namayeshgah-mojshekan-anzali1

به گزارش انزلی کلاب “نمایشگاه عکس موج شکن” ۲۸ اسفند ماه سال ۹۱ با حضور مسئولین منطقه آزاد انزلی افتتاح شد. این نمایشگاه که به ارائه آثار دو نفر از عکاسان برجسته انزلی آقایان “مانی گلنازی” و ” سعید اهورا” اختصاص دارد تا تاریخ ۴ فروردین ۱۳۹۲ طی ساعات ۱۱ الی ۱۹  پذیرای علاقه مندان به هنر عکاسی است.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه عکس موج شکن با حضور آقایان “مجتبی مهری نژاد” معاون فرهنگی اجتماعی گردشگری منطقه آزاد انزلی، امین افقی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی و علی شیر افکن مدیر فرهنگی آموزشی منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

همچنین در این مراسم تعدادی از همراهان و کاربران پایگاه انزلی کلاب و جمعی از هنرمندان شهرستان انزلی نیز حضور داشتند.

در ادامه گزارش تصویری این مراسم را مشاهده خواهید نمود: 

namayeshgah-mojshekan-anzali2

DSC_2944

DSC_2963

namayeshgah-mojshekan-anzali5

namayeshgah-mojshekan-anzali4

namayeshgah-mojshekan-anzali7

 منتظر حضور گرم شما همراهان همیشگی انزلی کلاب در نمایشگاه موج شکن هستیم

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۲۹ اسفند ۱۳۹۱

دست منطقه آزاد انزلی هم درد نکنه، انشاا… سال جدید سال شکوفایی و عرض اندام دوباره هنر غنی انزلی باشه.

پاسخ

Arash

Arash

۲۹ اسفند ۱۳۹۱

انشاالله این روند خوب توسط انزلی کلاب و هنرمندایِ خوبِ شهرمون ادامه پیدا کنه… ؛)

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲۹ اسفند ۱۳۹۱

نمایشگاه عکس ˈموج شکنˈ در منطقه آزاد انزلی گشایش یافت
بندرانزلی – نمایشگاه عکس دو هنرمند انزلی ˈ مانی گلنازی ˈ و ˈ سعید خورسندیˈ در آستانه نوروز در منطقه آزاد انزلی گشایش یافت.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا ، در این نمایشگاه ۳۰ عکس از آثار این دو عکاس جوان با مضامین اجتماعی، طبیعت و جاذبه های دیدنی شهرستان انزلی به نمایش گذاشته شده است.

مانی گلنازی متولد سال ۱۳۶۵ فارغ التحصیل مهندسی عمران پیش از این نیز دو نمایشگاه عکس جمعی در لندن داشت. سعید خورسندی متولد ۱۳۶۸ دانشجوی رشته عکاسی و این نخستین نمایشگاه اوست.

روابط عمومی سازمان منطقه آزادانزلی هدف از برگزاری این نمایشگاه را حمایت از هنرمندان رشته عکاسی در سطح منطقه و استان، معرفی جاذبه های گردشگری، توسعه بخش های تبلیغاتی پشتیبانی صنعت گردشگری و متنوع نمودن خدمات و تسهیلات ارائه شده از سوی ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد انزلی به گردشگران نوروزی عنوان کرد.

نمایشگاه عکس موج شکن تا ۵ فروردین ۹۲ در ضلع جنوبی مجتمع کاسپین واقع در منطقه آزاد انزلی پذیرای علاقمندان است.

در آیین افتتاح این نمایشگاه معاون فرهنگی اجتماعی گردشگری، مدیر فرهنگی آموزشی و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی و جمعی از هنرمندان و علاقمندان به هنرعکاسی حضور داشتند. ایرنا

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲۹ اسفند ۱۳۹۱

نمایشگاه عکس با عنوان “موج شکن” در منطقه آزاد انزلی افتتاح شد
انزلی – خبرگزاری مهر: نمایشگاه عکس با عنوان “موج شکن” در منطقه آزاد انزلی تجاری – صنعتی بندر انزلی آغاز به کار کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی ظهر امروز در حاشیه برگزاری این نمایشگاه گفت: در نمایشگاه مزبور ۳۰ عکس از آثار عکاسان جوان بندرانزلی به نام های “مانی گلنازی” و “سعید خورسندی” با مضامین اجتماعی، طبیعی و جاذبه های دیدنی شهرستان به نمایش عموم درآمده است.

امین افقی افزود: این نمایشگاه به منظور حمایت از هنرمندان رشته عکاسی در سطح منطقه و استان، معرفی جاذبه های گردشگری، توسعه بخش های تبلیغاتی پشتیبانی صنعت گردشگری و متنوع نمودن خدمات و تسهیلات مورد ارائه از سوی ستاد تسهیلات سفر منطقه آزاد انزلی به گردشگران نوروزی برقرار شده است.

وی همچنین اظهارداشت: نمایشگاه عکس موج شکن تا پنجم فروردین ماه سال ۹۲ در ضلع جنوبی مجتمع کاسپین واقع در منطقه آزاد انزلی پذیرای علاقمندان است.

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور معاون فرهنگی اجتماعی گردشگری، مدیر فرهنگی آموزشی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی برگزارشد، جمعی از هنرمندان و علاقمندان به هنرعکاسی حضور داشتند. خبرگزاری مهر

پاسخ