به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، همزمان با ایام نوروز ۹۴ یک طرف از اتوبان کنار گذر بندرانزلی از مسیر بشمن تا خروجی میان پشته بازگشایی شد.

البته قسمتی از این مسیر هنوز آسفالت نشده است که در تصاویر مشاهده خواهید نمود و تابلوهایی با عنوان «مسئولیت عبور از این مسیر با راننده است» در جاده نصب شده است.

به هر حال با توجه به همه کاستی ها شکسته شدن طلسم چندین ساله و بازگشایی موقت کنار گذر انزلی را به فال نیک میگیریم و امیدواریم شاهد پیشرفت این پروژه مهم باشیم.

در ادامه تصاویری از این مسیر را مشاهده خواهید نمود.

3 1 2 5 6 7

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

معراج

۸ فروردین ۱۳۹۴

درود بر حسن خسته بند مرد خستگی ناپذیر خدا قوت

پاسخ

saeid پاسخ در تاريخ فروردین ۸ام, ۱۳۹۴ ۰۲:۲۲:

آقا تو با این جمله ای که گفتی همون چهار تا طرفدار خسته بندم پروندی. بذار هر وقت کمربندی کامل شد بعد بگو خسته نباشید.

مهدي vr پاسخ در تاريخ فروردین ۱۰ام, ۱۳۹۴ ۱۱:۳۰:

خخخخخخخخخخخ چه جالب!!!!!

حسین پاسخ در تاريخ فروردین ۱۰ام, ۱۳۹۴ ۲۰:۰۷:

:no: :no: :no:

حامد

۸ فروردین ۱۳۹۴

خسته بند اونقدر خستست که حال نداشته تا حالا یه بار تو مجلس حرف بزنه. چه برسه به این کارا!!!

پاسخ

حسین پاسخ در تاريخ فروردین ۱۰ام, ۱۳۹۴ ۲۰:۰۷:

:yes: :yes: :yes:

کیوان

۸ فروردین ۱۳۹۴

با سلام …… فقط اون شرکت یه توضیحی در مورد ورودی و خروجی بشمن بده بد نیست فکر کنم میتونه از عجایب راه سازی باشه …. در ضمن سال نوی همگی مبارک

پاسخ

آیدین

۸ فروردین ۱۳۹۴

میان پشته از بن بست در آمد و این باعث خوشحالی مردم شده
مرسی خسته بند

پاسخ

abai

۸ فروردین ۱۳۹۴

سلام آبایان
چیزی که در این مسیر بیشتر از همه برای من قابل توجه بوده
فنس کشی و به تاراج رفتن زمین های اطراف کمربندی بود!
این اتفاق از خیلی قبل تر هم برای خیلی ها قابل مشاهده بود

پاسخ

ایمان

۸ فروردین ۱۳۹۴

بنا به عدم تکمیل مسیر و همچنین عدم نصب علایم راهنمایی رانندگی استفاده از این مسیر طبق قانون به عنوان جایگزین و کمربندی ممنوع است.
تابلوهایی که در طول مسیر با عنوان”مسئولیت عبور از این مسیر با راننده است”نیز به همین جهت نصب گردیده است.
مدیونید اگر فکر کنید قراره از بازگشایی نصف و نیمه این کنارگذر برای انتخابات امسال مجلس استفاده تبلیغاتی بشه!

پاسخ

Ali

۸ فروردین ۱۳۹۴

امیدوارم به جایی برسیم که اینهمه حافظه مون نخشکیده باشه اون دوستهایی که دارن به نماینده خسته نباشید میگن امیدوارم بدونن که همین اقای نماینده تو سال ٧٩ تو مبارزات انتخاباتیش میگفت کفن میپوشم و جلوی این طرح میگیرم . دونستن اتفاقات گذشته باعث میشه یه اشتباه چندبار تکرار نکنیم

پاسخ

احسان پاسخ در تاريخ فروردین ۸ام, ۱۳۹۴ ۱۵:۱۶:

