photo_2016-07-11_02-34-01[1]

جلسه کمیته فنی باشگاه با حضور دو تن از اعضای هیات مدیره (بدیعی فر و پورشعبان) برگزار شد. در این جلسه اعضای کمیته فنی پس از بررسی لازم گزینه های مربیگری مورد نظر خود را به هیات مدیره باشگاه معرفی کردند و مقرر شد که اعضای هیات مدیره درباره این انتخاب بررسی های لازم را انجام دهند و بعد از مشورت نهایی نتیجه سرمربی جدید را معرفی کنند.
اعضای کمیته فنی باشگاه ملوان عبارتند از (غفور جهانی،عزیز اسپندار،نصرت ایراندوست،محمود پیشگاه هادیان،منوچهر درجزی،رضا ویشگاهی و محمد کوچکی) که در جلسه روز گذشته در دفتر باشگاه حاضر شدند و در جلسه ای با حضور رضاییان و دو تن از اعضای هیات مدیره شرکت کردند.

منبع: سایت رسمی باشگاه ملوان

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

اهورا

۲۱ تیر ۱۳۹۵

اعضای هیات مدیره افتخارات زیادی با پیراهن ملوان دارند!!!!!!!!

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ تیر ۲۱ام, ۱۳۹۵ ۱۸:۳۴:

فرمایش شما درسته.اعضای هیات مدیره افتخارات زیادی با پیراهن ملوان دارند.از تک تک این عزیزان متشکریم از افتخار آفرینیهای که برای شهر ما داشته اند.اما جای خالی موسس و بزرگ باشگاه ملوان جناب آقای بهمن صالح نیا در راس این هیات مدیره کاملا مشهود است.نمی دانم چرا !!! اما در فرهنگ و قاموس ورزشکاران فراموش کردن استاد و مربی و پیش کسوت مرسوم و شایسته نیست.چطور میشود در شهر کوچک ما وجود مغتنم مرد بزرگی همچون ایشان را نادیده گرفت!!! حتی اگر جنبه تشریفاتی هم داشته باشد باید به جلسات دعوت شوند و حضور داشته باشند.واقعا اگر علت خاصی وجود دارد که از ایشان سلب صلاحیت می کند خوشحال میشوم دوستان توضیح دهند.

رحیم رحمانی نژاد - از شیراز

۲۱ تیر ۱۳۹۵

اگر هیات مدیره و مدیر عامل باشگاه ملوان خودشان مجری اوامر بالایی ها نبودند، چرا گذاشتند کار ملوان به ۵ دقیقه آخر فصل بکشد ؟ همان « بیگانه ها با فوتبال » و کارنابلدها ، چقدر دیر فهمیده اند که در آخر فصل کار به « زد و بند » کشیده میشود ؟ چرا اینقدر معطل کردند تا ملوان سقوط کنند ؟ بعد در یک خیمه شب بازی آشکار عده ای از هواداران احساساتی ( همان هایی که ۳ سال پیش طوری با داماش برخورد کردند که انگار این فوتبال بیرحم با بعضی از اون آدمهای خودفروخته شاغل در آن نمی توانند سرنوشت داماش را برای ملوان هم رقم بزنند.) را به میدان شهر کشانده ، به رقص و پایکوبی واداشتند تا ثابت کنند که « من اونم کی ایسه روستم پیله کس » و بدینوسیله توپ را به زمین فدراسیونی های خودفروش انداختند . حالا هم همچنان اصرار بر کاردرستی خود دارند. این رضائیان اگر دستش تو سفره اون بالائی ها نبود، تو بندرانزلی چکار می کرد ؟ البته نقش عده ای از هواداران بازی خورده ملوان در به قهقرا کشاندن فوتبال انزلی غیرقابل انکار است. تنها را نجات ملوان اینست که : فوتبالی های انزلی به سردمداری بهمن خان ، اول غیر فوتبالی ها و غیربومی ها را با جارو و خاک انداز از فوتبال انزلی دور کنند، سپس در احیا فوتبال انزلی و باشگاه ملوان و برگرداندن امید به جوانان مستعد شهرمان اهتمام نمایند.

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ تیر ۲۲ام, ۱۳۹۵ ۲۳:۳۰:

سلام.خیلی جالبه .شما شیرازی هستید و از جزئیات کار باشگاه ملوان آشنایی دارید؟!!!

