sandali sepid

مدتی است یک انزلی چی با طرحی برای سهامی کردن ملوان رهسپار شهر انزلی شده است، او ادعا میکند که میتوان ملوان را به خودکفایی رساند و با بهره گیری و تجمیع همه ظرفیت های موجود در شهر انزلی، ملوان را از همه نظر بی نیاز کرد.

طرحی که دوستداران واقعی ملوان نمیتوانند مخالفش باشند زیرا این طرح میتواند بسیاری از خواسته های به حق و طولانی مدت دوستداران ملوان را عملی کند، اما مطمئنا سوالات بیشمار و متعددی در خصوص برنامه های جناب آقای نقی صیاد فعال مطرح است که باید پاسخ گفته شود.  از اتفاقات خوبی که در شهر انزلی طی این سالها رخ داده است میتوان به بالا رفتن سطح آگاهی هواداران و عدم اقدام کورکورانه و از سر ناچاری آنها برای ملوان اشاره کرد.

اتفاقی که با حضور حسین هدایتی در بندر انزلی رخ داد که مطمئنا میتواند در مسیر پیش روی ملوان باعث و بانی اتفاقاتی خوشایند و خیر باشد، آنهم به وقوع نخواهد پیوست مگر با ارزیابی، نظارت و مشارکت و همکاری کافی از سوی پیشکسوتان و هواداران که صاحبین اصلی باشگاه ملوان هستند.

براستی وقتی شرکت های زیادی در شهر ما درآمدهای هنگفت آنچنانی با رقم های نجومی دارند که ریالش را هم خرج انزلی نمیکنند و همه را از شهر ما خارج میکنند چرا این امتیازات نباید با یک ساز و کار مناسب و نظارتی دقیق و صد البته تضمین شده از طرق قانونی به یک بنگاه اقتصادی متشکل از پیشکسوتان ملوان تعلق پذیرد که به واسطه تعاونی بودنش در اولویت بسیاری از موقعیت های اقتصادی فراوان  موجود در شهر انزلی قرار خواهد گرفت که البته هواداران و دلسوختگان ملوان هم سهامدارش خواهند بود ؟

کلیت طرح برای هر دوستدار واقعی ملوان دل نشین است اما سوالات به حق و بیشماری در خصوص  شدنی بودن یا غیر عملی بودن  طرح  آقای “نقی صیاد فعال” برای خود کفایی ملوان مطرح است که نیاز به پاسخگویی و شفاف سازی دارد به همین منظور از ایشان دعوت کردیم که روی صندلی سپید انزلی کلاب بنشیند و پاسخگوی سوالات هواداران ملوان در خصوص طرحش باشد، طرحی که اگر واقعا ظرفیت اجرایی را از لحاظ قانونی و اقتصادی دارا باشد میتواند فصلی تازه را برای فوتبال بیمار ایران رقم بزند و دست این رشته ورزشی را از بیت المال و جیب دولت کوتاه کند.

نکته:

در صندلی سپید شماره ۲ انزلی کلاب متاسفانه با بد قولی اعضای شورای شهر مواجه شدیم که تا کنون فرصت پاسخگویی به سوالات شما عزیزان را گویی نداشته اند و شاید هم منتظر هستند تا نتیجه انتخاب شهردار مشخص شود که در خصوص نحوه پاسخگویی به سوالاتشان تصمیم گیری کنند! اما چون هنوز جلسه چهارم شورای شهر انزلی برای بررسی کاندیداهای شهرداری انزلی مشخص نشده و روند انتخاب شهردار در شورا بسیار کند پیش میرود میتوان زمان تقریبی ارسال پاسخ های این عزیزان را نیز تخمین زد، اما این قول را خواهیم داد که بلاخره روزی این عزیزان پاسخگوی شما خواهند بود، اما به دلیل جلوگیری از بروز مجدد چنین اتفاقی از آقای صیاد فعال خواسته ایم تا پاسخ هر فرد را زیر همان نظر ارسال کند و روزانه پاسخ گوی بخشی از نظرات از شما عزیزان باشد.

از تمام دوستداران و علاقه مندان به وضعیت ملوان تقاضا داریم برای مشخص شدن ابعاد این طرح و عملی بودن آن سوالات خود را مطرح سازند. خواهشمند است از پرداختن به حواشی حتی المقدور پرهیز شود تا جمع بندی این نشست مجازی برای کاربران با سهولت بیشتری صورت پذیرد و انشاا… در پایان این صندلی سپید هواداران ملوان به یک جمع بندی و چشم انداز مناسب در این رابطه دست یابند. در صورتی که سوال شما توسط فرد دیگری مطرح گردیده است از پرسش مجدد سوال تکراری برای سهولت در پاسخگویی خودداری فرمائید.

سوالاتتان را مطرح سازید و منتظر دریافت پاسخ های سوالتان در زیر کامنت ارسالی تان باشید

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

3eyedAli

3eyed Ali

۱۳ مهر ۱۳۹۲

می خواستم بپرسم چطور شد الان یاد ملوان افتادن چرا اول فصل پا پیش نذاشتن؟ نکنه اون موقع درگیر انتخابات شورای شهر بندرعباس بودین و اصلا”به ملوان فکر نمی کردین

یادتون باشه ما دیگه نمی خوایم نردبون باشیم نردبون لازم داریم

پاسخ

امیر پاسخ در تاريخ مهر ۱۵ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵:

با سلام

دقیقا همینی که می گی درسته بندرعباس که بود واسه انتخابات حتی یکی از بندری های اصیل شده بود
حالا که اینجا تیرش به سنگ خورد اومده دنباله یه جای دیگه واسه پر کردن جیب خودش

ای آقا تو این زمونه هیچکی دلش به حاله این مردم انزلی و دلخوشیشون که ملوان باشه نمی سوزه اینا همش فیلمه

با تشکر

نقی صیاد فعال پاسخ در تاريخ مهر ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۳۲:

سلام سید علی گرامی. حضور بنده در انتخابات شورای شهر بندرعباس یک خواست صنفی بوده است، چرا که ما در بندرعباس هیئت عزاداری شمالیهای بندرعباس را داریم و یک سری فعالیتهای فرهنگی نیز انجام می دهیم، ضمن آنکه بنده در زمینه ورزشی فعالیتهایی در بندرعباس داشتم و ورزشکاران زیادی از بنده خواستند در انتخابات ورود کنم، در مورد زمان ورودم باید عرض کنم بنده دو بار (دو سال پیش و شش ماه پیش) برنامه خود را ارائه دادم که به هر دلیل تا به امروز شرایط مهیا نگردید.

Anzali Free Zone

۱۳ مهر ۱۳۹۲

سلام خدمت آقای صیاد فعال،
سوال۱. لطفا در خصوص نحوه سهامی کردن ملوان توضیح دهید که آیا واقعا از لحاظ قانونی چنین طرحی اجرایی و قابل پیاده سازی است ؟
سوال ۲. آیا سهام قابلیت خرید و فروش خواهد داشت و یا تضمینی برای اصل سرمایه و سود سالانه آن در نظر گرفته اید ؟

پاسخ

نقی صیاد فعال پاسخ در تاريخ مهر ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۴۵:

سلام شاهین عزیز
۱. با توجه به آنکه باشگاه خصوصی میگردد و انتشار سهم یا اوراق قرضه نیاز به گرفتن مجوز از بانک مرکزی دارد در قبال سپرده و تضمینات کافی این کار بلامانع است.
۲. برآورد ما آن است که باحاشیه سود پانزده درصد در سال به هر یک از سهامداران خود سود پرداخت کنیم و ترازنامه در پایان هر سال اعلام می گردد، تضمین آن نیز بانک مرکزی خواهد بود.

حسام

۱۳ مهر ۱۳۹۲

من با نظر آقا شهروز مخالفم.
حالا که یک نفر پیدا شده تو ای نشرایط به ما کمک کنه چرا دارید اینطوری صحبت میکنید؟ چرا تیم باید بره دسته دو ؟ مگه بازیکنامون چشونه ؟ همین فولاد مگه کیارو داره که صدر جدوله؟

آقای صیاد با سلام خدمت شما
بهتره که شما اول برنامه های کوتاه مدت خودتون رو برای خرج از بحران و اداره ملوان و نحوه هزینه کردن رو مشخص کنید تا هواداران هم بیشتر در جربان باشن

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵:

کسی که مردم انزلی رو تخریب کنه انزلی چی نیست نظر ایشان حذف گردید.

shahrooz پاسخ در تاريخ مهر ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶:

شاهین عزیز من بچه محل آقا نقی هستم و واقعا برای ایشان نگرانم، اگر می گویم آقای صالح نیا و پور غلامی و احمدزاده از مردم انزلی فحش خوردند تخریب مردم انزلی است؟
البته منظورم عده ای خاص است و خدای نکرده همه مردم انزلی را خطاب قرار ندادم. اما نگران آقا نقی هستم که نکند ایشان هم به این روز دچار شود، من این پیام خود را به صورت حضوری به ایشان خواهم رساند اما با این حال از شما خواهش می کنم این نظرم را مثل قبلی حذف نکنید تا ایشان همین جا جواب دهد.

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ مهر ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷:

آقای شهروز در انزلی کلاب معمولا نظرات را حذف یا سانسور نمی کنیم اما نظر قبلی شما خواسته یا ناخواسته از حالت انتقاد خارج شده بود و مستقیما توهین به مردم انزلی بود.

نقی صیاد فعال پاسخ در تاريخ مهر ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۶:۱۰:

شهروز جان سلام
بدون شک عده ای با ورود ما منافع شخصی خود را در خطر می بینند و اقدام به تحریک جوانان می کنند که هم اینک نیز در رسانه ها در حال پخش شایعاتی نامربوط هستند، این اقدامات طبیعی است و به آن خرده ای نمیگیرم. در این زمینه جوانان باید هوشیار باشند و منافع باشگاه و تیم را در نظر بگیرند و نباید بدون تحقیق تحت تاثیر حرفهای افراد سود جو قرار بگیرند. بنده هزینه های باشگاه را در این فصل و فصل آتی متعهد خواهم شد و نگرانی در این خصوص نداشته باشید.

نقی صیاد فعال پاسخ در تاريخ مهر ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۶:۰۴:

حسام عزیز سلام
انشاالله پس از تحویل سهام، هزینه های این فصل تحت پوشش قرار خواهد گرفت و با توجه به برنامه هایی که داریم و با هیئت مدیره قدرتمندی که تشکیل میشود مشکلات ملوان تمام و کمال و برای همیشه برطرف خواهد شد و از حد اکثر ظرفیت موجود در شهرستان و استان برای کمک به ملوان بهره خواهیم گرفت. باشگاه ملوان از امتیازات بی نظیری بهره مند است که باید با مدیریت صحیح از آن نهایت بهره برداری را داشته باشد.

AmirDarya

۱۳ مهر ۱۳۹۲

با درود
باز هم ملوان می خواد امتحان سختی را پشت سر بزاره که امیدواریم به سلامت از آن رد بشه و به ملوانی با صلابت و روبه رشد تبدیل بشه.
شخصا منفی گرا نیستم ، اما منطق گرا هستم.باید همیشه امیدوار بود و کمک کرد،حتی با سکوت.
در شرایط ورود آقای هدایتی هر حرفی مخالفت بحساب می آمد اما آن زمان خیلی ها نگران بودند، و با محاسبه ای ساده به دوستان اعلام کردم تا متوجه این موضوع باشند که یک فرد اقتصادی باید چه دلیلی و توجیهی داشته باشد که بخواهد ملوان را بخرد و بعدش هم …!!؟؟
بگذریم ، حال این نگرانی باز هم وجود دارد.
اما ، شرایطش هم متفاوت است. موضوع بودن یا نبودن است.
۱- شخصی می خواهد سهام ملوان را بخرد که خود بومی این شهر و باشگاه بوده است.و انگیزه برای کمک به ملوان توجیح پذیر می تواند باشد. (اما با چه پشتوانه ای؟ خود یک سوال است.)
اما باید ایشان بدانند که مسائل درون شهری را باید درست مدیریت کنند و بتوانند یک وفاق بومی بوجود بیاورند (پیشکسوتان ،مسئولین،هواداران و…)و صرفا مسائل اقتصادی را با دو دو تا چهار تا کردن روی کاغذ نبینند.
ایشان باید با خیلی از موارد بجنگند تا بتواند آن ملوان با قدرت و پایدار را بسازند.
قطعا و حتما ما هواداران هم با دانستن اصولی بودن مسیر موفقیت باشگاه ، همه جوره حمایت خواهیم کرد.
ایشان باید با فساد بزرگ فوتبال ایران از سطوح بالا تا سطوح پائین درگیر شوند. باید با ناخواسته های بوجود آمده (تبانی،داوری،دلالان،مسئولین و …)برای تضمین موفقیت نام ملوان ، تمام عیار و سنجیده بجنگند. چون حق گرفتنی است. اگر فوتبال ایران پاک بود این موضوع زمان تفکرات را نمی گرفت و می توانست به بهبود کیفیت اندیشید.
و مسائل بسیاری که می تواند سد راه مسیر ایشان باشد.
۲- با یکی از آرمانی ترین حالت برنامه اعلام شده می خواهند بیایند(فروش ۵۱ درصد سهام باشگاه به هواداران)، اما چگونگی آن بسیار بسیارمهم است. باید شفافیت این موضوع برای همگان مشخص شود.
البته شرایط واگذاری به شکل رسمی و از طریق قانونی بسیار عالی و مطمئن است ،اما با مطرح کردن واگذاری ، آن هم با سهمی ۵۰هزار تومان و ۵۰۰هزار سهم در کل ، آیا کارشناسان بورس چنین رقمی را تایید می نمایند؟ چه مقدار کار کارشناسی برای سهم بندی و ایجاد آن انجام شده است؟
یا اساسا” باشگاه ملوان شرایط واگذاری و ورود به بورس ایران را دارد؟ اگر بتوان این کار را انجام داد یکی از بزرگترین مشکلات ملوان حل خواهد شد.
با چه شرایطی می خواهند سهام باشگاه را به صورت قانونی واگذار کنند؟ با چه شرایطی فیزیکی می توان برای آن سود درنظر گرفت؟
آیا باشگاه ملوان ملک ، دارایی ، تاسیسات ثابت و … برای خود دارد ، تا بتوان باشگاه را ارزش گذاری کرد که چه قدر می ارزد؟
اگه قرار باشد مثل زمان آقای هدایتی محاسبه شود(رانت)هیچ فایده ای ندارد و مستند سازی صورت می گیرد.
آیا باشگاه ملوان مشکلی برای حرفه ای شدن در فدراسیون آسیا نخواهد داشت؟
اگر این فرآیند (که با مشکلات فراوان و رایزنی ها ی بسیار برای ورود دو تیم پایتخت به بورس ایران در حال انجام است) روند قانونی خود را به شکل صحیح بگذراند.
به شخصه برای سرمایه گذاری (در واقع کمک به باشگاه با نفع دو سویه) دریغ نمی کنم.
در نظر بگیرید که یک باشگاه (در یک سیتم اصولی)سهام خود را به هواداران عرضه می کند. هوادار با خرید آن یک برگه سهام رسمی و قانونی دریافت می کند (قابل خرید و فورش) و خود خوشحال از اینکه سهام باشگاه محبوب خود را خریداری کرده و به آن کمک نموده است . از طرفی باشگاه با مدیریت صحیح خود سعی در ارائه کیفیت بهتر وموفقیت باشگاه دارد واین امر به بالا رفتن ارزش سهام آن باشگاه کمک می کند. البته بالا رفتن سهام به المانهای دیگری هم بستگی دارد مثلا: دارایی ها (استادیوم ، زمین تمرین ، آکادمی فوتبال و … )
از این طریق باشگاه هم با شرایط خوبی که بوجود آورده است ، سود مناسبی به هوادار خود تقدیم میکند.
هوادار با خرید این سهام احساس می کند که سهمی واقعی و قانونی در این باشگاه دارد و در قبال آن نیز مسئول تر خواهد بود. برای حمایت از تیم محبوبش و کمک روحی روانی حتما به استادیوم می آید و بلیط ، پکیچ های تبلیغاتی باشگاه و… خریداری می کند و در یک کلام حمایت همه جانبه خود را نشان می دهد زیرا سهمی از باشگاه مال خود است . البته با وجود یک تیم مدیریتی کارا ، می توان آینده خوبی برای باشگاه و خود در نظر بگیرد. و بلعکس.
یک توضیح آنکه ، یک بنگاه اقتصادی مانند باشگاه ورزشی می بایست برای ورود به بورس ایران ابتدا کار کارشناسی برای ارزش گذاری انجام شود و قدر السهم آن مشخص و به ازاء دارایی هایش مقدار ریالی هر سهم مشخص می گردد.
البته می بایست قبل از ورود ، سه سال متوالی تراز مالی آن مثبت باشد .
سپس قبل از ورود به بورس اصلی (بین یک تا سه سال) می بایست به فرابورس برود که آنهم بستگی به توانایی و اینکه آیا این بنگاه اقتصادی در روند اقتصادی خود موفق هست یا خیر؟ البته به همین سادگی که گفته شد نیست.
۳- ایشان می بایست موضوع اساسی و کاربردی ایجاد کانون رسمی و قانونی پیشکسوتان و هواداران را تشکیل دهند(البته اگر اجازه بدهند زیرا اتفاقات فینال جام حذفی۱۳۹۰مزید بر علت شد). تا زمانی که کانون واقعی و فعال وجود نداشته باشد ، ایجاد وفاق و هم دلی کمرنگ تر اتفاق می افتد. قطعا” همدلی از هم زبانی بهتر است.
می بایست پیشکسوتان و یا هواداران فعال (نه بخاطر معروف شدن در کنار ملوان) دیده شوند و مشکلات و مسائل باشگاه را لمس کنند. و کمک حال باشگاه خود باشند. هر چقدر شفافیت بین باشگاه و هوادار وجود داشته باشد .درک متقابل نیز بوجود می آید.
۴- ایشان بطور شفا ف و با جزئیات ، طرح های کوتاه مدت و بلند مدت خود را توضیح دهند ، تا ما هواداران از این طرح ها اطمینان پیدا کنیم.
از ایشان می خواهیم تا هر شخصی که طرحی (درآمد زایی ، کیفیت بالاو…) داشته باشد. با دل و جان پذیرای آن باشد تا بتوان از جمیع نظرات و طرح ها به یک پروژه واحد و قابل اجرا تر برسیم.
البته اگر پیگیرآن باشند که بتوانند ، شهرداری انزلی را متقاعد کنند تا خود پروژه ساخت استادیوم و یا کمپ کامل در دستور کار خود قرار دهد و بعد از بهربرداری ، آن را ۱۰ یا ۱۵ ساله اجاره به شرط تملیک نماید(مانند ترکیه).
و یا متقاعد کردن دولت و وزارت صنایع جهت حمایت مالی چند ساله صاحبان صنایع و شرکت های خدماتی استان گیلان و دیگر استانها. شرایطی برای فعالان اقتصادی فراهم شود تا آنها از معافیت مالیاتی برخوردار شوند و بتوانند با شرایط مطلوب و به صرفه اقدام به حمایت نمایند.
برای مثال ۵ شرکت فعال انتخاب می شوند تا توان آنها برای حمایت مطلوب باشند و قدرالسهم معافیت مالیاتی نه به ضرر دولت باشد و نه فشاری به شرکتها بیاید و نیز جمع این مبالغ از ۵ شرکت قابل توجه خواهد بود. (مانند ژاپن)
البته همه این صحبتها بستگی به ثبات مدیریتی و برنامه هایش دارد که بتواند اعتماد و اعتبار در جامعه مخصوصا بنگاه های اقتصادی بوجود بیاورد.
اما در حال حاضر شرایط بحرانی باشگاه ملوان فعلا اجازه فکر کردن به رشد و توسعه نمی دهد و باید با یک شوک و یک برنامه کوتاه مدت تاثیر گذار بحران را پشت سر گذاشت .
امیدواریم بهترین تصمیمات برای ملوان گرفته شود.
به امید ملوانی پایدار و موفق
ایران ملوان
۱۳-۰۷-۱۳۹۲
خواهشمند است سوالات متعدد فوق پرسیده شود و اگر امکان جلسه با ایشان در آخر هفته باشد بسیار عالی می شود.با سپاس

پاسخ

نقی صیاد فعال پاسخ در تاريخ مهر ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۲۱:

امیر جان سلام، از خواندن نظر شما بسیار لذت بردم و به شما برای طرح چنین سوالاتی و داشتن چنین اطلاعاتی تبریک می گویم.
۱. همانطور که قبلا گفتم من قهرمان نیستم و برای خرید باشگاه به تنهایی اقدام نکرده ام، چون نیازی به باشگاهداری ندارم، ما آمده ایم یک چهارچوب خوب و مدون و قابل تکیه با توجه به شرایط بومی از لحاظ اجتماعی، سیاسی و اقتصادی ترسیم کنیم، در این مسیر مردم و پیشکسوتان بسیار تاثیرگذار هستند و باید به آنها بیشتر بها داده شود زیرا کاری که قائم به فرد باشد در نهایت با شکست مواجه خواهد شد، پس باید گروهی فکر کنیم و با هم تلاش کنیم تا مکتب ملوان را دوباره احیا کنیم.
۲. این طرح کارشناسی شده و شدنی است، از ویژگی های بارز این طرح ایجاد هولدینگهای اقتصادی از جمله رستوران، هتل، شرکت های چند منظوره تخلیه و بارگیری ملوان و … است که اینها ارتباط ناگسستنی را بین فعالان اقتصادی و افراد مربوط به این مشاغل با ملوان ایجاد می نماید که این کار علاوه بر تامین مالی برای باشگاه امنیت اجتماعی و احساسی شهر و ساکنین آن را به همراه خواهد داشت.
در چهل و چهار سال گذشته هیچ گونه اقدامی برای ایجاد زیر ساختها در ملوان صورت نگرفته، زیرساختهایی همچون دفتر کار، ساختمان اداری، هتل و… فقط یک مورد خرید دو دستگاه اتوبوس و مینی بوس در زمان مدیریت آقای دنیا مالی صورت گرفته است، این باشگاه هنوز نمی داند چند هوادار دارد و هیچ استراتژی برای آینده ندارد، با این روش و با این قایق نمی شود به دریا زد و در نهایت غرق خواهد شد.
در مورد تراز مالی سه ساله از آنجایی که ۷۰% سهام باشگاه خصوصی است از طریق بورس اقدام نخواهیم کرد و از طریق بانک مرکزی با تضمین نسبت به انتشار اوراق قرضه یا برگ واگذاری از سهام اقدام می نماییم و این فرایند دست و پا گیر برای ما مشکل ساز نمی شود.
– ما از تمام متخصصان و کارشناسان استقبال می کنیم تا بتوانیم با یک خرد جمعی زمان بهره وری خود را کمتر و امنیت کاری را بالا ببریم.
در رابطه با شهرداری موافقم و دولت می تواند ورود کند، آنها می توانند به ما زمین معرفی کنند تا هتل، کمپ، ساختمان اداری و… را برای ملوان فراهم سازیم، ولی داشتن زمین لازم است و رسیدن به خودکفایی از لحاظ تاسیسات و زیر ساختها از برنامه های اصلی من برای ملوان خواهد بود، که رایزنی هایی خود را نیز در این زمینه آغاز کرده ام.
در رابطه با جلسه باید عرض کنم بنده آمادگی این کار را دارم و شما و هر کدام از دوستان دیگر می توانید شماره تماس خود را به آدرس ایمیل من: n.sayadfaai@gmail.com بفرستید تا با شما هماهنگ کرده و جلسه ای داشته باشیم. با تشکر

AmirDarya پاسخ در تاريخ مهر ۲۰ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷:

با درود
ایمیلی برایتان ارسال کردم اما بنظرم آدرس ایمیل ناصحیح باشد.چک بفرمایید.

ali

۱۳ مهر ۱۳۹۲

آقای صیاد با توجه به مصاحبه ای که درودگر کرد ایا شما این طرحِ(۵۰ هزار تومانی) رو تایید میکنید؟
نظرتون رو هم میخواستم بدونم

درودگر:با پای خودم آمده‌ام و با پای خودم می‌روم

درودگر: حاضرم باشگاه ملوان را به طراحان ۵۰ هزار تومانی واگذار کنم و بروم

مدیرعامل باشگاه ملوان گفت: از طرح تعاونی ۵۰ هزار تومانی آقایان استقبال می کنم و باشگاه را به این دوستان واگذار می‌کنم و می‌روم.

صادق درودگر در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: بهمن صالح نیا، غفور جهانی و رئیس هیئت فوتبال طرحی را ارایه کرده اند که بر اساس آن نفری ۵۰ هزار تومان از مردم بگیرند و باشگاه ملوان را اداره کنند. من از این طرح استقبال می کنم و باشگاه ملوان را تقدیم آقایان می کنم و میروم.

وی ادامه داد: از هیئت مدیره باشگاه ملوان هم می خواهم باشگاه ملوان را به این دوستان بدهند و اعضای هیئت مدیره باشگاه نیز هیچ ادعای مالکیتی و سهامی در مورد ملوان ندارند و باشگاه را به آنها خواهند داد.

درودگر تصریح کرد: من برای این دوستان هم آرزوی موفقیت می کنم و همانطور که با پای خودم آمده ام با پای خودم هم می روم و از مردم هم ممنون هستم که دو سال من را در این باشگاه تحمل کردند. من هم می روم به دنبال زندگی ام.

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۴۳:

اتفاقا درودگر باید بمونه و جوابگوی کارایی که در راستای نابودی ملوان کرده باشه. ۴ الی ۸ میلیارد بدهی این افراد و سهامداران باشگاهه که حق امضا و مدیریت رو به ایشون واگذار کردن. هر چند با پای خودشون اومدن ولی به عنوان سهامدار باید جوابگوی عملکردشون و بدهی شون باشن. حتی اگر این افراد باشگاه بتونن طرحشون رو توجیه کنن و باشگاه رو تحویل بگیرن نباید اجازه بدن فردی که متعهد شده هزینه های باشگاه رو تامین میکنه و کلی خرج رو دست این باشگاه گذاشته به همین سادگی با بازی با کلمات بذاره بره و خودشو به مظلومی بزنه.

نقی صیاد فعال پاسخ در تاريخ مهر ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۳۴:

علی جان سلام
همانطور که قبلا هم اشاره داشتم این مصاحبه در شان مدیرعامل باشگاه بزرگ و ریشه داری چون ملوان نیست و پاسخ بیشتری هم به آن ندارم، چون در اصل این اقدام به منظور تخریب طرح و جوسازی صورت گرفته و سوالی در آن مطرح نشده است که نیاز به پاسخگویی داشته باشد.

سعيد

۱۳ مهر ۱۳۹۲

تاریخ درباره بیرون مونده های ملوان ونقی خان صیاد و درودگر قضاوت خواهد نمود شما خواهید دید که چه اتفاقی برای ملوان رخ خواهد داد با این طرح دوزاری شماهم در تبلیغ این آدم و این روش همکار هستید و در آینده باید پاسخگو باشید

پاسخ

نقی صیاد فعال پاسخ در تاريخ مهر ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۳۵:

سلام سعید عزیز، مطمئنا تاریخ در خصوص همه ما قضاوت خواهد داشت و دارد، انشاالله خداوند توان و قدرت خدمت خالصانه را به بنده بدهد و در آینده از بنده به نیکی یاد شود.

۱۳ مهر ۱۳۹۲

با سلام خدمت آقای صیاد فعال
سوال اول : چرا طرح های در ذهن خود را مکتوب نمی کنید ؟
سوال دوم : پس از سهامی کردن باشگاه ملوان ، مبالغی هنگفتی که از فروش سهام به دست می آید چگونه صرف خواهد شد ؟
سوال سوم : آیا در مورد عملکرد یکساله ملوان ، بخصوص ظلم و جفایی که به تیم های پایه انزلی شده ، پیگر خواهید بود ؟ و آیا وقت آن فرا نرسیده در خصوص منافع حضور حسین هدایتی و صادق درودگر در تیم ملوان شفاف سازی صورت گیرد ؟

پاسخ

نقی صیاد فعال پاسخ در تاريخ مهر ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۴۵:

مجید لاهوری عزیز سلام
۱. بنده قسمت عمده ای از طرح هایم را مکتوب کرده ام و چیزهایی نیز می ماند که نمی توان در رسانه ها به آن اشاره کرد و زمانش که برسد به آنها عمل خواهیم کرد تا مردم با چشم خودشان ببینند.
۲. این سوال شما در بالا پاسخ داده شد.
۳. من نمی توانم در مورد عملکرد آقایان هدایتی و درودگر پاسخگو باشم و خودشان باید به این سوال شما پاسخ دهند.
در مورد تیمهای پایه نیز بنده از همینجا قول می دهم برنامه ای ویژه برای تیمهای پایه و سایر رشته ها به خصوص فوتبال ساحلی داشته باشم و آکادمی فوتبال ملوان را به بهترین شکل ممکن اداره کنیم، یکی از اهداف من تاسیس مدرسه فوتبال در شهرهای فوتبال خیز استان گیلان است تا بتوانیم از پتانسیلهای استان استفاده کنیم و استعدادها را به آکادمی حرفه ای خود در بندرانزلی منتقل کنیم و مکتب ملوان را مکانی برای پرورش بازیکنان اخلاق مدار و مستعد در سراسر گیلان تبدیل کنیم.

همشهری

۱۳ مهر ۱۳۹۲

می خوام بدونم آقای فعال چقدر قراره برای ملوان هزینه کنند و اینکه آیا این پولشون نقده یا به فروش سهام و پیدا کردن اسپانسر دل بستن؟

پاسخ

نقی صیاد فعال پاسخ در تاريخ مهر ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۴۷:

همشهری عزیز سلام، همانطور که گفتم هزینه ها را تامین می کنم و انشاالله با حضور و مشارکت و تعامل مردم ملوان را به سمت خود کفایی خواهم برد.

امیرحسام

۱۳ مهر ۱۳۹۲

با سلام خدمت اقای نقی صیاد فعال:

لطفا سوالات منو حتما خدمت ایشون بگذارید

سوالاتی که من میخوام بپرسم رو دوست ندارم که در اینده حرف هایی که زدین رو عملی نکنین چون ما چوبشو خوردیم بدجور هم خوردیم و الان توش گیر افتادیم تنها شانس ما با شما هستش که نمیدونم با شما ملوان چه طور میشه امیدوارم هرچی باشه مثل امسال نباشه شما نباید مثل عابر بانک باشید و فقط پول بریزید و هیچ حالی از تیم نگیرید مثل سال پیش که کلا فکر کنم فقط ۱ یا ۲ بار ما هدایتی رو دیدیم اونم تو مراسم استقبال!!!!ما دوست داریم تیممون مث بچه سر راهی نباشه که هری یماد یکی بزنه تو سرش!چون از این کار تجربه داریم و شما شاید ندونید که ما چه زجر هایی نکشیدیم که ۴۳ سال این تیم رو سرپاه نگه داشتیم اقای هدایتی هم دقیقا حرف های شما رو زده بود نمیدونم میرم استادیوم میسازم و….. که هیچ ما امسال سقوط نکنیم واسه ما قهرمانی تو جام باشگاه های اسیا هستش!!! ما فقط از شما میخوایم:
۱-ملوان رو ملوانی بکنید مثل زمان سیروس که ادم از بازی های ملوان لذت ببره ن ذجر بکشه
۲-یک استادیوم در خور نام ملوان و به نام سیروس قایقران تاسیس کنید نخواستیم شما مسقفش کنید!فقط بسازینش اگه بودجه لازم برای مسقف کردنش دارین بسم االله!! اصلا اگه زیادیتونه همین سن سیروس رو باز سازی کنیدش که تو زمستون تو گل بازی نکینم البته نظر خودم و تمام هواداران ملوان ورزشگاهی به اسم سیروس قایقران و مسقف هستش
۳-ملوان رو بازیکنانی تشکیل بدن که ۷۰% بومی و ۳۰%غیر بومی نه مثل امسال که ملوان فقط ۳ بازیکن بومیش رو در ترکیب اصلی قرار بده
۴-قطعا قطعا قطعا یک کانون هواداران فعال راه بندازین نه مثل اینکه ملوان تو این ۲ سال اصلا انگار کانون هوادارانی وجود نداشته!!
۵-از پیشکسوتان تیم در کنار خود به صورت قطع استفاده کنید
۶-دوباره اتحاد هواداران رو روی سکو ها بسازید تا مردم برای تخمه خوردن و….. نیان
۷-برای انتخاب مدیرعامل از شخصی با تجربه بومی سیاست مدار انتخاب کنید چون اگه هیچ یک از این اصول ها رو نداشته باشه ملوان هیچی نمیشه
۸-اگر انشاالله شما مالک باشگاه ملوان شدید باید به نظر هواداران احترام کامل بگذازید نه اینکه ما چندیدن هفته هست خواهان برکناری مدیرعامل و سرمربی باشگاه هستیم ولی به دلیل جریاناتی که هستش هیچ کدوم تحقق نیافته است
اگر میخواهید ملوان افتخاری کسب کنه باید این ها رو در راس کارتان قرار دهید
این ها نکاتی بود که میخواهم بدونم که شما چه قدر به ان عمل خواهید کرد((امیدوارم با ما صادق باشید و پای حرف هایی که میزنید باشید))
ایا شما توانایی اجرای این نکاتی که من یاداور شدم هستید؟

ما دل پر درد و خونی داریم امیدوارم شما هم مثل هدایتی نباشید چون قبول کنید سخته که ادم با عشقش چنین رفتاری بشه ما شما رو به عنوان پیشکسوت قبول داریم و باید به عنوان یک پیشکسوت برای نام ملوان بجنگید مطمئن باشید که ملوان اگر نتایج شایانی بگیره هر هفته مردم چه در بازی خانه چه خارج خانه حامی شما و تیم اول استان خواهد بود و ارزوی من موفقیت شما از این امتحان سخت و اگر بتوانید این کارها را انجام دهید مطمئنن همانند سیروس در یاد ما هستید
لطفا سوالات منو همون طوری که تو این چند سال از ته قلبم نوشتم دوست دارم شما هم همه ی این کار هارو از ته قلبتان و صادقانه جواب دهید

با تشکر

پاسخ

نقی صیاد فعال پاسخ در تاريخ مهر ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۵۴:

امیر حسام عزیز سلام
با همه صحبتهای شما موافقم و در بیانیه های خود نیز به آنها اشاره داشته ام اما در مورد اینکه هوادار از روی سکو چیزی بخواهد و من انجام دهم نمی توانم قولی بدهم، زیرا من تصمیم گیرنده نهایی نیستم و در این زمینه ها با خرد جمعی تصمیم گیری خواهد شد، که بر اساس سند راهبردی در آینده مسیر آن معیین می گردد، باید اداره باشگاه ملوان از روند سنتی و تصمیم گیری های نسنجیده به سمت سیستماتیک شدن حرکت کند. تصمیم گیری احساسی و کارشناسی نشده در نهایت به شکست منتهی خواهد شد. ما هر شش ماه روند اجرایی عملیات اعم از باشگاهداری و سایر فعالیتهای زیر ساختی را در رسانه ها اعلام می کنیم.

khadije

۱۳ مهر ۱۳۹۲

شما تا الان کجا تشریف داشتین؟؟؟؟؟؟؟میشه یه کم واضح تر ایده خودتونو بگین تا ما هم در جریان باشیم؟؟دقیقا میخواین چی کار کنین؟؟؟بگین شاید بهتر بتونیم بهتون کمک کنیم؟؟نکنه بازم نقشه ای تو سر دارین میخواین از طریق ملوان عملی ش کنین بعد که خرتون از پل گذشت این تیم رو مثل بقیه مسئولین رهاش کنین

پاسخ

امیرحسام پاسخ در تاريخ مهر ۱۴ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۳۱:

یکی از سوال های بسیار مهم هم هستش که حتما باید پرسیده بشه

نقی صیاد فعال پاسخ در تاريخ مهر ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۵۶:

با سلام خدمت شما
برنامه های خود را در نظرات قبلی توضیح دادم و در رابطه با کجا بودنمان نیز گفتم که بنده یک بار دو سال پیش و یک بار دیگر شش ماه پیش این پیشنهاد را ارائه کرده بودم.

guilak

گیلک

۱۳ مهر ۱۳۹۲

سوالات دوستان بخصوص پرسشهای AMIRDARYA عزیز بسیار جالب و قابل تامل است.به نظر بنده لازم است آقای صیاد طرح و برنامه و پیش بینیها و خلاصه جزئیات چگونگی اجرای این پروژه را بصورت مکتوب و شفاف ارائه بدهند وبعد نظر خواهی کنند.در مرحله بعد پس از رفع اشکالات احتمالی که از طریق پرسش و پاسخ و مشورت با کارشناسان با در نظر گرفتن جمیع جهات آنرا به تصویب برسانندتا هواداران و سرمایه گذاران بدانند چه کار میخواهند بکنند..فعلا که هنوز در حد یک مصاحبه بوده است. هر کاری که بدون مطالعه و غیر اصولی و عجولانه در خصوص حل مشکلات تیم ملوان انجام شود از چاله به چاه افتادن است و مشکلات را افزایش خواهد داد.

پاسخ

نقی صیاد فعال پاسخ در تاريخ مهر ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۵۹:

گیلگ جان سلام
مطمئنا در آینده نزدیک فراخوان خواهیم داد و طی یک همایش طرح را با جزئیات مطرح می کنیم تا مورد نقد و بررسی دوستان قرار بگیرد تا بهترین الگو از دل آن خارج شود و سند راهبردی باشگاه ملوان برای سالهای آتی توسط متخصصین تضمین گردد.

محمد.ر پاسخ در تاريخ مهر ۲۰ام, ۱۳۹۲ ۱۳:۱۲:

اقای صیاد فعال اگه کاری قرار انجام بشه بهتره زود تر انجام بشه چون زیاد وقت نداریم

SorousH

۱۳ مهر ۱۳۹۲

چه تضمینی وجود داره ۵۰۰هزار سهم فروخته بشه؟(چون نظرات مردم رو که پای پست این مطلب تو ف.ب می‌خوندم اکثرا تمایل چندانی به خرید سهم نداشتن)
۷ میلیارد درآمدزایی از چه راهی قراره تامین بشه؟
همه میدونیم حتی در صورتی که این طرح عملی باشه بسیار زمان‌بره.تا اون مدت هزینه ها از کجا تامین میشه؟یعنی ایشون شخصا از جیب خودشون هزینه‌ها رو تامین می‌کن؟سرمایه‌ی ایشون مگه چه قدره؟

پاسخ

نقی صیاد فعال پاسخ در تاريخ مهر ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۰۱:

سلام سروش عزیز، همانطور که گفتم سهام ملوان ارتباطی با جمعیت شهرستان و حتی تعداد هواداران ملوان ندارد و حتی ارتباطی با تامین هزینه های ملوان در کوتاه مدت نخواهد داشت، این طرح به منظور خودکفایی و روند رو به رشد و دائمی باشگاه ملوان و انتقال آن به صاحبین واقعی اش صورت خواهد پذیرفت. ضمن آنکه با تحویل باشگاه هزینه های ملوان را به عهده خواهم گرفت و نگرانی در این خصوص وجود نخواهد داشت.

هوتن

۱۳ مهر ۱۳۹۲

امیدوارم هرچه میشه به نفع ملوان باشه.از اقای صیاد فعال میخوام صادق درودگر در سمت خود باقی بمونه…….ایا با وجود شما انتظار ملوانی با قدرت باید داشته باشیم؟؟؟لطفا کار های خود را عملی کنید تو این چند سال خیلی قول ها شنیده ایم……..

پاسخ

نقی صیاد فعال پاسخ در تاريخ مهر ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۰۶:

هوتن عزیز سلام
متاسفانه سیاستهای بنده با آقای درودگر متفاوت است، به عنوان مثال چند روز پیش شایعه مذاکره با یک بازیکن در رسانه های محلی مطرح شد که بنده هرگز اجازه ورود چنین بازیکنانی را به مکتب ملوان نخواهم داد، سیاست بنده استفاده از نیروهای بومی است. همانطور که قبلا هم گفتم اگر مردم بخواهند به احترام آنها و به صورت مشروط از ایشان استفاده خواهیم کرد.

شهاب امیری

۱۳ مهر ۱۳۹۲

تو این شرایط بسیار بد جدول که ما داریم آقای صیاد بهتر نبود تا نیم فصل صبر میکردی بعد این هیاهو رو راه مینداختی؟! ?:-)

پاسخ

نقی صیاد فعال پاسخ در تاريخ مهر ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۱۱:

آقای شهاب امیری عزیز سلام
بنده از هفته دوم لیگ کارهایم را شروع کرده ام اما چیزی نگفتم اما اکنون باید شرایط مهیا شود تا بتوانیم در نیم فصل بازیکنان مورد نظر را جذب و شرایط را برای بازیکنان بهتر کنیم، ضمنا بنده و دیگر پیشکسوتان هیچ حاشیه ای برای تیم ایجاد نکرده ایم و در مصاحبه های خود نیز برای این تیم در بازیهای باقیمانده نیم فصل اول آرزوی موفقیت کرده ام و هر کمکی که از دستم برآید برای پیروزی ملوان در این بازیها انجام خواهم داد.

majid-sh

۱۳ مهر ۱۳۹۲

آقا کسایی که جزو پیشکسوت های ملوان نیستن هم میتونن سهام بخرن؟
فعالیت های اقتصادی تون رو بگید چیه ؟
اگر من بتونم سهام بخرم فقط در صورتی هست که بدونم تمام این پول تو انزلی سرمایه گذاری میشه

پاسخ

نقی صیاد فعال پاسخ در تاريخ مهر ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۱۴:

مجید جان سلام
این سهام در اختیار عموم مردم قرار خواهد گرفت.
در رابطه با فعالیتهای اقتصادی توضیحات لازم و قابل ارائه در فضای رسانه را داده ام.
هدف ما هم همین است و با این نظر شما ۱۰۰% موافقم.

مژگان

mojshekan

۱۳ مهر ۱۳۹۲

امیدوارم به تمامی سوالهای دوستان صادقانه جواب بدن تا منم به جوابم برسم

پاسخ

نقی صیاد فعال پاسخ در تاريخ مهر ۱۹ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۱۵:

عرض سلام
این مطالب اینجا به ثبت خواهد رسید و بنده همه توانم را برای عملی کردن وعده هایم بکار خواهم گرفت.

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ مهر ۲۰ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۳۵:

ممنون آقای صیاد برای پاسخگویی صادقانه تون به سوالهای دوستان، من هم به جوابم رسیدم، امیدوارم موفق باشید

3eyedAli

3eyed Ali

۱۳ مهر ۱۳۹۲

ایشون کی قراربه سوالها جواب بدن؟؟؟

پاسخ

AnzaliClub

AnzaliClub پاسخ در تاريخ مهر ۱۷ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۴۵:

سلام
ایشون فردا (پنجشنبه) به سوالات پاسخ خواهند داد و به زودی یک همایش برای این موضوع برگزار می کنن و در مورد طرح توضیحات کاملتری رو ارائه می کنن.

نقی صیاد فعال

۱۳ مهر ۱۳۹۲

در پایان عذر خواهی میکنم که پاسخ ها با تاخیر مواجه شد، روز گذشته، جلسات متعددی داشتم و فرصت پاسخگویی فراهم نشد، رایزنی های خوبی صورت گرفته است و به زودی انتقال سهام ملوان را به سرانجام خواهیم رساند و انشاالله همه در کنار هم ملوان را از نو خواهیم ساخت، با آرزوی موفقیت ملوان و با تشکر از همه شما عزیزان.

پاسخ

majid-sh پاسخ در تاريخ مهر ۲۰ام, ۱۳۹۲ ۰۷:۰۶:

چقدر امید دارید که این انتقال انجام بشه؟

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۲۰ام, ۱۳۹۲ ۰۹:۴۹:

ایشان آدم توانمندی نشون دادن و به نظر من بهترین گزینه برای ملوان هستن و میتونن ترمز درودگر رو در مسیر نابودی ملوان بگیرن. اینها تیشه به ریشه ملوان زدن.

majid-sh

۱۳ مهر ۱۳۹۲

چرا غفور جهانی از جمعتون کنار کشید؟

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۲۰ام, ۱۳۹۲ ۰۹:۳۰:

پشت پرده این جریان و دوستان با فرهنگی که پشت این قضیه بودن بعدا در قسمت آقا کلاغه رونمایی میشه، اینها با هزار بازی باز هم یه پیشکسوت و بازیچه کردن، یه نگاه به نظراتی که بعد این اتفاق علیه جمع پیشکسوتا و خود غفور ارسال شده بندازی میبینی که باز هم واسه نجات خودشون سعی کردن مهره سوزی کنن.

