ImageHandler

تیم روباتیک موسسه مخترعین بین المللی منطقه آزاد انزلی در مسابقات آزاد روباتیک کشور هلند در لیگ شبیه ساز دو بعدی با شکست دادن تیم گلایدر از کشور استرالیا در فینال، حائز مقام نخست مسابقات شد.
به گزارش پایگاه خبری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، در این مسابقات تیم موسسه مخترعین بین المللی منطقه آزاد انزلی از ایران به مقام اول،‌ تیم گلایدر از کشور استرالیا به مقام دوم ،تیم FC از کشور پرتغال به مقام سوم و تیم دانشگاه شهید رجایی نیز به مقام چهارم دست یافت.
مسابقات آزاد روباتیک کشور هلند، DUTCH OPEN از معتبرترین مسابقات بین المللی روباتیک در جهان است که در شهر آیندهوون هلند برگزار گردید.
اعضای تیم ۹ نفره موسسه مخترعین بین المللی منطقه آزاد انزلی عبارتند از: سپیده رحمتی نیا،‌ امیر طوافی،‌ نیما نوروزی،‌ مانی راد یوسفی، سعید نجفی، رضا وطنی نظافت، علی فرض پور ماچیانی ، پویان پیر دیر و مهدی فرض پور ماچیانی .
موسسه مخترعین بین المللی منطقه آزاد انزلی در سال ۸۸ با هدف آموزش و پشتیبانی از محققین و مخترعین و دانشمندان، برگزاری کارگاه های علمی و تخصصی، تأسیس و بهره برداری از آموزشگاه های زبان های خارجی، تأسیس مدارس بین المللی و گسترش تحقیق و توسعه علمی در میان همه مردم جهان در منطقه آزاد انزلی شروع به کار نموده و تمام اعضا هیأت موسس آن از میان مخترعان و اعضا فدراسیون بین المللی مخترعین جهان (IFIA) هستند که زیر نظر سازمان مالکیت معنوی جهان (WIPO) فعالیت می کند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *