کانون پیشکسوتان باشگاه ملوان بندرانزلی که جدیدا توسط نقی صیاد فعال در غازیان راه اندازی شده رسما خواهان در اختیار گرفتن سهام این باشگاه شده است و جلسات متعددی را نیز بابت این موضوع برگزار کرده اند.

صیاد فعال که از مدتی پیش پیشکسوتان ملوان را دور هم جمع کرده است و کدورتها را میان برخی از آنها که از هم دلخور بودند از بین برده است اکنون در دومین گام می خواهد با کمک پیشکسوتان باشگاه ملوان را اداره کند.

بهمن صالح نیا، غفور جهانی، علی نیاکانی، منوچهر درجزی، حمید محمدیان، ابراهیم سیمدار و نقی صیاد فعال اعضای موسس این کانون هستند و پیشکسوتان زیادی نیز در جلسات کانون پیشکسوتان شرکت می کنند.

تصویر زیر نامه ارسالی این کانون به مسئولین می باشد و شاید به زودی باشگاه ملوان به سبک دیگری اداره شود.

darkhast

نقی صیاد فعال با توجه به حرف و حدیث ها و شایعاتی که در رابطه با ایشان در فضای مجازی منتشر شده است دعوت انزلی کلاب برای نشستن روی صندلی سپید را قبول کرده اند و هواداران ملوان برای مطرح کردن سوالاتشان می توانند (اینجا کلیک کنید) به این لینک مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid-sh

۱۴ مهر ۱۳۹۲

امیدوارم ملوان به دست صاحب و بنیانگذارش ،بهمن خان و بقیه پیشکسوتای غیور و تاریخ سازش برسه و ازدست این حراف شارلاتان نجات پیدا کنه
اسم مسئولین شهر که الان تو هییت مدیره ملوانن رو اگه میزاشتن …… برازنده تر بود
نمیدونم چرا یکی که تو این شهر یه مسئولیتی به دست میاره کمر به نابودی شهر میبنده

پاسخ

Anzali Free Zone

۱۴ مهر ۱۳۹۲

اتفاق خوبیه هر چی ریشه های ملوان بیشتر حفظ بشن و اختیار داشته باشن خیال مردم آسوده تره … فقط باید بدونن این سهام الان حد اقل ۴ میلیارد و حد اکثر ۸ میلیارد بدهی داره که آقای درودگر تخمین میزنه با نصف پول باز میتونه همه رو راضی کنه هزینه رو صاف کنه.
باید قبل از واگذاری سهام دوستانی که سهام گرفتن و مدیریت رو به آقای درودگر دادن بدهی شون رو تسویه کنن با باشگاه ملوان.

پاسخ

شاهین

۱۴ مهر ۱۳۹۲

با سلام .این حرکت پیشکسوتان اگر با درایت و عقلانیت به پیش رود بسیار نیکوست حق این است که ملوان باید بدست صاحب اصلی خود یعنی اهالی بندر انزلی و با حمایت پیشکسوتان بیافتد مدیرت این تیم باید در اختیار اطاق فکری از دست اندر کاران و هواداران صادق ملوان تشکیل میشود باشد تا با نشست های مستمر خود و با خرد و دانش کمکی برای ملوان شوند و چه بهتر اگر در حاشیه نیرو دریای بمثابه حامی دوم ولی آشنا از گذشته در کنار مردم و پیشکسوتان به ملوان کمک کنند . دوستان باید دوره جدیدی برای ملوان شروع شود دستهای مرموز و سود جو را باید از ملوان کوتاه کرد ملوان باید بسمت بومی گری چه در حد کادر رهبری و چه بازیکنان که ریشه در شهر بندر انزلی دارند برود ملوان را باید بدون چالش و با داریت بخاطر شهرستان بندر انزلی حمایت کرد واز این شرایط سخت بیرون اورد . اقای درودگر جایش در کنار ملوان نیست بلکه در کنار اقای حسین هدایتی است .

پاسخ

شاهین

۱۴ مهر ۱۳۹۲

نگذارید قوی سپید غریبانه بمیرد .

میگویند تاریخ را تاریخ نگاران مینویسند و گاهی هم هر طور خودشان خواستن تغییر و تفسیر میکند حالا حکایت از آقای درودگر است هر طور خودش میخواهد مینویسد و تفسیر میکند و شکل و شمایل تاریخ را عوض میکند روزی بود که ملوان نامش نشان از قدرت بود روزی بود که نیروی دریایی پسوند توانایی برای ملوان بود که در کنار هم تکمیل کننده بودند اکنون این روزها گذشته فوتبال شده تغییر بازی کن و مربی برای خواسته های شخصی و گروهی بوجود اوردن باشگاه و نابودی ریشه های قدیمی یک باشگاه اکنون روزی ایست که فوتبال ما را نه متخصصان و کارشناسان دنبال میکند و ان را میسازند بلکه عده ای سودجو و مکلا و مافیایی که بند بند فکرشان سازنده گی نیست بلکه پر کردن جیبشان است دروغ و فساد را در جامعه ورزش ترویج میکنند و جا نماز اب میکشند میسازند و شعر برای رییس جمهور مینویسند و از زاویه چشم خود گیلان و انزلی را تفسیر میکند و عده ای شعبان بی مخ اجر شده برایش دست میزنند و برای ورود اقای درودگر در کنار برادر پاسدار حسین هدایتی نعره شادی شان بلند میشود و تغییر تاریخی که شروع منفی برای ملوان داشت نوشتند این آقایان ملوان را برای تفسیر و تعریف خود میخواستند نه برای دل مردم و ریشه تاریخی این باشگاه . این جماعت چون مغول آمدند و بردند و خوردند اما یکی ماند تا تیشه به ریشه بزند . و اینکه اقای درودگر برای ملوان تاریخی دیگری مینویسد خود میخواهد بازی کن پشت بازی کن میاورد و اکنون نوبت شیث رضایی است که برای اوردنش در تلاش است . واقعن پشت پرده اقای درودگر چه نهفته است و با چه کسانی در تماس است که دلسوزانه برای ملوان بازی کن انتخاب میکنند واقعن چه دست های دراین ورزش پر از دروغ و فساد فوتبال ایران وجود داردکه افایانی چون هدایتی و درودگر میدان دار میشوند و ریشه به تیشه میزنند . دوستان اقای درودگر دارد شکل و شمایل و تاریخ ملوان را تغییر میدهد و طوری دیگر مینویسد واقعن چرا باید امثال احمد زاده . پور غلامی . و بازیکنانی چون پزمان نوری وووووو بروند و در عین حال شایعه سازی را با برچسب های ناچسب بدرقه راهشان کنند همشهری بجان همشهری بیافتد که چه اقای درودگر بماند تا تغییر دهد که نه با ریشه شهر در ارتباط است و نه با تاریخ ملوان همخوانی دارد . ملوانی تیمی شده است با درب باز برای همه به جز خودی ها و بومی ها شیث رضای و یا هر بنجول دیگر بیاید تا اشجاری و یا هر بازیکن جوان و پایه ایی ملوان شهر یا در جا بزند و یا خانه نشین شود .تاسف بار است که شهری سکوت کند پیشکسوتی ببیند و دم نزند تا غریبیه ای تغییر دهد تاریخی را که نامش به دروغ ملوان است این ملوان دیگر ملوان بندر انزلی نیست . این ملوان مافیای ورزش و تاریخ نگاری در غالب شاعر هجوگوی به نام درودگر است نگذارید قوی سپیدی به نام ملوان در غریبه گی بمیرد .

پاسخ