firozz

 

به گزارش خبرگزاری فارس، فیروز کریمی پس از تساوی یک بر یک مقابل صبای قم در جمع خبرنگاران گفت: بازی زیبایی را از هر دو تیم شاهد بودیم تفکرات مربیان به هم نزدیک بود و طبیعی بود که دست همدیگر را بخوانند فوتبال خوبی ارائه شد. به خصوص در نیمه دوم که ما استحقاق تساوی را داشتیم. با توجه به اینکه تازه کارم را در ملوان شروع کرده‌ام تمرین کمی با این تیم داشتم.

وی افزود: در تعطیلات لیگ فرصت خوبی است تا تفکرات تاکتیکی‌ام را به تیم القا کنیم من تفکرات فوتبالی‌ام را یا به زور یا با چوب یا با گلوله و تفنگ در مغز بازیکنان خواهم کرد.

سرمربی تیم فوتبال ملوان در مورد شرایط فنی بازی گفت: گلی که صبا به ما زد به خاطر دفع اشتباه مدافع ما بود. صبا تیم بسیار قابل احترامی است.

کریمی در مورد حمایت هواداران از تیمش گفت: جا دارد از هواداران ملوان که در ورزشگاه حضور داشتند تشکر کنم آنها در کل مسابقه ساکت نبودند و تیم را حمایت می‌کردند. ما حتی بعد از اینکه گل خوردیم مورد حمایت تماشاگران ملوان بودیم کمتر تماشاگرانی را در ایران چنین روحیه‌ای دارند این مساوی را با تمام وجود به هواداران ملوان و مردم خوب انزلی تقدیم می‌کنم. هوادارانی که فوتبال را خوب می‌فهمند.

سرمربی تیم فوتبال ملوان با تشکر از مسئولان برگزاری مسابقه در قم گفت: زمین چمن ورزشگاه هم بسیار خوب و یکدست بود که جا دارد از هیئت فوتبال استان که چنین زمین خوبی را میها کرده بود تشکر کنم.

وی در مورد اینکه از نتیجه مساوی راضی است یا خیر، گفت: در خارج از خانه بازی کردم و مساوی هم بد نبود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

پویا

۱۹ آذر ۱۳۹۳

به گزارش “ورزش سه” سرمربی ملوان بندرانزلی بعد از این تساوی مقابل خبرنگاران حاضر شد و درباره شرایط بازی حرف زد.
در حالی که پیش از حضور کریمی در ملوان صحبت از حضور او در ذوب‌آهن بود او درباره تصمیمش گفت: ۴۰ روز وقت داشتم که به آن فکر کنم اما برای حضور در ملوان فقط ۵ روز زمان داشتم.

وی در پایان گفت: اگر شد با حرف بازیکنان را آماده می کنم، اگر نشد با زور، نشد با چوب و یا با هر وسیله دیگری شده در مغزشان می‌کنم تا آماده شوند. :knife: :hammer: :knife: :hammer:

پاسخ

leila پاسخ در تاريخ آذر ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۰۶:

آقا پویا بالاخره ایشون نظامی هستند دیگه اینو گفتن که بچه ها حساب کار دستشون بیاد فقط موندم با تفنگ چیکار میتونه بکنه شلیک هوایی یا نشونه گیری بازیکنی که بد بازی میکنه ?:-) فکر کن مربی با تفنگ کنار زمین بشینه هر کی بد بازی کرد یه شلیک چه شود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :clap:

هما پاسخ در تاريخ آذر ۲۰ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۰۵:

لیلا خانم و آقا پویا :inlove: :-* :rotfl:

leila پاسخ در تاريخ آذر ۲۰ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۱۸:

هماجون میخندی،فکر کنم تصویر سازی کردی خواهر گلم
فکر کن یه مربی با اسلحه کنار زمین بشینه توهر دقیقه یه گل میزنیم.

گیلک پاسخ در تاريخ آذر ۲۰ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۲۶:

اینطور که فرمودند بعد از تعطیلات نیم فصل هر کسی زنده ماند دیگر خطری تهدیدش نمی کند. :laugh: چون حتما تفکرات ایشان را متوجه شده.نا گفته نماند آقای کریمی آنقدرها هم خشن نیستند.

leila پاسخ در تاريخ آذر ۲۰ام, ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳:

بسیاری از محبوبیتهای آقای کریمی به خاطر خلق نیکوی ایشان است که این خود از محاسن بسیار بزرگ هر انسانیست .ولی همانگونه که قبلا هم گفتیم تو این یکی زمینه خیلی شوخی نداریم حالا صلاح مملکت خویش خسروان دانند دیگه آقای کریمی با هر ترفندی میتونه ما رو به جایگاه اصلیمون برسونه .
ولی گیلک عزیز انصافا اسلحه خیلی خشن نیست؟؟؟؟؟؟؟تبعات داره واسمون ها؟؟؟؟؟

leila

۱۹ آذر ۱۳۹۳

مربی تیم عزیزمان خسته نباشید ماهم دراین بازی به مساوی راضی بودیم چون هنوز فرصت کافی نداشتید ولی دربازیهای بعدی به نتایج بالاتر می اندیشیم ما هم مثل شما شوخ طبع وخوش اخلاقیم ولی بر سرحیثیت وغرورمان بسیار متعصبیم وشوخی نمیفهمیم خواهشا تمام تلاش خودتان را بکنید تا دوباره پرواز قوی سپیدمان را برآسمان قدرت ببینیم.

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ آذر ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۵۱:

:yes: :yes: :yes:

هما پاسخ در تاريخ آذر ۲۰ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۰۲:

:yes: :yes: :fingersxd:

۱۹ آذر ۱۳۹۳

اقای فیروز کریمی!فوتبال فمی مردم انزلی و علاقه مندان ملوان نکته ای است مثل روز روشن//تو یکی بی خیال کلی گویی ها شو و به عمق قضایا و زخمهای دیرینه توجه داشته باش///با شنیدن نام فیروز کریمی فورا یک مثلث ذهنی ب رایم ایجاد شد: ۱۰منفی ترین نگرش و البته قائم به واقعیات تلخی که ملوان سالهاست با ان مصاف دارد اینکه:ملوان همچنان و طی یک کودتای بی سر وصدا دارد دچار استحاله و از خود بیگانگی می شود . با انواع ترفندها و کلیشه هایی چون:مالک وسرمایه گذار از انگلیس امده . و جوان گرایی و ….مربی بومی و حداقل سرمایه گذاری … با اصالت و ا تاریخ غرور انگیزش فاصله می گیرد.. واین میان امدن فردی چون فیروز کریمی نیز –بی کمترین شناختی با فرهنگ ملوان وحس و حت حال دوستدارانش– موید تداوم این بلایا و ل بحرانهاست….۲٫ فیروز کریمی که سال ۱۹۹۲-۱۳۷۱–شادروان passبزرگ را فراتر از همه تبلیغات متعفنی که به سود سرخابی ها جریان داشته و دارد //بر سکوی قهرمانی اسیا جای داد با توبچی هایی چون:حکیم زاده و رضایی منش و اقاجانیان و مدیر روستا و……بنابراین یک مربی فاقد رزومه مثبت نیست/۳واینکه شرایط کنونی ملوان در قعر جدول و باز روبه رو شدن با وضعیت بحرانی یقینا بیش ار هر چیز نیاز مند مدیریت استراتزیک و ریسک بذیری بالا و بیشترین در صد بهره م برداری از حتی کمترین فرصت های موجود می باشد ایا فیروز کریمی این توانایی را در خود م ی بیند؟؟ایا ان طنز های گوناگون اعم از :طنز موقعیتی / طنز کلامی // طنز انتقادی و….غیره که فیروز کریمی دیر زمانی است بیش از توانش در مربیگری /بدانها شناخته و مطرح می شود ///می تواند ملوان و ملوانان را از این مرداب ندانم کاریها // خیانت ها و چابلوسی ها// که اتفاقاغالبشان از سوی علل و عوامل و کاسه لیس های بومی / منطقه ای رقم خورده بر علیه ملوان////به سلمت بیرون اورد…………………..؟؟بار الها!بندرانزلی و ملوان را از شر بلایا و افات زمینی و در راسشان دروغگویان بی بند وبار چابلوس خائن دزد بست فطرت مصون نگه دار…..امین یا parvardgarبندرانزلی

پاسخ