با آعاز تعطیلات نوروزی مسافران زیادی وارد شهرمان شده اند و اکثر آنها شب را در چادر های مسافرتی به صبح می رسانند، در این پست می توانید عکسهایی از پارک جنگلی نامجو را مشاهده کنید.

DSC_0119

شهردار منطقه غازیان آقای علی خدابخشی پور در رابطه با وضعیت این پارک جنگلی به خبرنگار انزلی کلاب گفت: ما کمپی را برای استقرار مسافرین فراهم کرده ایم اما آنجا کاملا پر شده است و تعداد زیادی از مسافران به این پارک آمده و چادر زده اند.

وی در مورد ایجاد امنیت برای مسافران گفت: خوشبختانه نیروی انتظامی همکاری بسیار خوبی با ما داشته است و ماموران نیروی انتظامی تا صبح در این مسیرها گشت می زنند.

ایشان در پایان گفتند برای رفاه مسافران در سه قسمت از پارک دستشویی ساخته شده است و امکانات ضروری نیز در اختیارشان قرار داده ایم.

DSC_0129

منتظر گزارشهای بعدی ما باشید…

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۵ فروردین ۱۳۹۲

شبا تو این سرما چطوری تو چادر میخوابن! دیروز که باد وحشتناک بود چادراشون رو باد نبرد!؟؟/ :-D متاسفم من که از این قسمت رد شدم فقط آشغالایی که ریخته بودن به چشمم اومد، سرویس هم گذاشتن اما اینا از پلاستیک فریزر استفاده میکنن، والا ما که از سر خیابون رد شدیم عده ی زیادی رو دیدیم در حال … بد میگن چرا مارو میزنین :laugh:

پاسخ

a.n.z پاسخ در تاريخ فروردین ۵ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸:

به نکته ظریفی اشاره کردی :-D

guilak

گیلک

۵ فروردین ۱۳۹۲

البته رفتار هر کسی معرف شخصیت و تربیت و اصالت خانوادگی ان شخص است و عملکرد زشت احتمالی بعضی از مسافران و میهمانان را نمیخواهم توجیه کنم.ما اگر میخواهیم فریادی بزنیم باید سر مسئولان شهرمان بزنیم نه سر مسافری که از فرسنگها دور امده ومیهمان ماست و جایی از شهر را بلد نیست و حتی اگر ادرس مکانی را هم به او بدهید شاید به راحتی نتواند پیدا کند.

پاسخ

سحر

۵ فروردین ۱۳۹۲

اینها همون مسافرهایی هستن که به هر قیمتی تو انزلی کیف میکنن بعد کلی حرف پشت سر ما میزنن….

پاسخ