کشف ۸۰ کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری سارقان منازل مسکونی در انزلی
فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی از کشف ۸۰ کیلوگرم انواع موادمخدر و دستگیری سارقان منازل مسکونی در این شهرستان خبرداد.

 

 

کشف ۸۰ کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری سارقان منازل مسکونی در انزلی سرهنگ مجیدحسینی روز شنبه با اعلام این خبر اظهار کرد: به دنبال وقوع چند فقره سرقت در بندر انزلی شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: ماموران دایره آگاهی نیروی انتظامی بندرانزلی با بررسی سرنخ های به دست آمده موفق به شناسایی ۲ سارق و دستگیری آن ها با هماهنگی مقام قضایی در مخفیگاهشان شدند.
فرمانده نیروی انتظامی بندرانزلی با اشاره به اینکه متهمان به ۸ فقره سرقت منازل و اعتراف به فروش اموال مسروقه به فردی دیگر تاکید کرد: سارقان یک زن و یک مرد ۳۳ و ۳۵ ساله بودند که جهت طی کردن مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرانزلی همچنین به کشف ۸۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری ۳۳ قاچاقچی از ابتدای امسال تا کنون در این شهرستان خبر داد و گفت: بیشترین مواد مخدرکشف شده از نوع تریاک و به مقدار ۴۲ کیلوگرم بود.
سرهنگ حسینی افزود: متاسفانه سوداگران مرگ با هدف سودجویی و کسب درآمد نامشروع اقدام به آلوده کردن جوانان به بلای خانمانسوز اعتیاد می کنند .

کاهش ۱۷ درصدی مجروحان حوادث رانندگی و پلمپ ۴۲ واحد صنفی
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بندرانزلی در ادامه به کاهش ۱۷درصدی مجروحان حوادث رانندگی از ابتدای سال جاری تا کنون در مقایسه با مدت مشابه سال قبل اشاره و اظهار کرد: شناسایی نقاط حادثه خیز و آشکار سازی این معابر برای شهروندان از طریق نصب بنر و هشدارهای لازم و همچنین اصلاح هندسی معابر از اقدامات موثر کارشناسان راهور در کاهش حوادث بوده است.
سرهنگ حسینی برگزاری کلاس آموزش همگانی برای اقشار مختلف مردم و نهادینه کردن احترام به قانون را از فعالیت های زیر بنایی پلیس در راه ارتقای فرهنگ عمومی عنوان و تصریح کرد: کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان بندرانزلی در راستای نظم بخشی ترافیکی به معابر از ابتدای امسال تاکنون دو هزار و ۸۳ دستگاه موتورسیکلت و ۳۹۲ خودرو متخلف را توقیف کردند.
فرمانده نیروی انتظامی بندرانزلی همچنین به پلمپ ۴۲ واحد صنفی متخلف در سه ماهه سوم امسال در بندرانزلی اشاره و اظهار کرد: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی ماموران نیروی انتظامی شهرستان بندرانزلی در راستای شناسایی واحدهای صنفی متخلف بازرسی از ۶۷۵ واحد صنفی را در دستور کار خود قرار دادند.
سرهنگ حسینی افزود: در این بازرسی ها ۴۲ واحد صنفی شامل واحد های اقامتی، تالارها، مغازه های لوازم آرایشی و بهداشتی و خواربار فروشی به علت نداشتن پروانه و یا عدم تمدید آن پلمپ شد.
فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی یادآور شد: در راستای اجرای طرح های ساماندهی در صنوف و قدامات پیشگیرانه از جرم و به منظور ایجاد فضایی امن برای فعالیت اقتصادی شهروندان ،کلیه واحد های صنفی شهرستان ملزم به نصب دوربین مدار بسته شدند.
بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع است.

 

 

منبع:ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *