16820

فرماندهی ناوگان شمال : بازنشستگان سرمایه های ارزشمند جامعه اند

فرماندهی ناوگان شمال و عقیدتی سیاسی منطقه چهارم نیروی دریایی با برگزاری آیین هایی با حضور خانواده های آجا روز خانواده و بازنشستگان را در هتل سبلان انزلی گرامی داشتند .

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا ، فرمانده ناوگان شمال در این مراسم با اشاره به اهمیت دانش و تجربه بازنشستگان گفت : بازنشستگان عمری را در راه خدمت به مردم و اعتلای کشور فعالیت کرده و در واقع سرمایه های ارزشمند جامعه محسوب می شوند .

دریادار دوم عرشه افشین رضایی حداد اظهار کرد : افکار عمومی جامعه باید به گونه ای جهت داده شود که مردم به خصوص قشر جوان خود را از اندوخته های علمی و تجربیات ارزنده بازنشستگان بی نیاز ندانسته و دانش آنان را چراغ راه زندگی خود قرار دهند .

وی خاطرنشان کرد : ما همواره در مواقع لازم از دانش و تجربه بازنشستگان استفاده می کنیم و آنها نیز با وجود این که تعهدی ندارند به درخواست ما لبیک گفته و به سرعت خودشان را برای کمک و ارائه مشاوره می رسانند .

مسوول عقیدتی سیاسی ناوگان شمال نیز در سخنانی با تبریک هفته تکریم خانواده و بازنشستگان بر نقش مهم و تعیین کننده خانواده به عنوان نخستین مکان پرورش و تربیت فرزندان ، در ایجاد جامعه ای سالم و جهت دهی به اهداف و آینده کاری و زندگی افراد تاکید کرد .

حجت الاسلام حسن کشاورز همچنین متذکر شد : ما نیازمند تجربیات پیشکسوتان هستیم زیرا بازنشستگان سرمایه های انسانی و گنجینه های ماندگار جامعه هستند .

در ادامه برنامه رییس کانون بازنشستگان ارتش جمهوری اسلامی در انزلی با تبریک این ایام گفت : قریب چهار هزار نفر عضو کانون بازنشستگان آجا در این شهر هستند .

ناخدا یک ایمان علی شعبانی اظهار کرد : تلاشهایی برای ترمیم حقوق بازنشستگان آجا صورت گرفته و قولهایی نیز داده شده که امیدواریم بزودی محقق شود .

وی از راه اندازی مرکز خدمات فروشگاهی در شهرکها و بازارچه نیروی دریایی بعنوان برخی از اقدامات در جهت رفاه حال شاغلان و بازنشستگان آجا اشاره کرد .

در خاتمه مراسم از کلیه بازنشستگان با اهدای هدایا و لوح ، تقدیر بعمل آمد .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *