IMG_6534

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، همزمان با پنجمین روز هفته ملی کودک، صبح امروز جمعی از کودکان به همراه کارشناسان و مدیران مهد شهرستان در دفتر امام جمعه انزلی حضور پیدا کرده و با او دیدار کردند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان بندرانزلی نیز که در این دیدار حضور داشت با تبریک به مناسبت هفته جهانی کودک و همچنین عید غدیر هدف از این دیدار را عهد و پیمان با مقام معظم رهبری و نماینده ایشان در شهرستان اعلام کرد و از برنامه های سازمان بهزیستی بندرانزلی در زمینه های فرهنگی، هنری و تربیتی سخن گفت.

IMG_6525

فرحناز غفاری فرد در ادامه با اشاره به وظیفه اصلی سازمان بهزیستی در زمینه آموزش و تربیت خاطر نشان کرد: در این مهدها که آینده سازان کشور تربیت می‌شوند، سعی کرده ایم در راستای احکام قرآنی و زندگی بهتر هنر «نه گفتن» و رعایت نظم و قانون را به آنان آموزش دهیم.

وی در دیدار با امام جمعه شهرستان به تعداد مهدهای کودک در شهرستان نیز اشاره نمود و افزود: ۱۸ مهد کودک شهری، ۸ مهد کودک روستایی، ۱ مهد در حاشیه شهر و یک مهد قرآنی در حال حاضر با نظارت مستقیم بهزیستی انزلی مشغول به فعالیت هستند.

در ادامه این دیدار امام جمعه انزلی با خوشامدگویی و تبریک به مناسبت هفته ملی کودک از خدمت گزاران عرصه آموزش در مهدهای تربیتی تشکر کرد و با بیان اینکه به زودی به دیدار کودکان در مدارسشان می رود تصریح کرد: شما مربیان قطعا با معصومیت در کنار کودکان خدمت می‌کنید، رشد و نشاط این نوگلان باغ زندگی بسیار مهم و حساس است.

IMG_6530

حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالجواد شمس الدین در پایان نیز فعالیت های تربیتی را بسیار با برکت دانست و اضافه کرد: فعالیت تربیتی که نسبت به کوکان انجام می شود آثار مستمر و با دوامی دارد و قطعا خیر و برکت آن را در زندگی شخصی میتوان به چشم دید.

بعد از سخنان امامت جمعه شهرستان انزلی، دعای فرج امام زمان (عج) با صدای ۶۰ کودک در فضای مصلی بزرگ انزلی طنین انداز شد.

این ۶۰ کودک که به نوعی به عید دیدنی نیزآمده بودند، در پایان عیدی خود را از امام جمعه سید شهرشان دریافت کردند.

IMG_6539

IMG_6544

خبرنگار : علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علیرضا اسدی

۱۹ مهر ۱۳۹۳

آفرین . حرکت زیبایی بود در جهت آشنایی کودکان با مسائل معنوی و روحانیون معظم

پاسخ