چه کسی از ما شدن «من و تو» می ترسد؟

  • 4 سال پیش
  • بدون ديدگاه

together_hands

روزنامه گلچین امروز در تحلیل ورزشی خود در شماره روز چهارشنبه هفتم آبان ماه، مطلبی به قلم کامران جعفری با عنوان چه کسی از ما شدن «من و تو» می ترسد، به چاپ رسانده است.

این بار چند خط را برای دوستان متخصصم در عرصه رسانه های ورزشی گیلان می نویسم ، رسانه هایی از جنس کاغذ ، صدا ، تصویر ، کامپیوتر و یا هر چیز دیگر ، این چند خط را می نویسم تا در زمان حیاتمان قدر یکدیگر را بدانیم و مانع از جان گرفتن چسبیده های غیرورزشی در دور اطراف خود شویم .

استان ما گیلان است ، زادگاه عالم ربانی بهجت فومنی، استان پرفسور مجید سمیعی بهترین جراح مغز جهان ، استان دکتر محمود بهزاد و جهان پهلوان محمود نامجوی ، استان شاعر جاودانه شیون فومنی و خواننده تاریخ ساز زنده یاد فریدون پوررضا ، استان شهید مهندس انصاری و شهید املاکی و استان کاپیتان سیروس قایقران و …

ما در این استان زرخیز و استعدادپرور، زاده شده ایم و سرمایه های خطه زرخیز ما تا زمانی که انرژی هم را نگیرند؛ قدرت بزرگی کردن در بالاترین سطوح تخصصی ایران و حتی جهان را خواهند داشت .

آن چه می نویسم کارت دعوتی برای همه متخصصان رسانه های ورزشی گیلان است که در گذر زمانف سوزش دود اختلاف سلایق با دیگر دوستان متخصص را در چشمشان احساس کرده و تلخی سوار شدن آدم های غیر ورزشی را بر ‘ خر مراد مدیریت ورزش ‘ چشیده اند .

من برای وفاقمان دعوت نامه چاپ کرده ام، چون احساس می کنم عده ای غیر ورزشی خوب می دانند که حضورشان در ورزش در گروی اختلاف آدم های متخصص در ورزش گیلان است و دوست دارند که در رسانه های ورزشی استان من و تو هرگز ما نشویم .

بودن عده ای در مصدر هدایت امور تخصصی ورزش گیلان در گروی ما نشدن من و تو در ورزش استان است ، بالاخره یک جایی باید آدم های بی دانش و کم خرد فرصت جولان را از دست بدهند .

به راستی نمی دانم چند روز ، چند ماه و یا چند سال دیگر زنده هستم ، ولی دوست دارم در زمان حیاتم تبلور نبوغ دوستان متخصص را به چشم ببینم و شاهد این حقیقت باشم که روزنه ها بر غیر ورزشی های بی تخصص و فرصت طلب بسته شود ، همان ها که وقتی در جلسات ورزشی شرکت می کنند طرح تکراری شدن آدم های متخصص و خاک خورده را به میان می کشند و با شعار جوانگرایی نقشه طرد همه آدم های ورزشی و کاربلد را روی میز می گذارند، چون خود از ورزش چیزی نمی دانند و از تخصص می ترسند .

دوستان عزیز ، آنگاه که آدم های توانا در هر عرصه ای به جان هم بیفتند و برای مبارزه پنهان و غیرمستقیم با همدیگر منشی و یالانچی استخدام کنند ، کارهای بزرگ و پیشرفت های دامنه دار ورزشی اتفاق نخواهد افتاد ، ما برای جلو رفتن باید دست هم را بگیریم و برای خدمت به ورزش گیلان باید زیر یک خم همدیگر را رها کنیم .

اگر می خواهیم غیر ورزشی های حاضر در ورزش گیلان که به لطف اختلاف سلایق ما جا برایشان باز شده، ناراحت شوند باید از پیشرفت های هم خوشحال باشیم ، ما برای کارهای بزرگ در عرصه رسانه های ورزش گیلان اعم از نوشتاری ، دیداری ، شنیداری و غیره احتیاج به وفاق داریم ، این وفاق اگر تا امروز نبوده از امروز باید اتفاق بیفتد چون تاکنون به اندازه کافی آدم های غیرورزشی به لطف من نشدن به من و تو تاخته اند و بر ریش همه ما خندیده اند .

دوستان متخصص ، ورزش گیلان روزهای خوب تری خواهد داشت اگر به لطف جمع شدن انرژی و تخصص ما ، ریسمان کارمان در دست خودمان باشد و اگر غیر از این باشد، تا ابد ما در آن سوی بادهای منجیل ارج و مقام داریم اما در شهر خودمان به سبب اختلافات پوچ و واهی باید از آدم های بی تخصص اجازه بپرسیم .

ورزش گیلان روزهای بسیار حساسی را در تاریخ خود سپری می کند و در این برهه تاریخی نیاز است که همه کاربلدهای رسانه های ورزشی همدیگر را تحمل کنند و علیرغم اختلاف دیدگاه ها دورهم جمع شوند تا آدم های غیرمتخصص بر خر مراد سوار نشوند ، همان هایی که ورزشی ها را حاشیه نشین می کنند و در مدت حضورشان احساس می کنند کسی شده اند ، می آیند و می روند و به تاریخ می پیوندند و مخروبه را دوباره برای ما به ارث می گذارند تا ما با تخصصمان آبادش کنیم .

دوستان متخصص چون احساس کردم که ورزش استانمان به وفاقمان احتیاج دارد با این چند خط برای همه تان دعوتنامه فرستادم ، از پیشرفت هایتان خوشحال می شوم و حتم دارم از پیشرفت هایم خوشحال خواهید شد ، به راستی مگر در عرصه رسانه های ورزشی گیلان سرجمع چند نفر متخصص داریم ؟

واقعا حیف نیست این جمع محدود که شاید به بیست نفر هم نرسند در جزایری جدا از هم زندگی کنند ؟ بیایید از امروز جمع شدن انرژی ها و تخصص هایمان را برای رسیدن به اهداف بزرگمان جدی بگیریم و رشد و تعالی ورزش گیلان را سبب شویم .

امیدوارم در جلسات تخصصی ، بیشتر تبادل افکار کنیم و اگر دعوتنامه ام مورد پسند تان بود لطفا به من اطلاع دهید.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *