ss-malavan00

تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در هفته بیست و دوم لیگ برتر در ورزشگاه تختی بندرانزلی میزبان استقلال تهران بود که بازی در نهایت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

بازی روز شنبه ۳۰ دی راس ساعت ۱۵:۳۰ با سوت یدالله جهانبازی آغاز شد.کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی کشورمان  در کنار حسین هدایتی مالک باشگاه ملوان در جایگاه حضور داشت و از نزدیک این دیدار حساس  را تماشا می کرد.

بازی با برتری مشهود ملوانی ها آغاز شد و در همان  دقایق اولیه ی بازی بارها بازیکنان ملوان به سمت دروازه ی استقلال حمله بردند.و اولین کرنر دقیقه ۸ برای ملوان منجر به  شوت عالی اولادی شد که از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۶ بازی روی پژمان نوری کاپیتان ملوان خطایی صورت گرفت و یک ضربه ی ایستگاهی برای ملوان بدست آمد و بعد از ارسال توپ از پشت محوطه جریمه، شوت بسیار عالی و محکم اولادی به سمت دروازه ی استقلال بعد از برخورد به بازیکن استقلال با واکنش زببای مهدی رحمتی  از بالای دروازه به کرنر رفت.این صحنه بی شک بهترین موقعیت گل ملوان در این دیدار بود.

در دقیقه ۲۴ سعید عزت اللهی به دلیل خطای هند اولین کارت زرد ملوانان را گرفت.

در دقیقه ی ۲۷ بعد از ارسال کرنر توسط بازیکنان ملوان در محوطه ی جریمه حنیف عمران زاده پیراهن جلال رافخایی را کشید و مانع از حرکت او شد ولی با وجود اعتراض رافخایی داور اعتقادی به خطا نداشت.

دقیقه ی ۴۴ سید جلال رافخایی در راه رسیدن به دروازه استقلال در داخل محوطه جریمه سرنگون شد ولی داور اعتثادی به پنالتی نداشت و در ادامه ی همین خطا پژمان نوری کاپیتان ملوان توپ برگشتی را به سمت دروازه شوت زد اما توپش از کنار دروازه به بیرون رفت.مهاجم ملوان در این صحنه با اعتراض خود معتقد بود که بر رویش خطای پنالتی صورت گرفته اما در مقابل استقلالی ها به شدت به داور اعتراض کردند و معتقد بودند که وی باید به دلیل تمارض به بازیکن ملوان کارت زرد می داده است، این هم از شگردهای بازیکنان پایتخت!

۱دقیقه وقت اضافه برای نیمه اول گرفته شد که به دلیل به ظاهر مصدومیت امیرحسین صادقی بازیکن استقلال، تا ۳ دقیقه طول کشید، و این نشان داد که استقلالیها به شدت تحت تاثیر حملات ملوانی ها و مایل به وقت کشی بودند. و بدین ترتیب دو تیم در پایان نیمه ی نخست با تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

در نیمه ی اول مالکیت توپ برای ملوان ۵۴% و تنها موقعیت خطرناک و شوت به دروازه نیز از آن ملوانان بود.

دو تیم در نیمه ی دوم با احتیاط بیشتری بازی می کردند و بازی اغلب در میانه ی زمین جریان داشت.البته بازیکنان ملوان چندین حمله تدارک دیدند ولی متاسفانه در به ثمر رساندن گل ناتوان بودند.

در دقیقه ی ۶۰ ایمان موسوی مهاجم استقلال توپ ارسالی ساموئل را به سمت دروازه ملوان شوت کرد ولی با دفع عالی پاشینکو با دست تنها موقعیت گل استقلال در این دیدار از بین رفت.

در دقیقه ی ۶۳ به دلیل اعتراض ساموئل بازیکن استقلال داور به او کارت زرد نشان داد اما این اتفاق منجر به توقف بازی و گرفتن سرعت بازی شد آن هم درست در زمانی که بازیکنان ملوان در موقعیتی عالی برای حمله قرار داشتند و این منجر به اعتراض شدید بازیکنان و سرمربی ملوان شد.

دقیقه ۶۶ اولین تعویض برای ملوان صورت گرفت و حسین بادامکی به جای سعید عزت اللهی به زمین آمد.بازی در دقایقی کاملا پراشتباه توسط بازیکنان دو تیم ادامه داشت.در دقیقه ۷۲ سهیل رحمانی به جای جواد شیرزاد که به دلیل مصدومیت زمین را ترک کرد به بازی آمد.

در ادامه بازی با حملات ملوانی ها ادامه داشت و یکی از این حملات دقیقه  ۸۲ بود که شوت اولادی به صادقی برخورد کرد و دروازه بان استقلال توپ را گرفت که در غیر این صورت می توانست منجر به گل برتری ملوان شود.

دقیقه ی ۹۱ حنیف عمران زاده در میانه ی زمین مرتکب خطایی واضح روی سید جلال رافخایی شد ولی داور به بازیکن ملوان به دلیل تمارض کارت زرد نشان داد که احتمالا تحت تاثیر اعتراضات مکرر استقلالی ها در طول بازی بود.

در دقیقه ۹۲ حسن اشجاری توپ را به کرنرفرستاد تا آخرین موقعیت ملوان در ۳دقیقه وقت اضافه شکل بگیرد ولی این توپ هم برگشت خورد و بازی به پایان رسید.

مالکیت توپ برای ملوان ۵۸% بود و علی رغم کسب نتیجه ی مساوی ملوان در این دیدار عالی ظاهر شد.

از بهترین بازیکنان ملوان سعید عزت اللهی بود که از ابتدای بازی بسیار دونده و عالی ظاهر شد. پاس ها و ارسال های او بی اشتباه بود.و تمامی توپ ها در میانه ی زمین به او ختم می شد.

تهیه و تنظیم : مژگان عادتی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

AnzaliClub

۳۰ دی ۱۳۹۱

با تشکر از خانم مژگان عادتی که این گزارش خوب و کامل را تهیه کردند.

پاسخ

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ بهمن ۱ام, ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸:

خیلی ممنون آقای نویدی :)

sajad mahboob

۳۰ دی ۱۳۹۱

این گزارش خیلی عالی بود.
قالب جدید هم خیلی سبک و خوبه.سایت راحت باز میشه.
انزلی کلاب هر روز بهتر میشه و داریم امیدوار میشیم بهش :yes: :inlove: :-D :victory:

پاسخ