80871913-5054545

بندرانزلی – دومین کنگره میان دوره ای انجمن ارولوژی ایران اول آبان با حضور استادان طراز اول رشته تخصصی ارولوژی و شرکت کنندگانی از سراسر کشور ، در مجتمع فرهنگیان دهکده ساحلی بندرانزلی آغاز به کار کرد .

نایب رییس و دبیر انجمن ارولوژی گیلان در حاشیه آیین شروع به کار این کنگره گفت : در این کنگره آخرین دستاوردهای علمی در حوزه دانش ارولوژی با تکیه بر ˈمدیریت خدمات بالینی ˈ و ˈ طبابت مبتنی بر شواهد ˈ در قالب سخنرانی و پانل از سوی صاحب نظران این رشته در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد .

دکتر ˈ علی حمیدی مدنی ˈ اظهار کرد : طی دو روز برگزاری کنگره در شش سخنرانی کلیدی و شش میزگرد علمی؛ به حوزه هایی از جمله سرطان دستگاه ادراری تناسلی، درمان های کم تهاجمی در سنگ های ادراری ، درمان های به روز در حوزه ناباروری مردان ، اختلال عملکرد جنسی مردان و لاپاراسکوپی در ارولوژی می پردازیم .

وی خاطرنشان کرد : انجمن ارولوژی ایران ۱۴ شاخه استانی و تخصصی دارد که شاخه گیلان فعال ترین شاخه علمی ارولوژی کشور است .

دکتر حمیدی مدنی افزود: انجمن ارولوژی گیلان بیشترین فعالیت های علمی و ارائه مقالات به مجامع بین المللی و کنگره های جهانی را دارد و یک مرکز تحقیقات ارولوژی مصوب دارد که طرح های متعددی در این مرکز در جریان است.

دکتر ˈولی دژآباد ˈ رییس انجمن ارولوژی گیلان نیز در سخنان کوتاهی در آیین افتتاحیه کنگره با یادآوری بزرگان علم ، اصل علم و دانش را موجب پیوند بین تمام اندیشمندان ، دانشمندان و دوستداران خرد و دانایی عنوان کرد.

وی بر اهمیت اخلاق و تقوا در کنار علم تاکید و خاطرنشان کرد: طبیب باید فلسفه بداند.

این کنگره روزهای اول و دوم آبان در مجتمع فرهنگیان دهکده ساحلی بندرانزلی برپاست.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *