zzz Theater

تئاتر ” کنسرت بانوان آشویتس ” نوشته آتیلا پسیانی به کارگردانی علیرضا عیسی پور در انزلی به روی صحنه می رود.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی فرهنگ و ارشاد اسلامی انزلی به ایرنا ، در این نمایش علیرضا غاروریانی ، مهسا حق شناس و پگاه عبدی بازی خواهند کرد.

همچنین رضا نسیمی ، محمد فرح بخش و مهسا پسندیده در اجرای آن یاریگر گروه خواهند بود .

نمایش کنسرت بانوان آشویتس روزهای ۲۲ و ۲۳ اسفند از ساعت ۱۸٫۳۰ دقیقه در آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی انزلی به روی صحنه خواهد رفت و ورود برای علاقمندان آزاد و رایگان است .

کارگردان این نمایش گفت : سعی کردم پس از سالها دوری از تجربه کارگردانی ، با گردهم آوردن بازیگران با تجربه ای که سالها از صحنه دور بوده اند ( علیرضا غاروریانی ) و هنرجویان دوره های آموزش بازیگری ( خانمها حق شناس و عبدی ، تجربه شیرینی را با تماشاگران و مخاطبانمان داشته باشیم و خود را برای کارهای بهتر و فاخر تر آماده کنیم . از عیسی پور از همه هنرمندان تئاتر و علاقمندان به این رشته برای دیدن نمایش و ارائه نظرات سازنده به گروه دعوت کرد .

عیساپور آخرین بار بعنوان بازیگر در سال ۱۳۸۸ با نمایش « میراث » در کنار بزرگانی مانند توکلی ، قنبریان و بحری بر صحنه حاضر بوده و نمایشهایی مانند شب طلوع می کند و شب روسیا ، بی حیا ( ۱۳۵۳ ) ، مالازای ( ۱۳۵۴ ) ، از نیمه راه یک صحنه ( ۱۳۵۶ ) ، زمین ( ۱۳۶۴ ) ، نترس زندگی ( ۱۳۶۷ ) ، سه بچه آهو ( ۱۳۶۶ – شرکت کننده در جشنواره فجر تهران ) ، سوگ سرنوشت ( ۱۳۷۱ ) ، هیاهوی نیمه شب ( ۱۳۷۲ ) و گیل آئو ( ۱۳۷۴ ) را کارگردانی کرده است .

منبع: اخبار انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *