DSC_0075

آقای صادق درودگر مدیرعامل باشگاه ملوان بندر انزلی در جلسه ای با بازیکنان و کادر فنی تیم فوتبال بانوان این باشگاه به گفتگو نشسته و مشکلات بانوان فوتبالیست را جویا شد.

به گزارش انزلی کلاب در این جلسه خانم مریم ایراندوست سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان به همراه بازیکنان و آقای موقر مدیر تیم بانوان و سرپرست این تیم خانم سلیمانی حضور داشتند و مسائل مربوط به تیم بانوان را با آقای درودگر در میان گذاشتند.

در ابتدا جلسه بحث زمین بازی برای بانوان ملوان مطرح شد و خانم ایراندوست اظهار داشت:  شرایط در فوتبال بانوان بسیار متفاوت است و در هفته گذشته به دلیل اینکه زمین مناسب برای بازی تیم ملوان وجود نداشت می خواستند باخت فنی به ضرر ملوان اعلام کنند که با پیگیری های فراوان از این تصمیم صرف نظر کردند.

آقای درودگر نیز در این رابطه قول همکاری های لازم را دادند و در آخرین پیگیری که داشتیم با خبر شدیم بازی روز جمعه بانوان در استادیوم تختی برگزار خواهد شد و اطلاعات تکمیلی آن را در اختیار علاقمندان قرار خواهیم داد.

آقای درودگر در ادامه به بانوان فوتبالیست گفت: نتایجی که شما رقم می زنید در سرنوشت فوتبال بانوان این باشگاه تاثیر گذار است و اگر بتوانید رتبه خوبی را در پایان لیگ کسب کنید در فصل بعد بدون شک برنامه ریزی بهتری در زمینه فوتبال بانوان انجام خواهد شد، ضمن اینکه مسابقات فوتبال بانوان زیر ۱۴ سال نیز در پیش است که برنامه ریزی برای حضور قدرتمند در این مسابقات انجام شده تا بتوانیم تیم بانوان را از این طریق راهی مسابقات بین المللی نروژ کنیم.

DSC_0068

در ادامه بازیکنان از آقای درودگر تقاضای پاداش برای نتایج خوبشان را داشتند که آقای درودگر با توجه به اینکه کفشهای بازیکنان ملوان شرایط خوبی نداشت به آنها قول پرداخت کمک هزینه خرید کفش هر نفر مبلغ صد هزار تومان را داد.

مدیر عامل ملوان از پرداخت ۳۰ درصدی قرارداد بانوان خبر داد و گفت به زودی این مبلغ به اعضای این تیم پرداخت خواهد شد، همچنین آقای درودگر از شارژ مالی تیمهای پایه در آینده نزدیک نیز خبر دادند که با توجه به شرایط نا مساعد مالی در تیمهای پایه این یک خبر خوب محسوب می شود.

با توجه به اینکه تیم شهرداری بم حریف اصلی ملوانان در لیگ برتر به حساب می آید آقای درودگر به بانوان قول دادند در صورت شکست دادن تیم بم در انزلی یک پاداش ویژه از طرف باشگاه به آنها اهدا خواهد شد.

مشکل دیگر این بود که تیم بانوان تنها یک دست لباس در این فصل دریافت کرده اند که این موضوع باعث شد بانوان از آقای درودگر درخواست کنند تا یک دست لباس دیگر در اختیارشان قرار دهد تا در روزهای بارانی در نیمه دوم با لباس تمیز وارد زمین شوند. طبق تماسی که سرپرست تیم بانوان با خبرنگار انزلی کلاب داشت عنوان کرد این مشکل در کمتر از ۲۴ ساعت حل شد و لباسهای جدید را تحویل گرفته اند.

خوشبختانه با برپایی این جلسه مشکلات تیم خوب بانوان ملوان تا حدود زیادی حل خواهد شد و از آقای درودگر و باشگاه ملوان تقاضا داریم این جلسات را برای تیمهای پایه نیز تشکیل دهند تا آنها نیز از نزدیک مشکلات خود را به مدیر عامل باشگاهشان منتقل کنند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *