13921207000566_PhotoA

فیروز کریمی در نشست خبری پیش از بازی ملوان، گفت: مراسم سالگرد درگذشت سیروس قایقران کاپیتان اسبق تیم ملی و ملوان را تسلیت می‌گویم و در رابطه با بازی پیکان باید یادآور شوم که تمرینات منظمی در طول تعطیلات عید انجام دادیم اما چون اولین بازی ما ۱۴ فروردین بود نتوانستیم مثل همیشه ظاهر شویم و سعی کردیم در دو روز گذشته نقاط ضعف را برطرف کنیم و مقابل پیکان پیروز شویم.

وی درباره اینکه با کنعانی‌زادگان تماس گرفته تا در تیم امید بازی نکند، گفت: آن رسانه‌ای که این اسم را برده را پیگیری می‌کنم اما آنهایی که من را می‌شناسند می‌دانند که رابطه خوبی با ارباب جراید دارم و کارم به شکایت نکشیده است اما یکبار به خاطر مسایل خانوادگی و آبرویم حکم جلب گرفتم و رضایت ندادم و اما بعد از این جلسه از رسانه‌ای که اسم برده شکایت خواهم کرد و قول شرف می‌دهم تا آخرین لحظه پایش می‌ایستم و رضایت نمی‌دهم.

وی ادامه داد: پیرینت تلفن این بازیکن در اردو بوده مشخص است و من شماره تلفن حسین را ندارم و تا امروز به بازیکنی زنگ نزده‌ام و هر بازیکنی که در این ۲۷ سال من به او زنگ زدم بگوید.

فقط فرهاد مجیدی در ۱۷ سالگی به من زنگ زده بود آنهم زمانیکه به شاهین بوشهر گل زد، شوق گرفتش و به من زنگ زد و گفت گل قشنگی زدم آقا؟! گفتم تو کی هستی؟! گفت اشتباه شده است! این مساله حدود ۲۰ سال پیش رخ داد. در شان سرمربی نیست که با بازیکن تماس بگیرد اینها توجیه باخت است. بحث می گویند است. اسم بردن صحیح نیست.

وی در مورد بازی با سایپا گفت: بازیکنان کمی خسته بودند و تغییر آب و هوایی هم بود و بهار هم ویژگی‌هایی دارد و تیم حریف هم همین شرایط را داشت. به ما خیلی ظلم می‌شود که در یک هفته ۳ بازی باید انجام دهیم. از نظر حرفه‌ای گری درست نیست که روز قبل از بازی تمرین تاکتیکی بکنیم اما مجبور شدیم این کار را بکنیم. ما فقط دو روز بعد از بازی با سایپا فرصت داشتیم و با توجه به تغییر ترکیب نیاز به تمرین داشتیم غیر حرفه‌ای بود اما نیاز به تمرین داشتیم و این فشاری بود که به ما وارد شد و این ظلمی بود که به ما و تیم سایپا شد و سایپا در بازی سرد یک گل بد موقع و فوق العاده غیرتاکتیکی زد ، نوش جانش،ما مستحق باخت نبودیم و اگر ۶۰ نیمه دیگر هم بود دروازه حریف را دو تیم نگاه نمی‌کردند اما با تطابق شرایط آب و هوایی بازی‌ها بهتر است.

سرمربی ملوان در مورد اینکه تیم امید ۴۰ سال است که به المپیک راه پیدا نکرده ، گفت: از کوزه همان برون تراود که دراوست از بشکه ۲۲۰ لیتری گنجایش ۵۰۰ لیتر را نباید داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که تفاوت ملوان با تیم‌های دیگر پرطرفدار چیست، گفت: زمانی که تیم کارش را انجام می‌دهد مشکلی نیست زمانی که تیم دچار خمودگی و استرس می‌شود خوش به حال تیم‌هایی که هوادار دارند هواداری که با تیم عجین باشند و شرایط تیم را درک کنند و هوادار انزلی و کلا گیلان همین شرایط را دارند. سپاهان هم همین وضعیت را دارد من آنجا هم مربیگری کرده‌ام و هوادارانش نمی‌گذارند باخت‌هایشان به سه یا چهار باخت برسد و هواداران ملوان ما هم همین وضعیت را دارند و ان‌شالله با حضورشان در بازی سه شنبه سایه شوم را بردارند و خیال‌مان راحت شود از صدقه سری حضرت زهرا(س) سه امتیاز را بگیریم و خیال‌مان راحت شود.

منبع : فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *