دیدار حساس بین دو تیم ملوان بندرانزلی و داماش رشت راس ساعت ۱۵:۳۰ در حضور هواداران پرشور ملوان در ورزشگاه تختی بندرانزلی آغاز شد. علی رغم این که بازی در هوایی سرد و زمستانی همراه با بارش باران برگزار شد، اما هر دو تیم بازی تهاجمی و زیبایی را آغاز کردند و در طول بازی صاحب موقعیت های بسیاری شدند.

دقیقه۵ پاس سعید عزت اللهی به درون محوطه جریمه برای جلال رافخایی فرستاده شد و داسیلوا بازیکن داماش با دست به صورت رافخایی که درموقعیت خوبی برای گلزنی قرار داشت کوبید و سد راهش شد و علی رغم اعتراض رافخایی، احمد صالحی از این صحنه ی مشکوک به پنالتی گذشت.

حملات بی امان ملوان بی نتیجه نماند و در دقیقه۹ پاس عزت اللهی به پژمان نوری رسید و با سانتر خوب کاپیتان متعصب ملوان، رافخایی که درون محوطه جریمه بود با زیرکی توانست با ضربه سر، توپ را وارد دروازه داماش کند.

اولادی که با حمله ها، جنگندگی ها و دوندگی هایش در تمامی نقاط زمین حضور داشت بارها با خطا متوقف شد و ۳بار بازیکنان داماش به دلیل خطا روی او کارت زرد گرفتند.

دقیقه۴۲ جواد شیرزاد به دلیل خطا روی بازیکن داماش که قصد ضدحمله داشت، کارت زرد اول ملوان را گرفت وبا ادامه ی حملاتی از دو تیم نیمه ی اول به سود ملوان به پایان رسید.

داماش تیم بازنده ی میدان نیمه دوم را با حمله شروع کرد که با توپ گیری عالی بازیکنان و دفاع مستحکم ملوان و “سرگی پاشنکو” دروازه بان متعصب ملوان،  راه به جایی نبرد.

دقیقه ۵۴ اولین تعویض ملوان صورت گرفت و مازیار زارع به جای عزت اللهی به زمین آمد، وی  با تشویق هواداران به بیرون رفت و به نشانه ی تعصب به تیم شهرش، نشان ملوان روی پیراهن خود را بوسید.

دقیقه ۶۲ بازیکنان دو تیم از ناحیه سر با هم برخورد کردند و بازی دقایقی متوقف شد و در ادامه پورغلامی با سر بانداژ شده به بازی برگشت. در همین لحظات شاهد صحنه ی زیبایی بودیم که چاووشی مهاجم داماش در کنار پژمان نوری قرار گرفت و او را در آغوش گرفت و بوسید.

دقیقه ۷۷ هنگامی که بازی دست بازیکنان داماش بود در یک ضدحمله رافخایی با قطع ارتباط و ارسال توپ برای نزهتی او را در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار داد و او به زیبایی توانست گل دوم را برای ملوان به ثمر برساند.

در همین دقایق شعار زیبای “قوی سپید خزری،ملوان بندرانزلی” در ورزشگاه طنین انداز شد و چه چیزی لذت بخش تر از اینکه ببینیم هواداران و عاشقان ملوان در طول بازی فقط به تشویق تیم خود پرداختند و به راستی که طبق گفته ی محمد احمدزاده “ملوانان نتیجه و میزبانی را از داماش بردند”.

دقیقه ۸۹ مازیار زارع هنگام شروع بازی به دلیل تعلل، کارت زرد دوم ملوان را گرفت.

دقیقه ۹۰ نزهتی درون محوطه جریمه سرنگون شد و داور که نزدیک به صحنه بود اعلام خطای پنالتی کرد و به رودباریان کارت قرمز نشان داد. نزهتی که در ضدحمله هم گام با رافخایی به سمت دروازه داماش می رفت،  پشت محوطه جریمه توسط نظیف کار تعادل خودش را از دست داد اما در ادامه باز هم رودباریان با خطا او را متوقف کرد. تصمیم داور با اعتراض شدید داماشی ها در زمین و روی سکوها روبرو شد که عده ای از آنها صندلی ها را شکسته و به درون زمین مسابقه پرتاب کردند.

۲دقیقه وقت تلف شده هم به پایان رسید و در دقیقه ۹۴ رافخایی پشت نقطه پنالتی رفت و توپ را به زیبایی درون دروازه سهرابی قرار داد.

در دقیقه ۹۶ حلافی در محوطه جریمه ملوان صاحب توپ شد و تک‌ گل داماش را به ثمر رساند.دقیقه ۹۷ هم کوروشی به جای رافخایی به بازی آمد و سرانجام این دیدار حساس با نتیجه ۳بر۱ به سود ملوان بندرانزلی به پایان رسید.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۱۰ بهمن ۱۳۹۱

سلام. تبرییییییییییییک . عکس رشتی خفه کن :inlove:

پاسخ

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ بهمن ۱۳ام, ۱۳۹۱ ۱۴:۴۳:

۳ :-D

Anzali Free Zone

Shahin

۱۰ بهمن ۱۳۹۱

گزارش کاملی بود . داماش قزبون قد و بالاش هم مثل همه تیمهای رشتی سه تایی شد.

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۰ بهمن ۱۳۹۱

هم فرهنگ رو بردیم هم بازی رو

پاسخ

carisma

۱۰ بهمن ۱۳۹۱

انزلی زنش قهرمان است !
در
http://carismaaa.com

پاسخ

مهران

۱۰ بهمن ۱۳۹۱

ایران تا ابد ملوان

پاسخ

۱۰ بهمن ۱۳۹۱

تبریک فراوان

هرچه ماندم شما ننوشتید ما نوشتیم
سلام
با مطلب « و خداوند عشق را آفرید …» میزبان خوبان هستم .
تشریف بیاورید خوشحال می‌شوم
خیر است، لطفا با چشم دل بخوانید.

http://delneveshtehayemilad.blogfa.com

پاسخ

علی نوروزی

علی نوروزی

۱۰ بهمن ۱۳۹۱

ایـــــــــــــــــــــــــــــــران مـــــــــــــــــــــــــــلوان

پاسخ