در این پست توجه شما را به دیدن عکسهایی از مسابقه فوتبال بین تیمهای بانوان ملوان بندرانزلی و بانوان آینده سازان میهن اصفهان جلب می کنیم، قبل از هر چیز پوژش ما را جهت کیفیت پائین عکسها پذیرا باشید، همانطور که در پست قبلی توضیح داده شد با توجه به داشتن مجوز کتبی و معتبر با ممانعت ناظر این دیدار عکاس سایت از روی سکوها این عکسها را ثبت کرده است.

برای دیدن عکسها در سایز بزرگ روی آنها کلیک کنید.

DSC_0289

***

DSC_0311

***

DSC_0314

***

DSC_0317

***

DSC_0542

***

DSC_0344

***

DSC_0380

***

DSC_0551

در دو عکس بالا همانطور که مشاهده می کنید در هر دو عکس بازیکنان اصفهانی با زمرد سلیمانی دروازبان ملوان دو به تک شده اند که هر دو بار سلیمانی آنها را ناکام گذاشت، همچنین این دروازه بان چندین بار موقعیتهای تک به تک را از بازیکنان اصفهان گرفت.

***

DSC_0492

***

DSC_0483

***

DSC_0485

***

DSC_0582

***

DSC_0594

گل اول ملوان: توپ ارسالی خطرناک از جلوی پای سارا قمی  گذر کرد و او در کنار خط به توپ رسید و با یک پاس رو به بیرون مریم ایراندوست را صاحب توپ کرد،  ضربه ایراندوست عرض زمین را طی می کرد که افسانه اقبال همانطور که در عکس مشخص است با یک ضربه بغل پا تور دروازه اصفهانی ها را لرزاند.

***

DSC_0614

صحنه خطایی که روی سارا قمی انجام شد و داور دیدار نقطه پنالتی را نشان داد.

***

DSC_0621

گل دوم: لحظه ای که پنالتی سارا قمی تبدیل به گل دوم ملوان شد.

***

DSC_0625

***

DSC_0627

***

DSC_0648

***

DSC_0680

***

DSC_0705

طبق آمارگیری گزارشگر انزلی کلاب زمرد سلیمانی عملکرد بسیار خوبی در این دیدار داشت و او را به عنوان بهترین بازیکن زمین به کاربران انزلی کلاب معرفی می کنیم.

***

SAM_0107

با تشکر از توجه شما کاربران عزیز…

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۸ دی ۱۳۹۱

دست شما برای پوشش خبری درد نکنه، تعداد تماشاگران رو هم اشاره ای میکردید خوب بود. با تشکر

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ دی ۹ام, ۱۳۹۱ ۱۵:۲۰:

شاهین عزیز عکسهایی از هواداران گرفته شده که با درخواست مسئولین برگزاری این دیدار از انتشار آنها خودداری کرده ایم.

۸ دی ۱۳۹۱

با سپاس بسیار بابت تصاویر و توضیحات، حالا که به گفته ی … دیدن فوتبال بانوان(تازه با این پوشش کامل) واسه ما آقایون می تونه تحریک آمیز باشه، دیدن عکس بازیا هم غنیمته!

پاسخ

۸ دی ۱۳۹۱

در عکس آخر چند تماشاچی مرد هم در ورودی ورزشگاه (زیر تابلوی تبلیغاتی منطقه  آزاد) در حال تماشا هستند!!! آقا تو رو خدا نروید، امکان داره تیم انزلی را محروم کنند.

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ دی ۹ام, ۱۳۹۱ ۱۴:۳۴:

سعید جان با تشکر از نظر و حسن نیت شما باید عرض کنیم این عکس حدودا” ۱۵ دقیقه بعد بازی گرفته شده و تیم بانوان بعد از سرد کردن در وسط زمین در مورد بازیهای آینده نظراتشان را به اشتراک گذاشتند. ضمن اینکه یکی از مربیان اصفهان که مرد بود از وضعیت موجود در انزلی بسیار ناراحت بود و عنوان کرد که در همه بازیها خودش بالای سر تیم است و فقط در انزلی از ورود او جلوگیری می شود. ضمنا مسئولین بانوان نیز گفتند که در گرگان هواداران مرد در هنگام بازی وارد ورزشگاه شدند که ممانعتی از ورودشان صورت نگرفت.

۸ دی ۱۳۹۱

تشکر بابت عکسها فقط اگه میشه ما را بیشتر در جریان گزارش بازی قرار دهید ممنون

پاسخ