82261931-710816591

فرمانده انتظامی بندرانزلی از کشف ۲۲ کیلوگرم تریاک و شناسایی و متلاشی شدن یک شرکت هرمی با تلاش نیروهای پلیس این شهرستان خبر داد.

سرهنگ هرمزعشقی روز یکشنبه در مصاحبه با ایرنا اظهار کرد : با کسب خبری مبنی بر تبلیغات گسترده یک شرکت هرمی با نام’ نت ورک’ که در زمینه بازاریابی شبکه ای غیرمجاز فعالیت می کند , پلیس آگاهی این فرماندهی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار داد.
وی افزود : پس از یک سری تحقیقات اطلاعاتی میدانی، ماموران محلهای فعالیت این شرکت را درشهرستان بندرانزلی شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.
سرهنگ عشقی تصریح کرد: با اخذ مجوز قضایی از آپارتمانی که توسط این گروه اجاره شده بود بازدید وتعداد ۱۰ کوله البسه مربوط به اعضا گروه تعداد ۲۰ عدد کتب آموزشی تعداد ۳۵ جلد جزوه های ،آموزشی کشف و تعداد۱۰نفر از اعضا اصلی گروه دستگیر شدند.
به گفته وی این متهمان برای عضوگیری و اعتمادسازی عضوها ,باقانونی جلوه دادن فعالیت های خود، اعتماد مشتریان را جلب می کردند.
وی افزود : متهمان پس از تکمیل تحقیقات به مقام قضایی معرفی و با قرار کفالت به زندان معرفی شدند.
وی از شهروندان خواست فریب تبلیغات و پیشنهادات وسوسه انگیز برای سرمایه گذاری در این شرکت های صوری را نخورند و در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.
فرمانده انتظامی بندرانزلی در ادامه از کشف ۲۲ کیلوگرم تریاک طی دوعملیات جداگانه در شهرستان های بندرانزلی خبر داد.
سرهنگ عشقی اظهار کرد : ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان بندرانزلی با انجام اقدامات اطلاعاتی شبانه روزی موفق به انهدام یک باند مواد مخدر و دستگیری چهار نفر از اعضای این باند شدند.
به گفته وی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در این دو عملیات موفق به کشف ۲۲کیلوگرم تریاک از قاچاقچیان مواد مخدر شدند.
وی با بیان این که مواد در صندوق عقب و در باک بنزین دو خودرو به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود افزود: متهمان با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی و در ادامه به زندان فرستاده شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی با تاکید بر اینکه مبارزه با حمل و سوء مصرف مواد مخدر وظیفه همگانی است از مردم خواست هرگونه مورد مشکوک را سریعا به سامانه فوریتهای پلیسی ۱۱۰ اطلاع وپلیس را در مبارزه با سودا گران مرگ و پاک سازی جامعه از لوث موادمخدر یاری رسانند./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *