی گذاشتی :rotfl:

پاسخ

carisma

۸ اسفند ۱۳۹۱

سلام شاهین خان !
فوق العاده بود ، حرف دل تمام هوادارن انزلی است ، همون هوادارانی که امثال پوربخشی ها حتی درک نمی کنند و می گویند « چسبیده به ملوان » ، آری چسبیده به ملوان هستیم چون عاشق ملوان هستیم و غیرت داریم ، آن چیزی که شما ندارید . شما در حسرت یک لحظه از تاریخ فوتبال ملوان هستید و حتی اسم ثابتی برای تیمتان ندارید ! ای حرفی ای ها دست از سر مردم انزلی بردارید ، مردم انزلی رئوف و بی صدا هستند ! اما وای به حال لحظه ای که بپاخیزند و نسخه تو و اربابان تو را بپیچند و شما را به زباله دان تاریخ بسپارند.
شاهین عزیز ، پیشنهاد می کنم در بازی ملوان یک اشتشهاد چند صد متری جمع کنیم برای مقابله با آنان ، اگر می نویسیم و ادعای کمک به شهرمان را داریم اکنون بهترین فرصت است ، وظیفه ما این است که جلوی دشمنان شهرمان را بگیریم ، بی صبرانه منتظر جمع آوری امضاء ها هستیم تا سکوی پرتاب پوربخشی و شبکه ناودان را سر جای خود بنشانیم !!!
زنده باد ملوان و زنده باد مردم انزلی

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ اسفند ۹ام, ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳:

کاریزمای عزیز اقداماتی در دست انجام است و به یاری خدا این گسل نفاق را به زباله دان تاریخ خواهیم انداخت.

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ اسفند ۹ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳:

با پیشنهاد کاریزما موافقم، وقت عمل کردنه، کار از حرف گذشته دیگه

carisma

۸ اسفند ۱۳۹۱

در ضمن چندین شکایت تنظیم کرده ایم و به فرماندهی محترم پلیس فتای استان در مورد سایت صهیونستی صومعه سرا نیوز فرستاده ایم ، امیدواریم شما هم قدمی مثبت در این مورد بردارید تا تمامی دشمنانی شمالی ، جنوبی ، شرقی و غربی انزلی را نابود کنیم

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ اسفند ۹ام, ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸:

http://anzaliclub.ir/?p=8672
دوست عزیز در این لینک به طور کلی در اینباره مطالبی را عنوان کرده ایم.

پویا

۸ اسفند ۱۳۹۱

خیلی عالی بود. خلاصه یکی پیدا شد جواب وراجیهای اینو بده.
امیدوارم به این مقاله اکتفا نکنین و پیگیر باشین.
روز بازی با مس باید شعار بدیم: گزارشگر رشتی نمی خوایم.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۸ اسفند ۱۳۹۱

این منافق مزدور به همراه باند و اکیپی که توی صدا و سیمای گیلان راه اندازی کردن به زودی به درک واصل خواهند شد.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۸ اسفند ۱۳۹۱

مطمئنا با اتحاد بچه های ارزشی و متعصب دیار بایندرها، نامجوها، فلاحتی ها، هادیان ها، قایقران ها، بار دیگر انزلی را به افتخار ایران و ایرانی تبدیل خواهیم کرد و نوابغ علمی و هنری و ورزشی شهرمان را به خانه باز خواهیم گرداند. این بسته به همت یکایک بچه های انزلی ست که باید دست به دست هم در مقابل کسانی که اتحاد ایرانی را نمیخواهند بایستیم.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۸ اسفند ۱۳۹۱

ضمنا دوستان انزلی چی چسبیده به آقای پوربخش بهتره هر چه زودتر دامن خودشون رو از این لکه ننگ پاک کنن وگرنه این حرکت جوانان بیدار انزلی دامن گیر همه آنها خواهد شد. پس بهتره تا دیر نشده مواضع خودشون رو مشخص کنن.

پاسخ

carisma

۸ اسفند ۱۳۹۱

لطفا مارو هم در جریان بگذارید تا همه دست در دست در براندازی این شخص کمک کنیم

پاسخ

۸ اسفند ۱۳۹۱

باید تو بازی جمعه یه حال خوب به پوربخش بدیم

پاسخ