34

حسن خسته‌بند شنبه شب در جلسه مجمع نمایندگان گیلان با مدیران شورای حمل و نقل استان با اشاره به تلاش نمایندگان مردم در مجلس برای کاهش مشکلات دستگاه‌های اجرایی اظهار کرد: راه‌اندازی پرواز هوایی به کشورهای حاشیه دریای خزر در رونق اقتصادی گیلان تاثیرگذار است.

وی، خواستار مشارکت منطقه آزاد انزلی، سازمان توسعه تجارت، اتاق بازرگانی و استانداری گیلان به منظور خرید یا اجاره هواپیما برای جابه‌جایی مسافر و صادرات کالا به کشورهای حاشیه دریای خزر شد و افزود: یک‌ساعت و ۴۰ دقیقه فاصله مسیر هوایی آستراخان روسیه تا فرودگاه سردار جنگل رشت است.

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه تلاش دولت کنونی در اجرای پروژه‌های مسکن مهر کمتر از دولت گذشته است، تصریح کرد: با توجه به شعارهای دولت یازدهم اما توان دولت گذشته در اجرای پروژه‌های مسکن مهر بیشتر بود و نمی‌توانیم خود را گول بزنیم.

خسته‌بند، تلاش دولت در اتمام پروژه‌های مسکن مهر را کم‌رنگ خواند و بیان کرد: پروژه‌های مسکن مهر در تمام شهرهای گیلان با مشکل مواجه است.

وی به توقع مردم از نمایندگان و مسؤولان اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه در سال پایانی دولت قرار داریم نیاز است جلسه‌ای برای برطرف کردن مشکل پروژه‌های مسکن مهر با مسؤولان برگزار شود.

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرسودگی ناوگان حمل نقل عمومی در گیلان، خاطرنشان کرد: منطقه آزاد انزلی فرصت مناسبی برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در استان است و موجب کاهش هزینه‌ها می‌شود.

خسته‌بند به محور «بشمن» در بندر انزلی به رضوانشهر اشاره کرد و یادآور شد: آمادگی همکاری با مسؤولان در اتمام پروژه مذکور را داریم.

وی با تأکید براینکه انتظاری از مدیران استانی و حتی وزرا نداریم، اظهار کرد: وقتی اعتبارات نباشد فعالیت‌ها انجام نمی‌شود و نمی‌توانیم انتظاری از مسؤولان داشته باشیم.

نماینده مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی به پرداخت نکردن اعتبارات از طرف محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه برای اجرای پروژه‌های نیمه‌تمام در شش ماه گذشته در گیلان اشاره کرد و افزود: امر مذکور موجب شده، اداره کل راه و شهرسازی گیلان مبلغ ۲۰۰ میلیارد تومان به پیمانکاران بدهکار شود.

خسته‌بند در پایان با بیان اینکه پروژه نیمه‌تمام کنارگذر بندر انزلی پس از مدت‌ها هنوز به اتمام نرسیده است، تصریح کرد: پروژه مذکور تبدیل به آثار باستانی شده است./فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علی

۲۸ شهریور ۱۳۹۵

جل الخالق !!از کرامات شیخ ما چه عجب برف را دید و گفت میبارد.
آخه مرد حسابی کدام پدر امرزیده ای پروژه ملی ساخت کنار گذر را در زمانی که معاون عمرانی استاندار گیلان بود به دست انداز انداخت؟
در زمان نمایندگی حق شناس ،کدام انسان شریفی پای محیط زیست را به این پروژه باز کرد؟
چه کسی بود که با صدای بلند اعلام کرد اعتقادی به کنار گذر ندارد وبه دنبال تاسیس پل هوائی از خیابان اطبا به خیابان پاسداران است (پل سانفرانسیسکوی ۲)!!
بوشو عمو.امن خودمان سیاه بازیم.کفتر رنگ کونیم جای طوطی فروشیم.تی حنا امره رنگ نره.خیال بوکودی دسته کوران امرا طرفی؟؟هتو نمانه بالاخره ایتا روزم تونم دکفی کوزه میان.دیر به دروغ نیبه.

پاسخ

آرین

۲۸ شهریور ۱۳۹۵

اعتراف میکنم وقتی خبرتون رو دیدم فکر کردم تیتر اشتباهی نوشتین…
حاجی جان ؟؟ الان به نظر خودت با این حرفی که زدی بیشتر از همه کی زیر سوال رفت؟ من در عجبم اون سایر نمایندگان گیلان که تو جلسه حاضر بودن نخندیدن؟ دیگه والا نمیدونم چی میشه گفت. شما راحت باش آقای خسته بند شهر رو آب ببره مردمش رو خواب میبره

پاسخ