01091278[1]

 

کرمانی مقدم درباره جدال حساس هفته پایانی گفت:در چند روز گذشته مردم و مسولان سنگ تمام گذاشتند اما ای کاش زودتر از ما حمایت می شد.در این چند روز نمی شد درباره مسایل فنى حرف زد و با بچه های تیم صرفا در مورد مسایل روحی روانی کار کرده ایم و با غیرتی که از بازیکنانمان سراغ داریم مطمینیم می توانیم موفق شویم. هرچند خیلی از مسایل به ما اجازه نداد تا نتایج بهتری بگیریم. بخصوص داوری که کارشناسان هم اعتراضات ما را تایید کردند.

مربی سیاه جامگان درباره غایبان تیمش در بازی با ملوان هم گفت: کریمی محروم است. سوسه و کایل! به دلیل بی انضباطی کنار گذاشته شدند. البته سالار افراسیابی شرایط بازی کردن را پیدا کرده است.

کرمانی مقدم در پایان ابراز امیدواری کرد با حضور تماشاگران و صبر و حمایت آنها تا پایان بازی موفق به بقا در لیگ برتر شوند و افزود: ملوان تیم ریشه دار و دوست داشتنی است که به همین دلیل انتظار داریم فوتبال خوبی را به نمایش بگذارند. آنها اگر کاملا دفاعی کار کنند کار برای ما آسان تر خواهد شد هرچند باید مواظب ضدحملاتشان باشیم.

کمک مربی سیاه جامگان همچنین درباره اظهارات ملوانی ها درباره بازی هفته آخر و درخواست آنها برای نظارت ویژه و حضور ماموران کنترل دوپینگ این چنین پاسخ داد که این یک بازی روانی است و ما فقط به فکر بازی فردا هستیم و اسیر حاشیه سازی ها نمی شویم./ ورزش سه

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

SARI

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵

ملوانی ها اگر بخواهند واراده نمایند به تیمی باج نمی دهند .ازسه تیم ماندنی .
ماندن ملوان صدر صد می باشد.
راه آهن دیگر حرف اش نیست آن هم بازی با پرسپولیسی که برای قهرمانی می جنگند ودیگر اینکه . تنها برد راه آن از سپاهان است .که این برد راه آهن از سپاهان بخاطر رفتن مربی قبلی باشگاه یعنی استیماچ بوده زیرا توانسته بود تیم را بعد از فرکی سراپا داشته باشند . که اثرات اش بعد از دو بازی کم کم درحال نمایان است نمونه اش همین باخت اخر سپاهان به راه اهن که سپاهانی ها شانس آورده اند لیگ به پایان رسیدن است وگرنه اوضاع شان از استقلال اهواز هم بدتر خواهد شد.
داستان سپاهان همانند داستان ملوان که که حضور چند هفته ای قلعه نوعی در ملوان شاهد نتایج های خوبی بود که با امدن استیلی به ملوان .ملوان روز به روز به سمت نابودی می رفت .که آمدن ممی احمد زاد ه ملوان دوباره به جای اولش برگشت.
حال می رسیم به سیاه جامه گان .سیاه جامه گان تیمی است که بیشتر گل خورده وبیشتر امتیاز بد را در زمین خود ودر حضور تماشاگان زیاد خود داشته .تنها برد سیاه جامه گان در برابر تراکتور بوده .
بردی که تراکتوری ها بخاطر جلو بودن آن هم با تفاضل دو گل بازی را به نفع خود می دیدن وبا خیال راحت در حال تفریح با سیاه جامگان بودن .زیرا احساس می کردنند بازی دیگر به اتمام رسیده است .چون حدود ۴ ال ۵ دقیقه به اتمام بازی مانده بود .
دقایق های که بسیاری از تیم ها خاطرات تلخ وشیرین از این دقایق دارند .تیمهای قدری که احساس می کردنند بازی به پایان رسیده ولی بازی برده را واگذار نمودنند .مثل همین بازی تراکتور با سیاه جامه گان ویا بازی ملوان با پرسپولیس ویا همین بازی اخر با صبا .
تنها خواهش ما از بازیکنان ملوان این است .تا اخرین ثانیه هوشیار باشند.

پاسخ