به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، کلویر دو یکی از مناطقی است که مسئولین بندرانزلی نتوانسته اند به طور شایسته ای خدمات لازم را به ساکنین این منطقه ارائه دهند و در انزلی کلاب بارها مشکلات این محله را مورد بررسی قرار داده ایم.

اکنون نیز می توانید عکسهایی از این منطقه را مشاهده نموده و خودتان قضاوت کنید.

koliver (1) koliver (2) koliver (4) koliver (5) koliver (9) koliver (10) koliver (6) koliver (7)

عکسها: علیرضا اسدی

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علیزاده

۲ فروردین ۱۳۹۴

با سلام و تشکر از جناب آقای اسدی.
هر چند در بعضی از جاها همونگونه که در تصاویر آمده نیاز به کار با سرعت بیشتری داره ولی انصافا نباید از اقدام جهادی شهردار محترم جناب آقای پور شعبان غافل باشیم همین اواخر چندین مورد بازدید میدانی از کلویر۲داشتند -حتی اکیبی از مهندسین را جهت پیگیری فرستادند و خودشان متعاقب آن با بنده تماس و موارد را رصد میکردند .

پاسخ

a.n.z

a.n.z

۲ فروردین ۱۳۹۴

به نظرم برای اون ایستگاه اتوبوس باید نگهبان بزارن چون ممکنه اون عتیقه رو بدزدن ;-) :-D

پاسخ

حسین ش

۲ فروردین ۱۳۹۴

چرا زباله ها پس از چند روز نمبرن ؟چرا شهداری منطقه ۳ کم کاری میکنه؟مگه آقای پورشعبان بر عملکرد مدیرانش نظارت کافی نمیکنه؟

پاسخ

شبکه استانی چکه (ناودان سابق)

۲ فروردین ۱۳۹۴

واسه طرز تفکر شما متاسف و بشدت ناراحتم که به کارهای هیچ و پوچ میگین کارهای جهادی شهردار.!!!!!!!
نمیدونم واسه شما بخندم یا گریه کنم،اما میتونم یه توصیه به شما کنم،لطفا یه سر تشریف ببرین تا شهرهای دیگه،مثلا آستارا یا شرق گیلان،تا متوجه بشین مسئولین انزلی دارن خیانت میکنن خیانت.!!!!
بعد شما میگی شهردار جهادی.!!!!!!!
واقعا متاسفم

پاسخ

علیزاده

۲ فروردین ۱۳۹۴

با سلام و تبریک سال نو و همچنین تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
بنده به مراتب برای شما متاسفترم .خواهشن عینک بدبینی را بزارید کنار . به این دلیل با افتخار به شهردار وقت میگویم شهردار جهادی چون دلیل دارم . اولینش اینکه بنده چند مصوبه در دیدار مسولین شهر با مردم کلویر ۲ در حداقل ۲ دیدار دارم و کارهای باید صورت میگرفت که فقط در حد شعار ماند حتی سفارش فرماندار قبلتر (جناب آقای داوودی )را جهت پیگیری نزد فرماندار قبلی (جناب آقای روحانی )بردم قبول نکرد و فرمودند مصوبات دوران قبل به بنده هیچ ربطی ندارد . کارهای که الان داره در کلویر۲ انجام میگیره کارهای بودند که باید چند سال پیش شاهد بهره برداری اش می شدیم ولی شهردار وقت داره آن طرحها را به اتمام میرسونه و اولا خدا شاهده و دوما گواهی میدهم که چگونه ایشان پیگیر اجرای طرح هستند . شهرهای از این دست که حضرتعالی نام بردید بنده علاوه بر اینکه دیدم حتی مدتی در آن شهرها کار کردم (چابکسر سال۱۳۶۹-آستارا سال ۱۳۷۱- لیسار که فقط در حد یه روستا بود تا چمخاله و کیاشهر)- اما چه ربطی به گفته و عنوان جهادی داره . مطمعن باشید اگر در جایی قرار به انتقاد باشه مستقیما به خودشان خواهم گفت کما اینکه اینکار را هم حضورا در دیدار کاربران انزلی کلاب با شهردار گفتم و هم پیامک دادم و در جایی که نیاز به تشکر باشه باز اینکار را انجام میدهم . هرچند با توجه به تیتر اول که نوشته شده (( کلویر دو یکی از مناطقی است که مسئولین بندرانزلی نتوانسته اند به طور شایسته ای خدمات لازم را به ساکنین این منطقه ارائه دهند و در انزلی کلاب بارها مشکلات این محله را مورد بررسی قرار داده ایم.)) در جای خود محفوظ است ولی در آینده نزدیک شاهد افتتاح طرح های زیادی از جمله پارک-زمین ورزشی-میدان-و… خواهیم بود
فعلا….

پاسخ

شبکه استانی چکه (ناودان سابق)

۲ فروردین ۱۳۹۴

جناب علیزاده،وقتی انزلی رو با شهرهای دیگه مقایسه میکنم وقتی دارم تو شهر قدم میزنم،وقتی لوله های فاضلاب توالت زیر پل انزلی رو میبینم،وقتی مصلای چندین ساله انزلی رو میبینم،وقتی پل هفت ساله و اون فاجعه و خرابه های دور و اطرافشو میبینم،وقتی هزاران هزاااااااااار فاجعه دیگه رو تو انزلی میبینم از خجالت نمیتونم سرمو بیارم بالا.!!!!!
باورم نمیشه ما اولین و تنها منطقه آزاد شمال کشوریم
باورم نمیشه اداره بنادر کل گیلان تو انزلی باشه
باور نمیشه اداره کل شیلات استان گیلان تو انزلی باشه
باور نمیشه تنها ناوگان کشتیرانی دریای کاسپین تو انزلی باشه
باورم نمیشه اداره کل گمرکات استان گیلان تو انزلی باشه
باورم نمیشه مهمترین ناوگان ارتش کشور،منطقه چهارم دریایی کل کشور تو انزلی باشه
باورم نمیشه یکی از بزرگترین تالاب های دنیا تو انزلی باشه
اونوقت وضع شهر ما این باشه.!!!!!!
اونوقت از تو شهر ما اینهمه فاجعه و ویرانی بزنه بیرون.
اگه شبانه روز تو این شهر ویرانه کار بشه،بازم خیلی،خیـــــــــــــــــــلی از شهرهای دیگه عقبیم جناب،خیلی.خیلی.خیلی

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ فروردین ۱۶ام, ۱۳۹۴ ۱۳:۴۲:

احسنت. جانا سخن از زبان ما میگویی
نمیخواد راه دور بریدانزلی رو با رامسر و چالوس و همین شهسوار مقایسه کنید و ببینید با این همه اداره و ارگان آیا ما باید اینجوری باشیم؟؟؟
میگن ایران رو با عربا مقایسه نکنید چون ما تحریمیم و جلوی استکبار ایستادیم که این شده، آیا انزلی هم تحریمه و تو روی استکبار ایستاده و رامسر و چالوس با آمریکا دست بیعت دادن؟؟؟
یعنی نباید مسئولین ( تمام مسئولین) چند درصد از درآمد های این ادارات عریض و طویل رو به اضافه درآمد حاصل از گردشگری رو صرف شهر کنن؟؟
آقا زبونمون مو درآورد که یه فکری به حال خرابه های اطراف میدون وسط شهر بکنید
کی این شهر دست جوونا میفته و سلطه مسئولین فسیل و باند باز تو این شهر تموم میشه خدا میدونه اما، دوستان جوان انزلی چی، بیاید با هم قرار بذاریم که اگه هرکدوم از ما یه روز تو این شهر پست و مقامی گرفت دلسوز باشه و کار کنه

farhad

۲ فروردین ۱۳۹۴

شهر هایی مثل استارا که ۱۰۰سال دیگه به انزلی نمیرسن این اول دوما درسته ما عقبیم اره ولی از شهر هایی مثل تبریز مثل ر حالی که این شهر هیچ ماده خامی نداره و همه رو از شهر هایی مثل انزلی میاره و محصولات تولید میکنهما عقبیم اما نه از شهر هایی مثل استارا

پاسخ