نماینده شهرستان انزلی در مجلس شورای اسلامی

نماینده شهرستان انزلی در مجلس شورای اسلامی

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از ساخت کارخانه کشتی سازی در بندر انزلی خبر داد و گفت: برای احداث این کارخانه به ۱۰ هکتار زمین نیاز است.
حسن خسته بند در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام اینکه واگذاری این زمین از سوی سازمان بنادر و دریانوردی در شهرستان انجام خواهد شد، افزود: برای آغاز بکار این پروژه هزار نفر نیروی کار نیاز است.

وی اظهارداشت: با راه اندازی این کارخانه افزون بر دو هزار نفر نیرو بطور مستقیم و به همین میزان نیرو بصورت غیر مستقیم در استان مشغول به کار می شوند.

نماینده مردم انزلی احداث کارخانه کشتی سازی را از مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان دانست و گفت: این پروژه نقش مهمی در رونق اقتصادی گیلان خواهد داشت.

وی در ادامه پروژه کنار گذرانزلی را از پروژه های مهر ماندگار دانست و افزود: یک باند این کنارگذر که دارای سه لاین است تا پایان دولت دهم به پایان می رسد.

خسته بند با اشاره به اینکه تاکنون از توانمندی های منطقه آزاد انزلی به درستی استفاده نشده است، یادآورشد: مسئولان باید از این فرصت برای اشتغال، رونق اقتصادی و سرمایه گذاری به نحو احسن بهره برداری کنند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

a.n.z

a.n.z

۱۶ دی ۱۳۹۱

اگه ساخته بشه باید اولویت شغلی با انزلیچیان باشد نشود مثل بندر ، گمرک ، شیلات و … که تبدیل به دیگی شده که سر … در ان درحال جوشیدن
ببخشید به خاطر رک گویی

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ دی ۱۶ام, ۱۳۹۱ ۱۸:۴۹:

a.n.z عزیز هیچ شهری بدون منتقد و فعالین مدنی پیشرفت نخواهد کرد و انزلی کلاب حتی المقدور تا جایی که نظرات با موازین کشور منافات نداشته باشد از سانسور نظرات خودداری خواهد کرد. نقد مدیران و مسئولین شهری و بیان مشکلات شهری حق شماست و تا جایی که در آن توهین مستقیم به شخص صورت نپذیرد از سانسور آن پرهیز خواهیم کرد.

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ دی ۱۶ام, ۱۳۹۱ ۱۸:۵۱:

من هم معتقدم با توجه به اینکه نماینده شهر انزلی در کمیسیون عمران مجلس عضویت دارند باید از این جایگاه برای احقاق مطالبات بحق مردم انزلی در ارتباط با توقف و نیمه کاره رها شدن طرح های عمرانی در شهرستان انزلی تلاش بیشتری به خرج داده شود و انشاا… در عمل شاهد رشد و توسعه شهرستان انزلی باشیم.

a.n.z

۱۶ دی ۱۳۹۱

ممنون به خاطر تذکر بجای شما Shahin عزیز
باید بگم منم با عرف دیپلماتیک کمی اشنایی دارم :-D
واگر دقت کرده باشین در بعضی نظرات تند خودم ، خود سانسوری میکنم و به جاش … مینویسم
باید بگم در اینگونه نظراتم قصد توهین به هیچ کسی را ندارم هرچند که معتقدم با این وضعیت شهرمان مسوولین به ما توهین کردند

پاسخ

۱۶ دی ۱۳۹۱

خوبه ایشون تو کمیسیون عمران هست
تمام پروژه های انزلی نیمه کاره مونده و کنارگذر الان شده میان گذر بازهم ۵۰% پیشرفت نداشته
کارگاه پل انزلی هم کلاً جمع شده
واقعاً جای افسوس داره

پاسخ