DSC_0589

امام جمعه بندر انزلی: هر روزی که در آن گناه انجام نشود، نوروز است.

به گزارش انزلی کلاب؛ حجت الاسلام ˈسید داوود موسوی ˈ در خطبه های نماز جمعه این شهر گفت: نوروز روز کنار گذاشتن کینه ها، روز بخشش ، محبت و صله ارحام است. و در واقع هر روزی که در آن گناه انجام نشود، آن روز نوروز است.

امام جمعه انزلی به اهمیت انتخابات پیش رو اشاره کرد و از مردم خواست با حضور در انتخابات همچون گذشته ایفای نقش کنند.

ایشان در رابطه با ورزش بانوان عنوان کرد: مقام معظم رهبری به ورزش بانوان با حفظ حجاب و شئونات اسلامی تاکید داشته اند و فعالیت بانوان ورزشکار شهرمان و افتخار آفرینی های آنها قابل تقدیر است.

خطیب جمعه در ادامه صحبتهایشان از تیم بانوان ملوان بندر انزلی نیز تقدیر کردند.

امام جمعه انزلی در خصوص میلاد حضرت زینب گفت: اگر اسلام مدیون ایثار و گذشت امام حسین(ع) است ، حسین بن علی هم مدیون زینب کبری است .

ایشان در ادامه به روز ولادت حضرت زینب و روز پرستار اشاره کردند و خواستار رسیدگی مسئولین در خصوص پرداخت مطالبات قشر زحمتکش پرستاران شدند.

امام جمعه انزلی با گرامی داشتن روز ملی شدن صنعت نفت این روز را نشان از روح سراسر مبارز ایرانیان در مقابل ستمکاران دانست.

 

DSC_0574

DSC_0577

DSC_0594

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۲۶ اسفند ۱۳۹۱

مرسی برای پوشش خبری … خیلی خوبه که امام جمعه انزلی تا این حد به مسائل شهرستان اشراف دارن و از ورزش بانوان هم حمایت کردن.

پاسخ

a.n.z

۲۶ اسفند ۱۳۹۱

بسیار ممنون از گزارشتون ، خوبه که امام جمعه از مشکلات شهر و عقب ماندگی ها بیشتر صحبت کنه و با این تریبونی که در اختیار داره مسوولین رو به سمت اقدامات موثر تر سوق بده
خداکنه این مصلی هرچه زودتر تموم بشه گنبد نقره ای ان جلوه خاصی به شهر داده :inlove:

پاسخ

carisma

۲۶ اسفند ۱۳۹۱

سلام ، خسته نباشید امیدوارم هر هفته نماز جمعه را پوشش خبری بدین ! امام جمعه شهرستان مرد خوبی است و همیشه از مشکلات صحبت می کنه ، اما متاسفانه فقط برای رفع تکلیف میگه و پیگیری نمیکنه ، البته با کانون های قدرت نامشروع در شهرستان حق هم داره ! خلاصه باید درک کرد ، امیدوارم شجاع تر به کار ادامه بده و یقینا مردم انزلی ازش حمایت می کنن

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اسفند ۲۷ام, ۱۳۹۱ ۱۶:۴۳:

کاریزمای عزیز برخی مسئولین که دلسوز هستن و قصد انجام فعالیت دارن نیازمند حمایت مردمی هستند چیزی که در انزلی از اون بهره مند نیستند. مطمئنا مشارکت بیشتر مردم و توجه اهمیت قائل شدن به مسائل پیرامون شهر موجب گسترش شهر خواهد شد.

guilak

گیلک

۲۶ اسفند ۱۳۹۱

خداوند یار و یاور همه کسانی باشد که دغدغه مشکلات و معضلات شهر و دیار خود را دارند و برای حل انها تلاش میکنند.

پاسخ