image-eded13437fff0b6e6bafc88b72e63ff727fc970208ba5032623ada49e11f4f18-V

فیروز کریمی عقیده دارد کمتر تیمی مثل استقلال خوزستان توانسته تیمش را زیر فشار بگذارد.

کریمی در رابطه با دیدار با استقلال خوزستان عنوان کرد: بعد از گل زود هنگامی که تیم ما زد شرایط کاری تیم استقلال به هم خورد و ما از این موضوع به بهترین شکل استفاده کردیم اما از ابتدای حضور من در ملوان هیچ تیمی تا این حد ما را وادار به عقب نشینی نکرده بود. اگرچه ما تاکتیکی عقب نشینی کردیم و در آن عقب نشینی به موقعیت گل رسیدیم. ما روی این مسئله کار کرده ایم.

ملوان پرچمدار تیم های شهرستانی است

بین همه تیم های شهرستانی باید قبول کنیم که پرچمدار ملوان است و من به همین دلیل قبول کرده ام که در این تیم خدمت کنم و حیف است که در لیگ برتر نباشد. این تیم به همه انگیزه می دهد. این همان تیمی است که باعث نشاط و شکوفایی فوتبال ما بوده است و من با نیت خدمت به این تیم آمدم. اگرچه از تهران و شهرستان و لیگ برتر و لیگ یک پیشنهاد داشتم. ما تلاش کرده ایم تیم حفظ بشود و خدا هم کمک کرده است.

محجوب خیلی کمک کرد

در این بازی سعید یوسف زاده، احمد آهی و جلال رافخایی را نداشتیم البته همه مصدوم دارند اما ما توانستیم با بازیکنان کم بازی کرده مان و جوان هایمان خوب کار کنیم. ما در نیم فصل با شرایط متعارف خوب کار کردیم. گلزن های ما نوری و فرزاد خریدهای جدید ما بودند و از آن طرف هم محمد آبشک. شرایط ما خوب است و مسئولان و البته مالک تیم اقای محجوب که در نیم فصل هر کسی را خواستیم برای ما آورد.

اجازه بدهید ماهینی را بگیریم

ما برای حسین ماهینی خیلی تلاش کردیم و تقاضا کردیم و امیدوار بودیم در ایام دهه فجر مشمول عفو بشود که نشد و خدا کند در ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی مشمول عفو بشود. این ها اشتباه کرده بودند و من امیدوارم کار طوری پیش برود که فوتبال ایران از خدمت این بازیکنان خوب محروم نشود. شما هم اول اجاز بدهید ماهینی را بگیریم بعد ولوله را شروع کنید!

ملوان اروپایی اداره می شود

این نحوه فوتبالی که در ملوان پیاده می شود در همه دنیا هست. ما مربی داریم و مالک و خیلی دست به دست نمی شود. دنیا هم به این رسیده که مالک باشگاه و سرمربی با هم صحبت می کنند و همه چیز درست پیش می رود. ما پرداختهایمان به موقع و مناسب و به جا بوده و اردوهای خوبی داشته ایم. این بهترین شکل کار است. البته ما هیئت مدیره خوبی هم داریم اما ریالی از جانب آنها خرج نشده و همه کار با آقای محجوب بوده. من این شکل کار را خیلی قبول دارم.

گلر ما می خواست نمایشی توپ بگیرد

سید حسین حسینی در روی هوا خوب عمل می کند اما در لحظه گل خورده می خواست نمایشی کار کند. این گل خورده ما تاکتیکی نبود و ما آن را حساب نمی کنیم. حسینی می خواست توپ را نمایشی و با حرکت از محوطه شش قدم بگیرد که نتوانست درحالیکه اگر سرجایش ایستاده بود توپ را رد می کرد.
منبع: ورزش سه

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *