2014_03_17_09_58_49_23643-200x200

مدیر کمیته امداد امام خمینی بندر انزلی گفت: مردم انزلی در جشن عاطفه‌ها بیش از ۲۱۰ میلیون ریال به صورت نقدی و غیر نقدی به کمیته امداد کمک کردند.

حسن کاوش عصر امروز در نشست کمیته امداد امام خمینی این شهرستان با اشاره به توزیع ۲۰ هزار پاکت در مدارس این شهرستان اظهار کرد: امسال این تعداد پاکت در روز جشن نیکوکاری برای کمک به دانش‌آموزان نیازمند انزلی توزیع شده است.

وی با بیان اینکه کمک‌های جمع‌آوری شده توسط دانش‌آموزان در اختیار مدیر مدرسه قرار می‌گیرد، تصریح کرد: مدیر مدرسه با شور و مشورت شورای اولیا و مربیان مدرسه کمک‌های نقدی و غیر نقدی را بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع می‌کنند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی انزلی گفت: امسال در جشن نیکوکاری بندر انزلی مردم خیر و نوعدوست شهرستان بیش از ۲۱۰ میلیون ریال به صورت نقدی و غیر نقدی به این نهاد حمایتی کمک کردند که بین ۴۵۰ دانش‌آموز بی‌بضاعت توزیع می‌شود.

به گفته وی، در نیمه نخست امسال تعداد ۵۵۸ فقره وام به ارزش ۴ میلیارد و ۱۶۰ میلیون ریال به مددجویان نیازمند پرداخت شده است.

کاوش پرداخت کمک هزینه‌های درمانی مددجویان به مبلغ یک میلیارد و ۹۰ میلیون ریال را از دیگر اقدام‌های کمیته امداد بندرانزلی عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: در نیمه نخست امسال مبلغ ۱۰ میلیارد و ۸۳ میلیون ریال مستمری به حساب مددجویان شهرستان انزلی واریز شده است.

۳ هزار و ۴۹۵ خانوار مددجو که ۶ هزار نفر را شامل می‌شود زیرپوشش کمیته امداد انزلی هستند.

یک‌هزار و ۸۰۰ حامی نیز از ۲۴۰ یتیم کمیته امداد انزلی حمایت مالی کرده و حدود ۲۵۰ میلیون ریال در ماه به آنها کمک می‌کنند./ منبع: فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *