banovan-malava

تیم فوتبال بانوان ملوان صبح روز جمعه ۶ بهمن  در ورزشگاه تختی بندرانزلی توانست مهمان خود پالایش گاز ایلام را با نتیجه ۶بر۱ شکست دهد.

در همان ابتدای بازی در دقیقه۱ بازیکنان پالایش گاز موفق به گلزنی شدند و در ادامه نیز در نیمه زمین خویش به دفاع مطلق پرداختند. در دقیقه ۳۰ سارا قمی صاحب موقعیت گلزنی شد که شوت زیبایش از بالای دروازه به بیرون رفت اما حملات بی وقفه ملوانان بی ثمر نماند و همین بازیکن در دقیقه ۳۴ با ضربه سر موفق به گلزنی شد تا بازی به تساوی کشیده شود.

در ادامه دو ضربه ایستگاهی برای بازیکنان ملوان بدست آمد که توسط دفاع پالایش گاز دفع شد و دقایقی بعد باز هم سارا قمی که بی شک بهترین بازیکن میدان بود در دقیقه ۴۰ در یک ضدحمله توانست گل دوم ملوان را به ثمر برساند تا بدین ترتیب در پایان نیمه اول بازیکنان ملوان با برتری زمین مسابقه را ترک کنند.

نیمه دوم با حملات پالایش گاز آغاز شد و این تیم در همان دقایق ابتدایی صاحب دو ضربه ایستگاهی شد که دروازه بان ملوان به خوبی توپ را تصاحب کرد. تا دقیقه ۱۵ از نیمه دوم بازی در میانه میدان و بیشتر به نفع پالایش گازجریان داشت، اما درهمین لحظات هم شاهد بازی خوب و ضدحملات بی نقص سارا قمی بودیم که شوت زیبایش در دقیقه ۶۲ بازی به تور دروازه برخورد کرد.

در دقیقه ۶۵ در حمله ملوان با پاس بازیکن شماره ۱۱ به مریم ایراندوست، وی با بغل پا توپ را به درون دروازه پالایش گاز هدایت کرد تا نتیجه ۳-۱ به نفع ملوان شود. شادی پس از گل مریم ایراندوست با مشایعت دروازه بان ملوان هم در نوع خود جالب توجه بود.

۲دقیقه بعد باز هم بازیکنان ملوان در ضربه ایستگاهی بدست آمده و با ارسال مریم ایراندوست، بعد از دوبار پاس کاری بین بازیکنان ملوان و درنهایت توسط معصومه حسرتی به گل رسیدند.

دقیقه ۷۲ باز هم در موقعیت گلی که برای ملوان خلق شد شوت زیبای سارا قمی از بالای دروازه توسط دروازه بان پالایش گاز به کرنر رفت ولی تنها ۱دقیقه بعد باز هم بازیکنان ملوان این بار توسط پورمحمدیان  در ضدحمله از مقابل دروازه موفق به گلزنی شدند.

بازی در دقایق پایانی با حملات ملوان و بعضا ضدحملات بی ثمر پالایش گاز ادامه داشت تا اینکه در پی خطایی که در محوطه جریمه رخ داد ملوان صاحب ضربه ی پنالتی شد و دروازه بان ملوان زمرد سلیمانی در دقیقه ۸۵ گل ششم این تیم را به ثمر رساند.

سارا قمی بهترین بازیکن ملوان در این دیدار بود و تنها گوشه ای از موقعیت های گلی که وی خلق کرد در این  گزارش نوشته شد.

و اما حضور نزدیک به ۲۵۰۰ تماشاگر در ورزشگاه از دیگر نکات مثبت این بازی بود، هرچند زمان زیادی لازم است تا این تماشاگر با جو استادیوم آشناتر شده و راه درست تشویق کردن را بیاموزد! البته این حضور خوب و پرهیجان آنها قابل تقدیر است!!! اما اگر هر سکو یک لیدر داشته باشد و تماشاگر به جای ۹۰دقیقه سرپا ایستادن و اغلب جیغ کشیدن که در کل بازی مدام اعتراض انتظامات را در پی داشت، با شعارهای درست و به جا تیم را تشویق کند و علی الخصوص اینکه بیاموزد که بهتر است تنها زمانی که تیم ملوان در حال حمله است تشویق را پرشورتر کند، میتوان از آنها به عنوان تماشاگران نمونه تقدیر کرد و نه فقط به دلیل عده ی زیادشان…

گزارش تصویری این بازی فردا در انزلی کلاب

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

karyabiMarkazi

مهندس پورجعفری

۶ بهمن ۱۳۹۱

عالی

پاسخ

۶ بهمن ۱۳۹۱

ایران ملوان هی هی هی .ای ول به خانمای ملوانی .امیدوارم اندازه ی لیاقتشون حمایت بشن.

پاسخ