گرما و عشق هدیه به بچه های انزلی

  • 5 سال پیش
  • بدون ديدگاه

541512_549307091767723_1135666513_n (1)

توی همه ی این روزها که عده ای از فرزندان خوب انزلی سرشان گرم بوده به جور کردن پول و خرید رخت و لباس نو برای کوچولوهای جزیره، دو رفیقِ خوب، همراه دوستان نازنین شان، توی یک گوشه ی دنج از شهر، آرام آرام و صبور، مشغول شست و شو و اتو کشیدن و اندازه کردن و بسته بندی آن همه عیدی بودند که از هرجای دور و نزدیک رسیده، تا سالِ نو برای بچّه های انزلی یک جور خوشایند و فراموش نشدنی باشد.

این را ما و رفقا، همان شبی فهمیدیم که دعوت شدیم به آن خانه ی قدیمی و دیدیم که هیچ جایی ش نمانده که لباس و شلوار و دامنِ شسته شده و اتو کشیده برای تنِ روز عید بچه ها انباری نشده! روی تخت. روی مبل ها. وسط اتاق! تازه خبر شدیم یک عالمه دیگر هم هست که امانت مانده جایی و قرار است همین روزها از راه برسد.
خب! «رضا» و «صادق» با این همه مهربانی شان و هم روزهای سختی که با مهر به جان خریده اند حتمن برای همیشه رفیقِ خوب و از دل بیرون نرفتنی بچّه های جزیره می مانند.
.
– ما قرارمان شده این سالِ نو را «کفش و لباس و کتاب» عیدی بدهیم. برای دختر- پسرهای ۷ تا ۱۲ ساله. هیچ هم مهم نیست همه ی عید یها نو باشد (که باشد البته کِیف اش بیشتر است) اما همین که تمیز باشد و سالم، خوب است.
نشانی و شماره های تماس ما را داشته باشید و هم این که چه طور و از کجا و چه وقتهایی عیدیهایتان را به ما برسانید:
– نشانی ما: بندرانزلی. انتهای خیابان مطهری (نرسیده به آخرخط) روبروی داروخانه ی شفا. ساختمان طبری. انجمن حمایت از کودکان (احسان) کدپستی: ۴۳۱۳۷۳۹۳۸۵
– شماره هایی که می توانید از آن با ما تماس بگیرید: ۰۱۸۱۴۲۵۰۲۸۴۰۹۳۶۴۹۴۰۳۳۰
این هم شماره حساب (اگر راهتان دور است و ما را امین خودتان میدانید) : ۰۱۰۲۵۱۶۸۶۰۰۰۰ بانک صادرات
(اگر هم می خواهید مهمان مان باشید یا اینکه حضوری عیدی هایتان را بیاورید، ما روزهای فرد از ساعت ۱۰ الی ۱۲ پذیرایتان هستیم)

انزلی کلاب: انزلی کلاب تنها بازنشر دهنده این حرکت خوب مردمی است، انشاا… در کنار هم و دست در دست هم سال نو خوشی را برای همه همشهریانمان رقم بزنیم، شرایط هر چقدر که سخت شود، وقتی کمک حال هم باشیم زندگی را زیباتر از قبل خواهیم کرد. پس به خانه هایی که قرار است شب عید سردی داشته باشند گرمای عشق را هدیه کنیم. 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *