DSC_0085

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، شهردار بندرانزلی در دیدار با کاربران سایت انزلی کلاب به سوالات آنها پاسخ داد و خواستار تداوم این جلسات شد.

شهردار انزلی فضای مجازی را یک پتانسیل بسیار خوب برای ارتباط با مردم دانست و گفت: چند سالی است که فضای مجازی تاثیراتش بیش از پیش به چشم می آید و به نظر من باید از جوانب مثبت فضای مجازی استفاده نمود.

وی با بیان اینکه با توجه به مشغله بسیار زیاد کامنتهای مردم را مطالعه می کنم، افزود: من از هر ایده و طرح خوبی که شهروندان ارائه دهند استقبال می کنم و امکانات لازم را نیز در اختیارشان قرار می دهم و برای حضور این افراد در جلسات شهری معرفی نامه به آنها می دهم تا با حضور در جلسات طرح و ایده خود را مطرح کنند، البته هر طرحی باید گزارش توجیهی نیز داشته باشد.

پورشعبان در پاسخ به سوال یکی از کاربران مبنی بر عدم تشکیل گروه مشاورین جوان، گفت: همین افرادی که در این جلسه حضور دارند می توانند این گروه را تشکیل دهند و افراد دیگری هم اگر مایل باشند می توانند به این گروه ملحق شوند و من قول می دهم هر ماه دو بار با این گروه جلسه داشته باشم و از پیشنهادات و انتقادات آنها استفاده کنم.

شهردار بندرانزلی در ادامه به سوالات و انتقادات کاربران سایت پاسخ داد که به زودی گزارش کامل این جلسه را منتشر خواهیم نمود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

اشكان

۱۲ بهمن ۱۳۹۳

ما که مدتهاست که از شهرمون دوریم،اما کاشکى میشداز طرف من از اقاى شهردار معناى کلمه پوپولیست رو هم میپرسیدید،یک شهر به وسعت انزلى دونستن مشکلات و معضلاتش کار سختى نیست،،نمیخوام این کار رو زیر سؤال ببرم چون میدونم اساتید شهردار در خیلى از شهرهاى دیگه کشور همین کار رو هم نمیکنند،اما اگر تشکیل این جلسات فقط به صرف یک دور همى و بدست اوردن دل حاضرین باشه،میشه معناى کلمه اى که اول کامنتم پرسیدم،اما اگه خروجى این جلسات حل شدن مشکلات این شهر باشه بسیار هم خوبه،کافیه فقط نیت جناب شهردار واقعا تعامل با شهروندان و اصحاب رسانه باشه و نه خداى نکرده صرفا ژست این کار

پاسخ

majid پاسخ در تاريخ بهمن ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۲۵:

:yes:

sinaclub پاسخ در تاريخ بهمن ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵:

باید گروه ها تخصصی تر بشه و از حالت دورهمی و صحبتهای بدون مطالعه جلوگیری بشه.چون کار اشتباه کردن بدتر از کار نکردنه.

جوانان متحد انزلی چی

۱۲ بهمن ۱۳۹۳

کار بسیار خوب و پسندیده ای هستش، خدا رو شکر شهرمون کلی استعداد و آدم باهوش و تحصیل کرده داره که میتونن با توجه به انرژی جوونی در کنار شهرداری و سایر مسئولین، خیلی به شهر کمک کنند و شاهد پیشرفت و توسعه شهر باشیم.
همونطور که تو ۸ سال جنگ، جوونا سردار و راهبر مناطق جنگی بودن، الان هم تو این زمونه که جنگ فرهنگی و اقتصادی بهمون تحمیل شده جوونا میتونن گره هارو باز کنن.
از شهردار محترم و بچه های گل انزلی کلاب هم خیلی خیلی ممنونیم

پاسخ

محراب

محراب پاسخ در تاريخ بهمن ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۵۸:

:yes: :yes: :yes:

leila

۱۲ بهمن ۱۳۹۳

جلسه روز جمعه جلسه بسیار خوب وپرباری بود تقدیر وتشکر فراوان از جناب شهردار که با مشغله های کاری خودشون ۵ساعت میزبان ما بودند.
البته نمیشد این توقع را داشت که جناب شهردار در یک جلسه پاسخگوی همه سوالات باشند هرچند از زمان نهایت استفاده را بردند وبه سوالات زیادی پاسخ دادند که امیدواریم با تداوم این جلسات به همه سوالات شهروندان پاسخ داده شود وآرزوی همه ی شهروندان در خصوص دستیابی به شهر خوب محقق گردد.

پاسخ

علیرضا اسدی پاسخ در تاريخ بهمن ۱۲ام, ۱۳۹۳ ۱۹:۵۴:

:yes: :yes:

گیلک پاسخ در تاريخ بهمن ۱۳ام, ۱۳۹۳ ۰۰:۱۳:

:yes: :yes: :yes:

ماهان

۱۲ بهمن ۱۳۹۳

ایده ی بسیار عالی و بکریست…که میشود برای آن جدولی تعریف کرد…می توان گروه مشاوران جوان شهردار را تشکیل داد و در غالب آن هم کمیسیون های تخصصی همچون ورزشی-زیباسازی-گردشگری و…را داشت تا بحث ها تخصصی تر در آن دنبال شود و شهردار محترم به فراخور هر موضوع با اعضای آن کمیسیون جلسه خود را برگزار کند..

پاسخ

محراب

محراب

۱۲ بهمن ۱۳۹۳

مجددا با تشکر از شهردار خوبمون.وتشکر ویژه از بچه های زحمتکش انزلی کلاب مخصوصا آقا رضای گل
خیلی خوب میشه اگه چنین جلساتی رو بشه در فضا های دیگه هم انجام داد.مثلا به نظرم گردهمایی و دور هم نشینی و بحث و تبادل نظر در مورد مسائل مختلف شهری رو میشه هر چند وقت خود بچه های انزلی کلاب انجام بدن و ما حصل این جلسات به مسئولین برسه

راستی اگه اشتباه نکنم جشن تولد انزلی کلاب هم تو همین ماهه.برنامه ای تدارک دیده نشده؟

پاسخ

narima

narima

۱۲ بهمن ۱۳۹۳

تولد مبارک
:cake: :rose: :present:

پاسخ

فرح پاسخ در تاريخ بهمن ۲۵ام, ۱۳۹۳ ۰۰:۴۰:

جناب شهردار بهتر نیست قبل از رسیدگی به اوضای ظاهری شهر انزلی به وضع نا بسامان وپراز فساد داخل شهرداری رسیدگی کنیدو به جای لاین بازی با مسئولین جوان و ریخت پاش های بی حساب کتاب. به فکر کارکنان خود خصوصا کارگران زحمت کش باشید ودست از پارتی بازی بردارید ومسئولین بی تجربه را عوض کنید وبه جای صحبتهای قشنگ و به روز کمی عمل کنید

انزلیچی

انزلیچی

۱۲ بهمن ۱۳۹۳

امیدوارم فقط در حد جلسه و حرف نباشه و نتیجه این گفت و گو ها رو در فضای شهرمون شاهد باشیم.

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ بهمن ۱۳ام, ۱۳۹۳ ۰۰:۱۴:

:yes: :yes: :yes:

narima

نریما

۱۲ بهمن ۱۳۹۳

گزارش جلسه باتصاویردرسایت شهرداری هست جایه من خالی ;-)

پاسخ

جلال مرادی

۱۲ بهمن ۱۳۹۳

آقای شهردار چرا به علت باز کردن پای آقای محجوب به ملوان از مردم عذرخواهی نمیکنید.
حتما انتظار دارید از شما قدردانی هم بعمل آید.

پاسخ

حامد

۱۲ بهمن ۱۳۹۳

متاسفانه شهردار دوست ندارند بعضی از مشکلات شهر رو حل کنن و در جلسه روز جمعه هم ازجواب دادن تفره میرفتند. مثلا اخه تو کدوم شهر جلوی سد معبر رو نمیگیرن؟ از اقای نویدی خواهشمندم یه گذارش از سد معبر مغازه دارهای راسته شنبه بازار (از زیر پل تا پل واحدی) و سمت جهانگانی (نمایشگاههای خودرو) تهیه کنند. کار به جایی کشیده که در شنبه بازار پیاده رو را نرده کشی کرده و به مغازه شان متصل کرده و قفل میکنند. باتشکر

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ بهمن ۱۳ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۱۱:

:yes: :yes: :yes:

۱۲ بهمن ۱۳۹۳

عجب جائیه این جهان سوم

پاسخ

گیلما

۱۲ بهمن ۱۳۹۳

چه خوب بود از همه در مورد چگونگی بازسازی انزلی و پیشرفت نظر سنجی می شد :sweat:

پاسخ