یاد و خاطره زنده یاد آرمان افقی و زنده یاد حامد خسروی گرامی داشته شد.

DSC_4376

به گزارش انزلی چی، یاد و خاطره زنده یاد آرمان افقی از فعالان عرصه سینمای جوان انزلی و حامد خسروی فیلم ساز مطرح انزلی، در مجتمع فرهنگی و هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرانزلی گرامی داشته شد.

در این آیین علی رضا غارویرانی مجری برنامه به فعالیت های زنده یاد آرمان افقی که طی سال های پایانی دهه ۷۰ به معرفی و نقد و بررسی فیلم های روز دنیا و همچنین سینمای ایران در بندرانزلی می پرداخت اشاره کرد.

DSC_4362

همچنین فرزام امین صالحی منتقد و مدرس هنر و مدرس ریاضیات به استعداد بالای آرمان افقی در رشته ریاضیات اشاره نمود و تصریح کرد که وی در نشریات سینمایی از جمله دنیای تصویر مقالات ارزشمندی را نگاشته است.

DSC_4371

در ادامه سیامک مظفری بازیگر توانای بندرانزلی، دل نوشته ای را در رثای زنده یاد حامد خسروی اجرا نمود. سپس کلیپی از حامد خسروی هنرمند سفر کرده انزلی چی به نمایش در آمد که این دو برنامه به شدت حاضران را تحت تاثیر قرار داد.

DSC_4397

در پایان این آیین به خانواده زنده یاد حامد خسروی و زنده یاد آرمان افقی لوح تقدیری از سوی سینمای جوان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی انزلی و منطقه آزاد انزلی اهدا شد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid

majid

۲ آبان ۱۳۹۳

خدا بیامرزه آقای افقی رو
من از نزدیک ندیده بودمش ولی یادمه معلم های دبیرستانمون همیشه از دانش آموز درس خون و باهوششون آقای افقی به عنوان یه الگو برای ما صحبت میکردن و از محاسن و حسن خلق وهوش و استعدادش برای ما مثال میزدن

پاسخ