IMG5808

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، سی و سومین سالگرد شهادت شهید خدادادی اولین شهید ترور شهرستان بندر انزلی در گلزار شهدای این شهر برگزار شد. در این مراسم باشکوه که با حضور امام جمعه بندر انزلی و رئیس شورای شهر و بنیاد شهید و سایر مسئولین و عموم مردم ولایتمدار برگزار شد مردم فهیم انزلی بار دیگر با آرمانهای انقلاب و امام انقلاب تجدید پیمان کردند.

سید عبدالجواد شمس الدین امام جمعه انزلی در این خصوص گفت: این شهید بزرگوار برای مردم انزلی شناخته شده است و جایگاه والایی نزد پروردگار دارد و البته نکته مهم تر اینکه مردم فهیم انزلی الحمدلله با اعتقادات دینی و مذهبی و احترامی که برای شهدا و خانواده شهدا قائل هستند بارها نشان داده اند که این عزیزان را در فراز و نشیب های زندگی فراموش نمی کنند.

IMG5822

امام جمعه انزلی افزود: البته از مردم قهرمان پرور و شریف انزلی بیش از این هم انتظار نمی رفت چرا که نشان دادند گذشت زمان هم یاد و خاطره شهدا را از اذهان پاک نمی کند و امیدواریم که بتوانیم همیشه رهرو صدیق و راستین راه شهدای عزیزمان باشیم.

رئیس شورای شهر نیز گفت: این حضور گسترده مردم و با این شکوه، نشان دهنده  این مطلب است که این مردم قدرشناس و وفادارند و درقبال کسانی که برایشان ایثارکرده اند تا بقیه بتوانند در آسایش زندگی کنند انجام وظیفه می کنند و با حضور خود در مراسمات و پاسداشت یاد و خاطره این عزیزان سعی برآن دارند تا ذره ای از فداکاری هایشان را جبران کنند .

IMG5827

مهدی عاشوردهی نیز که از منبرنشینان زمان مبارزات انقلابی شهید بود گفت: شهید خدادادی را از ۵سال قبل از انقلاب می شناسم و در دوران نوجوانی از بیانات وی در پای منبر فیض بسیار برده ام.

مشاور اسبق استاندار در امور بین الملل افزود: نکته خاصی که در خصوص این شهید بزرگوار وجود دارد این است که وی با داشتن ۶فرزند کوچک و در حالی که می بایست نگران آینده فرزندان خویش باشد خود را وقف انقلاب و آرمانهای انقلاب و امام (ره) کرد و با سخنرانیهای آتشین خود همیشه موجب آزار روحی عناصر رژیم سابق بود.

عاشوردهی گفت: نکته جالب تر درخصوص ترور شهید خدادادی این بود که فردی که شهید خدادادی را ترور کرده بود در تشیع جنازه اش نیز حضور داشته و گریه می کرده و پس از دستگیری وقتی از وی در این خصوص پرسیدند گفت: وقتی دیدم که مردم در مظلومیت این شهید گریه می کنند من به حال زار خودم گریستم که چرا ایشان را ترور کردم …

امیدواریم همگی ما بتوانیم رهروان صدیق و حقیقی راه شهیدان گرانقدرمان باشیم و در پاسداشت یاد و خاطره این عزیزان از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.

انشاءالله

خبرنگار: رضا اکبری

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

رحیم دوست

۱۴ شهریور ۱۳۹۳

مهاجمان ملوان یاد بگیرند
بازی تراکتور با پرسپولیس بازی خیلی جالبی بود. از این لحاظ که تراکتور دو تا گل خیلی زیبا در دقایق پایانی زد. مخصوصا گل سوم سامان نریمان جهان
منظورم اینکه این جور دل و جرات در دل بچه های تیم ملوان نیست.
تا این طور توپ ها گیرشون میاد دستپاچه میشن. یا میخوان پاس بدن که معمولا رو به عقب هست و یا سراسیمه الله بختکی توپ رو شوت میزنن. متاسفانه این اعتماد به نفس تو بچه ها مخصوصا سید جلال عزیز نیست.
البته این قضیه ربطی به مربی نداره. زمان ممی، فرهاد، دراگان و الان نصرت خان همین مشکل بوده و هست.
اعتماد به نفس حلقه گمشده مهاجمان ملوانه.
آقای نویدی از اونجایی که تحلیل های شما منصفانه است و خوب مینویسید پیشنهاد میکنم که برید گل سوم تراکتور را ببیند (نریمان جهان مثل ادینهو نه سرعت داره و نه تکنیکیه اما اعتماد به نفسش در اون صحنه تونست یک گل قشنگ رو رقم بزنه) و درباره همچین موقعیت هایی که نصیب بچه های ملوان میشه و اونها نمیتوند استفاده کنند مطلب بنویسد و به گوش خود مهاجمان ملوان برسونید.

پاسخ

peyman

۱۴ شهریور ۱۳۹۳

امام جمعه انزلی افزود: البته از مردم قهرمان پرور و شریف انزلی بیش از این هم انتظار نمی رفت.

عزیزم باید بنویسی غیر از این هم انتظار نمیرفت.

پاسخ

انزلیچی پاسخ در تاريخ شهریور ۱۵ام, ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰:

(کمتر از این هم) میشد نوشت.