فرمانده پلیس راه گیلان از کاهش حوادث رانندگی طی نوروز امسال در این استان خبر داد.

حسین محمدپور با اشاره به وضعیت ترافیکی جاده‌های گیلان اظهار کرد: اکنون وضعیت جاده‌ها به حالت اولیه بازگشته و ترافیک عادی بوده و محدودیت ترافیکی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه هنوز تعدادی از مسافران در گیلان حضور دارند، افزود: با توجه به بارندگی هوا و لغزندگی سطح جاده‌ها از رانندگان و مسافران می‌خواهیم با رعایت مقررات سفری ایمن و بدون حادثه رانندگی داشته باشند.

فرمانده پلیس راه گیلان با بیان اینکه در ایام نوروز یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار خودرو از ۲۵ اسفند ماه سال ۹۵ تا ۱۴ فروردین ماه جاری وارد این استان شده بودند، تصریح کرد: طبق آمارهای دریافتی حدود هفت میلیون نفر مسافر و گردشگر از مناطق مختلف گیلان بازدید کردند.

وی از کاهش تصادفات رانندگی طی ایام نوروز در گیلان خبر داد و بیان کرد: توجه به قوانین و مقررات رانندگی از طرف مسافران و رانندگان موجب کاهش وقوع تصادفات و تلفات حوادث رانندگی در گیلان شده است.

محمدپور رعایت قوانین رانندگی را مورد تأکید رانندگان قرار داد و یادآور شد: پرهیز از سرعت و سبقت غیرمجاز موجب ایمنی بیشتر در سفر می‌شود و استفاده راکبان موتورسیکلت از کلاه ایمنی امری مهم و ضروری است./فارس

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *