در آراء جدید صادر شده از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران، هواداران ملوان به دلیل رفتارهای شایسته خود مورد تشویق قرار گرفته‌اند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه گیلان، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از دو باشگاه راه آهن و ملوان بندرانزلی به دلیل همکاری مناسب با شئونات اخلاقی در خلال بازی‌شان در ۵ آبان ۹۱ در هفته ۱۳ لیگ برتر، تقدیر می‌کند.

امید آنکه روش پسندیده مذکور در مسابقات آینده این دو تیم و سایر تیم‌ها مشاهده شود.

انزلی کلاب:

با شروع فصل جدید رقابتهای لیگ برتر هواداران ملوان که همواره در حمایت از تیم شهرشان یک الگوی مناسب برای سایر شهرستانیها بوده اند. اینبار در زمینه فرهنگسازی چنان پیشقدم شده اند که شایسته تقدیر هستند اتفاقی که باید زودتر از اینها صورت میپذیرفت از سوی کمیته انظباتی که خوشبختانه به آن توجه شد. 

این روند از سویی از طرف هواداران ملوان صورت میپذیرد که به مزاج برخی ها چندان خوش هم نیامده و به هر طریقی سعی در به حاشیه کشاندن ملوان داشتند. اما هواداران فهیم و بزرگوار ملوان کاری کردند تا روسیاهی بماند و بر ذغال … 

انزلی کلاب از همه هواداران خوب ملوان در سراسر ایران قدردانی کرده و امیدوار است با ادامه این روند فصلی تازه را در فوتبال ایران رقم بزنیم فصلی که رقابت های ورزشی زمینه ساز گسترش اعمال فرهنگی باشند و استادیوم ها به میدانی جهت رقابت در نمایش بی فرهنگی ها تبدیل نشوند… 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *