_MG_5666

فیروز کریمی سرمربی ملوان حالا با شکست سپاهان ثابت کرده می تواند این تیم را مدعی را کسب سهمیه آسیایی کند.

به گزارش سامانه تحلیلی،خبری انزلی کلاب، به نقل از “ورزش سه”، فیروز کریمی بعد از شکست سپاهان که مدعی قهرمانی است در کنفرانس مطبوعاتی پاسخگوی خبرنگاران بود. زمانی که او وارد سالن شد خبرنگاران برای فیروز کریمی دست زدند و او هم از محجوب خواست که در کنار او بشیند.

این بازی استانداردهای بین المللی داشت
کریمی گفت: اول اجازه بدهیم موهایم را درست کنم و بعد صحبت کنم. او بعد از تسلیت ایام فاطمیه گفت: این بازی استانداردهای بین المللی داشت. بازی خیلی خوب بود و مدت ها بود نه در این فصل و حتی در فصل های گذشته بازی با این کیفیت و سرعت ندیده بودم. این بازی در استانداردهای بین المللی بود و بازی سرشار ازنشاط بود. من . ریالای فرکی همبازی بودیم و هر چه ما تاکتیک پیاده کردیم و آنها ضد تاکتیک پیاده کردند و در مورد سپاهان هم این نساله بود و هر دو تیم تپ را زود از دست می دادند. در تعطیلات ۵۰ روزه کاملا استفاده کردیم و خدا کمک کرد که ملوان امروز به جایگاهی برسد که به عنوان یک تیم با شخصیت یاد شود. تمام مسوولان و بازیکنان در جهت حل مشکلات تلاش کردند. از محجوب دوست دیرینه ام تلاش می کنم و تیم با شخصیت ملوان باعث شد که به این تیم بیایم.

با هواداران ملوان قد علم کرد
امیدواریم ملوان را در جایگاه خوبی در جدول نگه داریم و تمام تلاش مان را کردیم.تفاوت تیم های پرطرفدار نه پر تماشاگر زیاد است. هیچ کس فکرش را نمی کرد ملوان بتواند دوباره قد علم کند اما حمایت هواداران در بازیکنان انگیزه بوجود آورد و یاس را جواب کردند. طرفداران ما یاس و ناامیدی را به تلاش تبدیل کردند. هواداران در جاهایی که هیچ کس امید نداشت به داد تیم رسید. این تفاوت تیم ما با تیم های پرتماشاگر است که اسم نمی برم اما به پائین جدول نگاه کنید.

تعارف با هواداران ندارم
تعارف با هواداران ندارم و هواداران در شکست ها هم هستند و این موفقیت یک کار دسته جمعی بود. وفاقی که امروز در سطوح ملوان است از مالک ، هیات مدیره و ما و مطبوعات به تیم کمک کرد. مطبوعات در انزلی خوب است و این برد را تبریک می گویم.

ساختار دفاعی موید شخصیت تیم است
ساختار دفاعی هر تیم موید شخصیت آن تیم است. اگر تیمی قرار باشد ۷- ۵ ببرد خوب نیست و اگر تیمی یک بر صفر ببرد آن تیم باشخصیت است. خط دفاع مثل پائین پوش یک گرمکن است و خط حمله مثل بالا پوش حالا خودتان ببینید که کدام مهم تر است.

دروازه بان ما خوب بود
دروازه بان ما خیلی بود و آقای حبیبی خوب کار کرد و هر سه دروازه بان خوب هستند و هر جا رقابت باشد بازیکنان آماده تر می شود. وقتی بازیکن برای گرفتن جای خودش تلاش کند نتیجه اش همین شرایط حسینی می شود .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مرتضی

۱۵ اسفند ۱۳۹۳

جانم ملوان . تبریک به همه ملوانی ها که پشت این تیم وایسادن .

پاسخ