علی اقا این دروغ بزرگ که شما الان دارید باز خوانی میکنید. در انتخابات همان سال ها از طریق رقبای اقای خسته بند عنوان میشد و اتفاقا همین بی اخلاقی های بیش از اندازه بود که باعث شد ایشون با ارای بی سابقه نماینده بشه و هنوز هم مردم بهش اعتماد داشته باشن و شما هم هنوز به همون راه خودتون برید و مورد غضب مردم باقی بمونید.
متاسفانه دروغ پردازی رو خوب هم بلد نیستید ، اخه یه کاندیدا که میخواد رای بیاره مگه مغز خر خورده که بیاد تو سخنرانی بر علیه خواست مردم حرف بزنه؟

احسان پاسخ در تاريخ فروردین ۸ام, ۱۳۹۴ ۱۵:۲۶:

علی اقا اینا!!!
شده تا حالا فکر کنید که چرا این مردم این اشتباه رو همش تکرار میکنن؟
شده تا حالا به خودتون بگید بهتره به جای اینکه خسته بند رو تخریب کنیم ، خودمون رو عرضه کنیم ؟
شما تا حالا دیدید حجم تخریب ها و تهمت ها نسبت به کسی غیر از خسته بند اینقد غلیظ باشه؟
برادر !!
شما فکر نمیکنید دلیل اینکه مردم دائماً به ایشون اعتماد میکنن و به شما نه میگن ، همین بی اخلاقی ها و اتهام افکنی های ظالمانه شماست؟
حالا شما بیا بازم صورت مساله رو پاک کن بگو مردم بهش رای ندادن بلکه رای خریده و ……..

رضا مدنى

۸ فروردین ۱۳۹۴

che dalili dare dos darin chon 12 mah monde ta entekhabat az kenar gozar estefade nakonm ta tablighate entekhabati nashe

پاسخ

محمد ( فعال محیط زیست )

۸ فروردین ۱۳۹۴

متاسفم واسه کسایی که با این پروژه سرنوشت تلخ مرداب رو رقم زدند…

پاسخ

وحید م (وحید ب) پاسخ در تاريخ فروردین ۱۴ام, ۱۳۹۴ ۱۶:۴۵:

متاسفم واسه کسایی که از ورود انواع پسماندهای صنعتی و خانگی شهرهای پیرامون، به تالاب انزلی و خشک شدن بخشهایی از آن استقبال می کنند ولی انگشت اتهام را به سوی کنارگذر بندرانزلی نشانه رفته اند.
دوست گرامی فعال محیط زیست ، رقم خوردن سرنوشتهای تلخ یا شیرین برای داراییهای ارزشمند طبیعی، ناشی از چگونگی رفتار با آنهاست و نه نزدیک شدن یا دور شدن از آنها.

Ali

۸ فروردین ۱۳۹۴

اقا احسان حرف زدن بدون مدرک و دلیل خیلی اسونه و همینطور منتقدهارو دروغگو خطاب کردن اولأ اگر بخواین پرده تعصب از جلوی چشماتون کنار بزنین باید یادتون بیاد که اقای نماینده از مخالفین این طرح بودن و دنبال پروژه های جایگزین بودن مثل پل کابلی و از خواست مردم صحبت نکنین که با همین وعده های تو خالی به شناخت نصبت به یک نماینده میرسن و درثانی باید از شما و همفکراتون خواهش کنم که به منافع شهرتون بیشتر از خودتون اهمیت بدین و بجای اینکه بگید این حرفها دروغه باید بگید و عذرخواهی کنید از مردم شهرتون که دروغ اون بنر تبلیغاتی بود که اقای نماینده شعارش این بود( زنده باد مخالف من) . حافظتون یاری میکنه که این شعاره کدوم جریان سیاسی بود و بعضی ها میخواستن سوار موج دوم خرداد بشن و رأی مردم بگیرن ولی تو عمل یک جور دیگه رفتار کنن

پاسخ

حسین پاسخ در تاريخ فروردین ۱۰ام, ۱۳۹۴ ۲۰:۱۰:

:yes: :yes: :yes:

Ali

۸ فروردین ۱۳۹۴

اقا محمد عزیز میشه لطفأ بفرمایید این پروژه بیشتر باعث خسارت تالاب شده یا فاضلاب شهرهای رشت و صومعه سرا و رودخونه های زرجوب و مغازه های شنبه بازار و موج شکن های جدید شما که فعال محیط زیستین خواهشن برای اشنایی ماها یه امار قابل استناد ارائه بدین

پاسخ

احسان

۸ فروردین ۱۳۹۴

شما چه مدرکی دارید که ثابت کنه اقای خسته بند مخالف طرح کنار گذر بوده؟ اون سخنرانی و جریان کفن پوشیدن و غیره کجا اتفاق افتاده؟ شما میتونید مدرک بیارید که ایشون تو مبارزات انتخاباتیش گفته کفن میپوشم جلوی کنار گذر رو میگیرم؟
أیا واقعا این عقلانی و منطقی هست که کاندیدا در بهبوهه رقابت بیاد بر خلاف میل و عقیده مردم حرف بزنه بعد در همون سال رکورد أخذ ارای مردم رو هم بزنه؟
بهتر نیست یکم بهتر شایعه سازی کنید؟
اصلا این طرح پل کابلی کجاش شبیه کمربندی هست؟ هدف از طرح پل کابلی اتصال خیابان اطبا به خیابان پاسدارانه که هردو خیابان در داخل شهر قرار دارند ، پس أجرای این پروژه نمیتونه جایگزین کمربندی باشه. باید بدونید که هر دوی این طرح ها برای انزلی نیازند چون هر کدام کار کرد خاص به خودشون رو خواهند داشت. چطور یک پل که دقیقا در مرکز شهر احداث خواهد شد میتونه شهر رو دور بزنه؟
بهتره سعی کنید تا بهتر تخریب کنید

پاسخ

Ali

۸ فروردین ۱۳۹۴

دیوار حاشا بلنده برادر اما حافظه بعضی ها بلندتر . بگفته رئیس جمهورمون ایشالا مجلسی در شان این ملت داشته باشیم برادر

پاسخ

احسان

۸ فروردین ۱۳۹۴

اقای علی لطفا بدون فرافکنی به کاربران محترم ثابت کنید که اقای خسته بند دقیقا کجا، چه زمانی و در جمع چه کسانی در سخنرانی انتخاباتی خود عنوان کردند که کفن میپوشند و جلوی احداث کمر بندی رو میگیرن.
لطفا فعلا فقط همین ادعا و اتهام رو ثابت کنید تا بعد بتونیم بقیه اتهامات مطرح شده از طرف شما و همفکرانتون رو بشنویم و باور کنیم. ممنون

پاسخ

محمد ( فعال محیط زیست )

۸ فروردین ۱۳۹۴

علی جان تمام این عواملی که بدرستی ذکر کردی باعث نابودی مرداب شدند ولی مطمینا میشد به جای این جاده، جایگزین مناسب دیگه ای پیدا کرد به جای اینکه این همه زمینهای کشاورزی نابود بشه و کمر مرداب به دو قسمت تبدیل بشه و متاسفانه از همون اول نباید اجازه احداث این پروژه داده میشد. پروژه ای که این همه سال طول کشید …

پاسخ

شبکه استانی چکه (ناودان سابق)

۸ فروردین ۱۳۹۴

بدون رای خریدن،نماینده شدنم آرزوست…!!!

پاسخ

انزلی و مناره آن زیباست

۸ فروردین ۱۳۹۴

توجه توجه
سر همین پروژه آقای … خیلی سنگ انداخت تا به اتمام نرسه و تبلیغی واسه حسن خسته بند که در زمان خودش این پروژه استارت خورده بود نشه ولی خدا خواست تا یه صومعه سرایی نتونه واسه انزلی تصمیم گیر باشه
الانم
که نقش آقایان: …. و ….. از همه درخشانتره در تخریب ها
یکی اهل خلخال و دیگری جفرود!

