گزارش کار نماینده انزلی

  • 5 سال پیش
  • ۵ ديدگاه

نماینده شهرستان انزلی در مجلس شورای اسلامی

نماینده شهرستان انزلی در مجلس شورای اسلامی

گزارش کار نماینده شهرستان انزلی در خانه ملت که به اهم فعالیت های ایشان طی تاریخ : ( از تاریخ ۲۳/۱۰/۹۱ الی ۳۰/۱۰/۹۱) به شرح ذیل اشاره دارد:

۱- دیدار با مدیرکل منطقه آزاد بندرانزلی

۲- بازدید از پروژه های کنارگذر، دانشگاه آزاد، مسکن مهر و موج شکنهای انزلی و غازیان و پروژه های توریستی بخش خصوصی

۳- ملاقات عمومی با شهروندان شهرستان بندرانزلی

۴- ملاقات با وزیر محترم و شهرسازی، آقای نیکزاد، در ارتباط با پیگیری پروژه های راه آهن و کنارگذر.

۵- دیدار با آقای حسین هدایتی، مالک باشگاه ملوان درخصوص چگونگی سرمایه گذاری ایشان در پروژه های عمرانی و صنعتی شهرستان باعنوان پشتیبانی مالی تیم ملوان بندرانزلی.

۶- جلسه با آقای صادقی، معاونت محترم توسعه راه وزیر راه و شهرسازی و استاندار محترم و معاونت عمرانی استانداری و چند تن از نمایندگان و همچنین نماینده پیمانکار چینی در ارتباط با راه آهن قزوین ـ رشت ـ انزلی ـ آستارا

۷- حضور در جلسه شورای اداری شهرستان بندرانزلی

۸- حضور در جلسه مشترک با مسئولین محترم شهرستان ، شهردار، فرماندار، رئیس شورای شهر در ارتباط با پیگیری پروژه های عمرانی شهرستان

۹- جلسه مشترک با رئیس محترم دانشگاه پیام نور کشور، معاونین محترم ایشان در محل دانشگاه پیام نور انزلی، و اتخاذ تصمیمات مهم درخصوص توسعه دانشگاه پیام نور انزلی در کلیه سطوح.

۱۰- شرکت در جلسه مشترک مجمع نمایندگان استان با حضور مدیرکل محترم اداره اطلاعات استان و معاونین محترم ایشان

۱۱- مصاحبه در رادیوی صدای گیلان

۱۲- حضور در مصاحبه برنامه در یک نگاه صدا و سیمای گیلان (شبکه باران)

۱۳- دیدار با ریاست محترم دانشگاه گیلان

۱۴- دیدار با تنی چند از متقاضیان سرمایه گذاری پروژه های شهرستان

۱۵- پیگیری و تماس تلفنی با تعدادی از وزرای محترم و معاونین آنها و همچنین مسئولین مربوطه در استان درخصوص پیشرفت کار و نحوه اجرای پروژه های عمرانی شهرستان بندرانزلی

۱۶- حضور در مراسم تودیع و معارفه ریاست جدید جهاد دانشگاهی استان گیلان که با حضور ریاست محترم جهاد دانشگاهی کشور، ریاست محترم دانشگاه گیلان و معاونین ایشان، جانشین نماینده محترم ولی فقیه در استان و تنی چند از نمایندگان استان برگزار گردید.

برگرفته از سایت رسمی 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

۲۵ اسفند ۱۳۹۱

گفتگو چیز خوبیه به شرطی که به عمل و نتیجه ختم بشه ، انشاالله :nerd:

پاسخ

محسن جفرودي

۲۵ اسفند ۱۳۹۱

واقعا جای تاسف است که نماینده یک شهرستان فرهیخته که بیش از ۹۰ درصد اهالی آن تحصیلات عالیه دارند برگزاری جلسه با آقای هدایتی و حضور در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید جهاد دانشگاهی و شرکت در جلسه شورای اداری شهرستان انزلی و امثالهم را به عنوان عملکرد خودش اعلام نموده است و هیچ توضیحی به مردم در باره دهها پروژه ناتمام از قبیل وضعیت جاده کنار گذر با وقفه بیش از ۲۴ سال (که سنگ اندازی اولیه توسط خود ایشان در زمان اشتغال در استانداری گیلان و نمایندگی آقای شجاع صورت گرفت) وهمچنین عدم تکمیل ساخت پل انزلی وورزشگاه جدید وبررسی علت عدم استفاده از مدیران بومی در دوایر و ادارات انزلی ومشکلات عدیده زیست محیطی و …..نداده است.خیلی خوب است که شعارها و تبلیغات قبل از انتخابات ایشان را مرور کنیم .هر چند…بگذریم .بعضی چیزها را نمیشود گفت .بعضی چیزها را بهتر است ندید و خلاصه گاهی اوقات باید فقط گوش کرد و خندید.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اسفند ۲۶ام, ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲:

متاسفانه شهر انزلی را در بن بست توسعه قرار داده اند به بهانه محیط زیست در حالی که اگر واقعا در این زمینه دلسوزی صورت میگرفت باید در ابتدا فکری بحال رودخانه های لجن رود و … میشد و تاسف برانگیز تر طرح دروازه ماهی است و عدم پاسخگویی درخور از سوی شورای شهر انزلی در خصوص دلایل ساخت چنین دروازه ای در آن منطقه از شهر در حالی که وظیفه شورای شهر برای کمک به منطقه آزاد باید انتقال مراکز دولتی به خارج از شهر انزلی و به سمت منطقه آزاد باشد که به آینده شهر جهت دهی مناسبی بدهد.

علیرضا اسدی

علی رضا اسدی

۲۵ اسفند ۱۳۹۱

طرح برزمین مانده کنار گذر باید هرچه سریعتر به پایان برسد مردم در ترافیک در حال خفه شدن هستند

پاسخ

guilak

گیلک

۲۵ اسفند ۱۳۹۱

بعضی از کارهای اقای نماینده یادتان رفته دوست من .مهمتر از همه مصاحبه در رادیو رشتو شرکت در شبکه استانی!!! ولی نمیدانم چرا اشاره ای به سخنرانیهای خود در صحن مجلس شورای اسلامی نداشتند!!! و هیچ اشاره ای به نتیجه این فعالیتها هم نفرموده اند.

پاسخ