آریان

۲۱ تیر ۱۳۹۵

در شهری که کوچکترین امورنظیر عزل ونصب مدیران میانی زیر نظر پدرخوانده شهرانجام میشود وتمامی تصمیم گیریها در کلیه امور اقتصادی وفرهنگی وهنری وورزشی براساس چیدمان همان پدرخوانده صورت میگیرد ،خیلی عجیب نیست که هیئت مدیره منصوب همان شخص ،سرمربی ناموفق سالیان اخیر فوتبال ایران را که بیشترین سقوط آزاد به دسته های پائینتر را با تیمهای مختلف تجربه کرده را مجددا در همان سمت ابقا کنند!! اگر کارنامه این هیئت مدیره را درکلیه مسئولیتهای محوله شان مرور کنیم به نتایج بسیار فاجعه باری برخورد میکنیم.اینها با فراری دادن منطقه آزاد وهدایتی ودرودگر ودراگان ،پای محجوب را به تیممان بازکردند که وعده های پوچ این شخص ،ما را مضحکه عام وخاص نمود.جالب است که همین شخص دست نشانده نیز نتوانست با این آقایان کارکندوفرار را برقرار ترجیح داد.متعاقبا پای شخصی فاقد صلاحیت به نام بهشتی را به تیم باز کردند که این فرد با یک دسته چک فاقد اعتبار شروع به انعقاد قراردادهای نجومی با مجموعه تیم نمود که در این میان عوامل آقای پدرخوانده نظیر معاون ورزشی وکمک مربی نیز به ترتیب ۳۵۰ میلیون و۳۰۰ میلیون با بهشتی قرارداد منعقد کردند که بهشتی زمانیکه فهمید قرار است نقش عابربانک را بازی کند از مالکیت تیم منصرف شد.با ورود آقای دنیا مالی ،پای سرمربی ناموفقی به نام استیلی به تیم باز شدوجالب است که هواداران از همان بدوورود ایشان وکمکهای بیسوادش ،نسبت به عواقب آینده بسیار تاریک ونهایتا سقوط ملوان هشدارداده بودند.شکستهای پی درپی ملوان با استیلی وحمایتهای نامعقول هیئت مدیره ،خشم هواداران را برانگیخت وفشار آنها سبب استعفای استیلی شد وباقی ماجرا را همه ما خوب میدانیم.این تیم را همین نالایقان بی کفایت سقوط دادندومثل اینکه قرار است با ادامه همان روند از لیگ یک هم به دسته پائینتر سقوط دهند.ولی اینبار را کور خوانده اند.جوانان غیور انزلی نمرده اند که اینها بخواهند باز هم ترکتازی کنند.مطمئن باشید که هواداران عاشق به عنوان صاحبان واقعی ،تیم را از دست غاصبان پس میگیرد.سخن آخر با برخی پیشکسوتان ملوان که همیشه منافع فردی را برمنافع تیممان ارجح دانسته اندوهر وقت پستی گرفتندساکت ماندند وهر وقت خارج از گود قرار گرفتنددایه مهربانتر از مادر شدند(به استثنای پیشکسوتان با شخصیت مثل ناوران که هرگز ادعائی نداشتند)شما پیشکسوتان میتوانستید بهترین نقش را ایفا کنیدولی هر زمان که باید حمایت میکردید خیانت کردید (زمان دراگان اسکوچیچ)و هرزمان که میبایست اعتراض میکردید حمایت نمودید(زمان استیلی ).واما سخن پایانی با هیئت مدیره:انصافا اگر مدیریت این تیم رایک مشت بچه دبستانی برعهده داشتند بدتر از شما نتیجه میگرفتند؟آیا استیلی را حفظ میکردند؟قدیر بحری را نگه میداشتند؟احمد زاده متخصص سقوط آزاد را سرمربی میکردند؟پاشنکو وحاتمی ونزهتی را در نیم فصل از دست میدادند؟در ۱۵ بازی منجر به باخت ملوان به خاطر اشتباهات داوری سکوت میکردند؟پس ار سقط به دسته پائینتر،مجددا همان سرمربی قبلی را ابقا میکردند؟این آقایان باید چه کار دیگری را انجام میدادند که این بلایا برسرمان نازل نشود؟نبود این افراد با بودنشان تفاوتی نمیکند بلکه نبودشان بهتر از بودنشان است.والسلام

پاسخ

سv,سروش

۲۱ تیر ۱۳۹۵

استثمار مردم که شاخ و دم ندارد……….اگر دوره ای به ملوان احساس غرور می کردیم و در جای جای کشور با شنیدن نام ملوان افتخار می کردیم ..الان دقیقا با استفاده ابزاری و عوام فریبانه از ملوان ///مشغول استثمار مردم انزلی و ملوانی هایند//…تا اطلاع ثانوی رای به تحریم حمایت و همراهی با این شبه ملوان می دهم………

پاسخ

رضا

۲۱ تیر ۱۳۹۵

چیزی که در این بین مشخصه اینه که آقایون طی روال گذشته هیچگونه ارزش و احترامی برای هواداران که سرمایه اصلی ملوان محسوب می شوند قائل نیستند ، پس می توان نتیجه گرفت که صلاحیت اداره تیم بزرگ ملوان را نداشته وباید هرچه زودتر تیم را به صاحبان اصلیش یعنی هواداران برگردانند. ملوان جای سیاسیون که جز ویرانی و نابودی شهرمان ارمغانی برای مردم نیاورده اند ، نیست . باید هرطوریکه می توان با ایجاد کمپین ، تجمع سکوت و اعتراض آمیزکه باعث سواستفاده عده ای خاص نشود این خواسته اکثریت را جامه عمل پوشاند . پس تا دیر نشده از همه هواداران و سایت های دلسوز و درارتباط با ملوان خواهشمند است در راستای نیل به این هدف گام برداشته تا بیش از این با آبرو و حیثیت انزلی چی بازی نشود . هواداران و همشهریان عزیز الان وقت نشستن نیست قوی سپید به دست عده ای قلیل درحال از بین رفتن است .

پاسخ

sari

۲۱ تیر ۱۳۹۵

سراب… همیشه گفته های زیادی برای نوشتن گفتن داشتم ولی با دیدن این تصویر تمام اشتای آدم کور مییشه انکاری هیچ خواسته ای نداریم .بخاطر همین اینبار به یک کلمه راضی شدم .سراب همان کلمه ای که افراراد در حل جدوال از این کلمه استفاده می نمایند .

پاسخ

رحيم رحمانى نژاد

۲۱ تیر ۱۳۹۵

جناب ” گیلک ”
ملوان نام و تیم بزرگى است . همه جاى ایران هوادار داره ! بندرانزلى هم علیرغم حاشیه هاى مختلف شهرى بزرگ و داراى مردمانىً پویاست که همه جا حضورى پرتلاش دارند. از بدو تشکیل، در خیلى از مسابقه ها در اطراف و اکناف ایران ، هوادار ملوان بودم. حتى سالهاى ۵۶ – ۵٧ از خارج از کشور هم بازیهاى ملوان را دنبال مى کردم.
بله آباى یک شیرازى هم میتونه هوادار ملوان باشه !!
همانطور که یه یزدى ،
عده اى بوشهرى ،
عده اى بندرعباسى ،
عده اى زیادى از آبادان و خرمشهر قهرمان،
اما از زمانى که جریان خودى و نخودى پیش اومد ، و ملوان بدست نا اهلان افتاد و پدر ملوان خانه نشین شد و عده اى از پیشکسوتانش نان به نرخ روز خور شدند ، ملوان کمر راست نکرد و نتوانست هوادارانش را راضى نگهدارد.
بله آباى ، شما حق دارید مرا شیرازى بدانید، از وقتیکه غیر بومیان زمام امور انزلیا بدست بیگیفته ده ، د انزلیچى ره انزلى میان جا نبو ، و شوما ( اگر انزلیچى بیبید ) حق دارید شیمى همشهریا نشناسید، چون اکثر ادارات شهر بدست غیربومیانً اداره به ، مردوم انزلى یم کى بوبوستید بچه تهران و فارسى گب گب زنه دى ، فقط بمانسته بو ” ملوان بزرگ ” کى عده اى خیلى کوچیک کى خوشان اندازه یا نانستید، زمام امور شهر و ملوانا بدست بیگیفتید و بلایى امى سر بامو کى دینیدى و نتیجه بیخیالى خودمانه !!
بله آباى شوما حق دارىد که شیمى همشهریا نشناسید چون انزلىچى عادت بوکوده به غریبه یان !!!

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ تیر ۲۷ام, ۱۳۹۵ ۰۰:۰۴:

ببخشید قصد جسارت ناشتم آقای رحمانی نژاد عزیز.آبایه قوربان. ایران_ ملوان

سv,سروش

۲۱ تیر ۱۳۹۵

دوستت دارم رحیم رحمانی نزاد///

پاسخ