thum-35fc4fde993e6d90178-baner_-2_15240

در اطلاعیه شماره ۸ هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور طی اطلاعاتی از کاندیدها دعوت به عمل آورد تاابا مطالعه موادی از آیین نامه اجرایی از تخلفات احتمالی جلوگیری بعمل آورند. 

«شوراهای‌ شهر و شهرداران‌ سراسر کشور باید امانتدار رأی‌، اعتماد، محیط زندگی‌ و اخلاق‌ و فرهنگ‌ مردم‌ باشند».

 رهبر معظم انقلاب اسلامی

بسم‌الله الرحمان الرحیم

هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور با توجه به شکایات مطروحه از سراسر کشور در خصوص عدم رعایت قوانین انتخاباتی اعلام می‌دارد؛ این هیات از طریق بازرسان خود در سراسر کشور تبلیغات نامزدان محترم را با دقت تحت نظر دارد و تخلفات انتخاباتی(تبلیغاتی) را از طریق مراجع زیربط پیگیری خواهد کرد.

به همین منظور از نامزدهای محترم این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی کشور تقاضا می‌شود برای جلوگیری از هرگونه تخلف احتمالی؛ مواد ۶۱ تا ۶۶ آیین‌نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و مواد ۶۲ تا ۶۷ آین‌نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی روستا مصوب ۱۶/۴/۱۳۸۱ را مورد توجه قرار دهند.

فصل پنجم آیین‌نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی کشور که مشروح قوانین تبلیغات در آن اعلام شده است؛ از دو فایل ذیل یکی مربوط به آیین نامه اجرایی شورای اسلامی شهر و دیگری مربوط به روستا قابل دسترس میباشد :

آیین نامه اجرایی انتخابات شورای شهر

آیین نامه اجرایی انتخابات شورای روستا 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علیرضا اسدی

علی رضا اسدی

۲۰ خرداد ۱۳۹۲

لازم است در این آشفته بازار که می بینیم نه بنری را می گذارند بدون چاقو و آتش بماند و نه پوستری بدون پاره شدن.
هوا بس ناجوانمردانه آلودست

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ خرداد ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۲۱:۲۸:

انشاا… که به یاری خدا تیر دشمنان به سنگ خورده و با همت و آگاهی مردم انزلی افراد شایسته و خدمتگذار رهسپار شورای شهر انزلی خواهند شد.