DSC_0290

به گزارش سامانه تحلیلی خبری انزلی کلاب، فیروز کریمی سرمربی تیم ملوان بندرانزلی بعد تساوی تیمش مقابل تراکتورسازی تبریز در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی گفت: فکر می کنم با وجود اینکه هواداران گلی ندیدند اما شاهد یک بازی زیبا بودند و از بازی لذت بردند هر چند ما می توانستیم پیروز این دیدار باشیم که متاسفانه فرصتهایمان تبدیل به گل نشد.

وی با اشاره به اینکه هواداران ملوان فوتبال را به خوبی درک می کنند، افزود: همه باید با هم کمک کنیم تا ملوان را حفظ کنیم و هواداران ما با تشویق هایشان در پایان این دیدار نشان دادند فوتبال را می فهمند و این می تواند در ادامه کمک زیادی برای ملوان باشد.

کریمی در رابطه با تغییر پست پژمان نوری گفت: نوری را در سمت راست گذاشتم چون احساس مسئولیتش از سایر بازیکنان بیشتر است و تجربه بیشتری دارد و دلیل من این بود که تراکتوری ها در سمت چپ بسیار قوی بودند و مشاهده کردید که نوری به خوبی وظیفه اش را انجام داد.

سرمربی ملوان به مصدومیت بازیکنانش اشاره کرد و افزود: مازیار زارع از دقیقه ۶۰ به من اشاره می کرد که تعویضش کنم و احساس درد می کرد و بازیکنان مصدوم دیگری داشتیم که کار را برایمان سخت کرد.

وی در رابطه با بازی هفته آینده ملوان و پرسپولیس گفت: به امید خدا پرسپولیس را می بریم، در فوتبال هیچ چیز مشخص نیست و همین موضوع فوتبال را جذاب کرده است، در یک دیدار بارسلونا ۲۴ فرصت گل داشت اما چلسی با استفاده از تک موقعیتش پیروز میدان شد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علیرضا اسدی

۱۰ بهمن ۱۳۹۳

اگر میخواهید چلسی شوید مقابل قرمز پوشان آبی بپوشید شاید افاقه کرد!
البته بگم پرسپولیس حال و روز خوشی ندارد.

پاسخ

محراب

محراب

۱۰ بهمن ۱۳۹۳

چلسی نخواستیم.همین ملوان فصل پیش باشن.همین واسه ما افاقه میکنه

پاسخ

Aboozar

۱۰ بهمن ۱۳۹۳

خدا کنه خوب بازی کنیم با تعصب وباتفکر عمل کنیم وببریم تا از این وضعیت شرم آور رها شویم

پاسخ