AC-Logo-Entezami

فرمانده انتظامی بندرانزلی از دستگیری پنج سارق منزل و کشف بالغ بر ۴۰۰ میلیون ریال اموال مسروقه در این شهرستان خبر داد.

به گزارش انزلی کلاب به نقل از خبرگزاری فارس از انزلی، هرمز عشقی عصر امروز در جلسه فرماندهی انتظامی این شهرستان چگونگی ماجرای کشف اموال مسروقه در انزلی را تشریح کرد.

وی با بیان اینکه تعدادی از شهروندان از به سرقت رفتن اموال منزل خود ابراز نگرانی و ناراحتی کرده بودند، اظهار کرد: به همین منظور کارآگاهان آگاهی این شهرستان رسیدگی به موضوع سرقت را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی بندرانزلی افزود: کارآگاهان آگاهی با تحقیقات نامحسوس پلیسی شبانه‌روزی سرانجام موفق شدند سرنخی از سارقان را به دست آورند و در یک عملیات غافلگیرانه این سارقان را در مخفیگاه خود دستگیر کنند.

عشقی از دستگیری پنج نفر سارق منزل در انزلی خبر داد و اذعان کرد: تمام این سارقان با دلایل و مستندات پلیس به سرقت منازل مسکونی اعتراف کردند.

وی تصریح کرد: کارآگاهان با اعتراف‌های این متهمان تعداد چهار نفر از افراد مالخر اموال مسروقه را نیز دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی بندرانزلی خاطرنشان کرد: کارآگاهان آگاهی تاکنون موفق شده‌اند بالغ بر ۴۰۰ میلیون ریال از اموال مسروقه فروخته شده به افراد مالخر را کشف کنند.

وی یادآور شد: تلاش پلیس برای کشف بقیه اموال مسروقه و روشن شدن جزئیات پنهان این پرونده همچنان ادامه دارد.

عشقی، با اشاره به اینکه انزلی مکانی برای افراد سودجو و مخلان نظم و امنیت شهروندان نخواهد بود، متذکر شد: خادمان ملت در فرماندهی انتظامی این شهرستان با همکاری مردم، دستگاه قضایی و دیگر دستگاه‌های امنیتی با کسانی که بخواهند موجبات ناامنی را برای شهروندان فراهم کنند به شدت برخورد می‌کنند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *