000agha-kalaghe3

بدون شک یکی از زیباترین نمادهای شهرمان میدان مالا می باشد که نماد صیادان زحمتکش این شهر است، کلاغ انزلی کلاب امروز بر فراز میدان مالا پرواز کرد و در اینباره می گوید:

داشتم توی شهر چرخ می زدم که دیدم مالاهای شهرمون توی دریای چند متری خودشون بدون تور مشغول پارو زدن هستن و نگران شدم که این شب عیدی واسه زن و بچه هاشون چی باید بخرن؟

DSC_0013

نزدیک شدم و ازشون پرسیدم تور ماهیگیریتون چی شده؟

یکیشون گفت ما از دست این مسئولین اسیریم، آخه یکی نیست به اینا بگه این شب عیدی چرا تور ماهیگیری مارو ازمون گرفتن، چند تا ماهی هم توی تور بود که با خودشون بردن.

اونی که پارو می زد گفت: به امواج من هم رحم نکردن و اونا رو با رنگ آبی یکدست کردن، آخه کدوم دریا یا اقیانوس موجش این شکلیه؟

حرف حق می زدن، این شب عیدی که مسافرا به انزلی سفر می کنن و از جاذبه های این شهر دیدن می کنن اصلا” زمان مناسبی برای تعمیر میدان مالا نبود.

حالا چی می شد اگه ۱۰ روز زودتر این تعمیرات انجام می شد؟

خب حالا چی می شه هر چه زودتر تور ماهیگیری این بی چاره هارو بهشون برگردونن؟

مسئولین محترم لطفا” هر چه سریعتر رسیدگی کنید…

من این روزا در حال پرواز توی شهر هستم، اگه خبری شد سر و کله من توی انزلی کلاب پیدا میشه…

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۲۹ اسفند ۱۳۹۱

کارهای دقیقه نودی همین میشه دیگه :reallypissed: :reallypissed: :reallypissed: :reallypissed: :reallypissed:

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲۹ اسفند ۱۳۹۱

خدایا این شب عیدی سفره کسی خالی نباشه، بخصوص صیادهای واقعی که این میدان نمادشون محسوب میشه. البته جای شکرش باقیه قایقشون رو نبردن که مجبور شن بقیه راه رو شنا کنن. :eek:

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲۹ اسفند ۱۳۹۱

آقا کلاغه، خیلی کلاغه :-D

پاسخ

erfan

۲۹ اسفند ۱۳۹۱

مسئولین اگر مسئول بودن وضع شهر این نبود همه کارشون دقیقه نود انجام میشه و هیچ برنامه ریزی ندارن.اخه الان که دم عیده وقتی مسافرا به انزلی میان و این میدان رو میبینن واسمون نمیخندن؟؟؟؟؟اقایون مسئول جوابمو بدین میخندن یانه؟؟؟ :-| :-| :-|و خواهشمندم زودتر این سازه با ارزشش رو تعمیر و به حالت اول برگردونین.
در اخر هم از اقا رضا بخاطر این عکس تشکر میکنم.

پاسخ

مژگان

mojshekan

۲۹ اسفند ۱۳۹۱

منم قبل عید وقتی رنگ آمیزی جدید میدان مالا رو دیدم بدجور تو ذوقم خورد، ای تو روح بی ذوقتون …
حالا نمیدونم دو طرفش رو دو رنگ کردن سبز و آبی یا نور اون چراغا بود، هرچی بود باید گفت … بهش :-X

پاسخ

guilak

گیلک

۲۹ اسفند ۱۳۹۱

به قول عرفان واقعا وقتی کسی این مجسمه را می بیند به ان نمی خندد؟؟ بدتر از ان درباره مردم شهر بخصوص مسئولان شهر چه قضاوتی میکند؟ بهتر است با حس مسئولیت بیشتری در رفع نواقص شهر اقدام شود.و افرادی با توانیهای هنری و حس زیبایی شناختی بیشتری به کار گمارده شوند.و رنگ امیزی و ترمیم چنین مکانهایی به یک نقاش معمولی ساختمانی واگذار نشود.

پاسخ