خدا بزرگه انزلی همیشه به بچه هاش نازیده
خسته بند اگه تخریب نکنن تعجب داره وگرنه این ۲۴ هزار نفر انزلی چی نیستن که؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

پاسخ

حسین پاسخ در تاريخ فروردین ۱۰ام, ۱۳۹۴ ۲۰:۱۲:

جفرود و حتی خیلی بیشتر از اون خارج از انزلی نیست

پمپ بنزین فرزانه

۸ فروردین ۱۳۹۴

خسته بند بروکنار از صحنه انتخابات تا شاید بازهم غریبه ها و افرادی که از شهرهای دیگه اومدن شدن انزلی چی بتونن شهر را اداره کنند
واسه همینه همش پاچه شمارو گرفتن
شما شاخ شدی واسه یک عده
شما باید نباشی
باید کسایی بیان که اهل تهمت هستند اهل …. کسایی که در شهر ما الان باید با چادر این ورو اون ور برن از خجالب، الان در گروه وایبری آقایان خاص از تمدن و سالم کار کردن حرف میزنن!!!!!!!!!!!

پاسخ

حامد

۸ فروردین ۱۳۹۴

نماینده شهر و دوستشون تمام زمینهای اطراف اتوبان جدید رو فنس کشی و تصرف کردن. مثل زمینی که دکتر حق شناس برای احداث استادیوم در بشمن اختصاص داده بودن و توسط همین اقایون تصرف شد. احداث اتوبان یک طرح ملی بوده و هیچ ربطی به ایشون نداره و استارت کار اصلا در زمان ایشون نبوده.حتی یک دفعه در این دوران نمایندگی ایشون در مجلس یک کلام حرف هم نزده.همه امارها موجود و در فضای مجازی هم میتوانید سرچ کرده و ببینید.

پاسخ

امیرحسام پاسخ در تاريخ فروردین ۱۰ام, ۱۳۹۴ ۱۷:۴۰:

میشه دقیقا بگید کدوم زمین اطراف اتوبان؟؟؟ اون زمینی هم که با دروغ گویی مطرح شده و شما مثله طوطی تکرار میکنید نه اطراف اتوبانه!!! منظور کنارگذر!!! یه جا دیگه هست,, که حتی یک مترشم متعلق به اقای خسته بند نیست

علي رضا

۸ فروردین ۱۳۹۴

خیلی جالبه کسایی که توی وایبر گروه تشکیل دادن و اسم خودشون. را ن……ه گذاشتن اکثرأ سایقه گندهای مالی و روابط نامشروع دارند و در سال ٨٨ بازداشت شدند
بیچاره شهری که نخبه های واقعیش توی شهر غریبند ولی عده ای مازندرانی و خلخالی و .. شدن نخبه!!

پاسخ

امیرحسام

۸ فروردین ۱۳۹۴

اقای حامد, احداث استادیوم فوتبال تو زمین سه هکتاری موردنظر شما یکی از جوک های اشکاریست که توسط طرفداران اقای حق شناس بر زبون افتاد. برادر توجه داشته باش که فقط بخش چمن زمین فوتبال ۹۰۰۰متره!!!! استادیوم فعلی انزلی حدود هفت هکتاره!!! لطفا یکم با تفکر دروغ پراکنی کنید.

پاسخ

امیرحسام

۸ فروردین ۱۳۹۴

اقا محمد, فعال عزیز محیط زیست!! شما هم بهتره در درجه اول به جای مرداب بگی تالاب.

پاسخ

حامد

۸ فروردین ۱۳۹۴

خوشبختانه با اومدن دادستان جدید در یکسال گذشته جلوی خیلی از زمین خواریها و ماسه دزدیها گرفته شده که جا داره در همینجا از ایشون تشکر کنم.

پاسخ