مهندس

مهندس

۱۳ مهر ۱۳۹۲

سلام اقای صیاد.
عده ای مطرح میکنند که شما سال های قبل و عده هایی در خصوص پاداش دادن به بازیکنا بعد از بعضی بازی ها دادید که بهش عمل نکردید. عده ای هم میگن شما تو بندر عباس بدهی زیادی دارید و فراری هستید.ببخشید که رک میگم. خواهش میکنم این دو موضوع رو شفاف سازی کنید.با تشکر

پاسخ

مهدی پیشوایی

۱۳ مهر ۱۳۹۲

سلام وعرض ادب واحترام دارم به مدیران و تلاشگران سایت وزین انزلی کلاب وهمچنین جناب آقای صیاد فعال که الحق و الانصاف دراین چند روز گذشته فعا لیتشان در راستای سامان دادن به وضعیت نابسامان ملوان قابل تامل بود.جا داره از همین جا خدمت شما خسته نباشید عرض کنم.بعنوان شخصی که ۲۹ سال بازیهای تیم محبوبم ملوان را دنبال کرده وبجز شهر آبادان و در واقع استادیومش تمامی استادیومهای ایران را به عنوان هوادار به همراه ملوان سفر کرده ام از شما خواهشی دارم.شمایی که به عنوان یک فرد انزلیپچی اصیل قصد خدمت صادقانه دارید .جناب آقای صیاد در این چند سال افرادی در بدنه تیم محبوبمان نفوذ کردند که به اصطلاح ملوانی بودند ولی متاسفانه بمانند موریا نه پایه ها و ستون تیممان را سست کرده وآن را روز به روز متزللتر از قبل کردند.آدمهایی که برای منافعشان در بد ترین شرایط به ملوان پشت کرده و با کمال تاسف در قالب تیمهایی دیگر در مقابل ملوان صف آرایی کردند.جناب صیاد تمامی این افراد برای عاشقان واقعی ملوان قابل شنا سایی بوده و قلبشان در مقاطع مختلف از این افراد شکسته است.بنده بعنوان یک شهروند انزلیچی از شما تقاضا میکنم که اگر به امید حق تعالی این طرح که بنظر طرح سنجیده ایست به سرانجامی خوب ختم شد با یک همه پرسی از هواداران وبا یک آسیب شناسی جزیی پای این افراد سود جو و منفعت طلب را برای همیشه از ملوان قلع و قم کنید.بنده بر این باورم مافیای فوتبال خیلی زود باید از شهر فوتبال خیز انزلی با وجود افراد سالمی همچون شما رخت بر کند و جامه سالم و درست بر تن افراد با سواد فنی شهرماان همچون ایراندوستها پور نعمتها عزت الهیها گورهیها (که با بهترین نتایج در کارنامه شان متاسفانه سالیان سال بدلیل همان مافیای کثیف بیرون گود مانده اند !؟)برود.مجددن از بانیان این گفتمان وشخص آقای صیاد تشکر و سپاسگزاری میکنم.

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۲۰ام, ۱۳۹۲ ۱۶:۲۶:

جناب پیشوایی، اگر ما هواداران ملوان دست از مماشات برداریم و پشت پرده اعمال دوستان را رسانه ای کنیم میفهمند که ماه تا ابد پشت ابر نخواهد ماند.

۱۳ مهر ۱۳۹۲

اینجانب ثارالله غریب زاده متولد بندر انزلی وساکن بابلسر می باشم .یعنی به مدت بیست سال. .ولی بعد از بیست سال هنوز عاشق شهرم انزلی ومرمانش می باشم……من این نظریه را که آقای نقی صیاد وتنی چند پیشنهاد کرده اند را قبول دارم. .در صورتی که ما انزلی چی ها آنقدر اما واگر بوجود نیاوریم. ویا چوب لای چرخ نکنیم .اگر کاری را کسی در انزلی انجام دهد ویا آن کار را دنبال کند. .ضرری به کسی نمی رسد زیرا . ما بیشتر انزلی چی ها دلسوز .مهربان وسالم وصادق می باشیم. .ولی چند مشکل دیگر داریم ..خجالتی محفوظ به حیا . ودر داخل جمع صحبت کردن برایمان کمی مشکل می باشد. .مثال نماینده گانی را که تا به حال به مجلس فرستاده ایم هیج وقت ندیده ایم پشت بلند گو صحبت کرده ویا مشکلات این شهر ویا این استان را بیان کنند. .برای چاره این مشکل ما باید فردی را که قدرت بیان فراوان و سالم وپاک را در جاهای که نیاز داریم انتخاب کنیم تا در آینده به مشکل نرسیم .. یعنی سخصی که نتواند صحبت کند ویا نتواند در جمع مشکلات مردم را بیان کند. هیج فرقی با ان شخص که ناسالم است ندارد . با کمی اختلاف. …راه دور نمی رویم .این نظریه ای را که این افراد بیان کرده اند .در صورتی موفق خواهد شد. ۱–هواداران وعاشقان تیم را دور هم جمع کردن .تا نظریاتی را که جمع بیان می کنند. بهترین را انتخاب کنند.. ۲. ان چیزی را که در ۱ بیان کرده ام . اگر پیاده شود. بقیه مسائل حل خواهد شد یعنی احتیاج به.. ۲ -یا ۳– یا ۴– ندارد. زیرا فقد توجه کردن وپیاده کردن بهترین نظرات افراد وجمع می تواند مشکل ملوان را حل نماید. آنها رئیس .انها مدیر وانها بتوانند حسابدار وغیره را تایین نمایند .تا در آینده هیج اما واگر وجود نداشته باشد.. زیرا زمانی که فکرها درکنار هم جمع وهمچنین افراد در کنار هم جمع شوند صمیمیت باعث می شود تا تمام مشکلات را حل نمائیم.. .ودیگر جای برای پشت سر هم صحبت کردن .دروغ وریا وجا طلبی وجود نخواهد داشت… به امید پیروزی واتحاد همشهری هایم.. از همه عزیزان خواهش می کنم .اندکی به نظریات و تفکران اشخاصی که از شهر ودیارشان دور هستند .توجه نمایند زیرا . این اشخاص درد کشیده وتجربیات شان کمی بیشتر می باشد وارزش همشهری هایشان را بیشتر می دانند. …..امروز اگر انزلی چی ای در راس کار قرار بگیرد راه دوری نمی رود زیرا یک انزلی چی به نان ونوا میرسد واو هم سعی میکند ذر کنارش هم شهری وانزلی چی را بکار بگیرد

پاسخ

majid-sh پاسخ در تاريخ مهر ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۴۱:

دست خوش اخوی

مهران زندگانی دوست

۱۳ مهر ۱۳۹۲

با سلام خدمت آقای صیاد فعال
امیدوارم که در این راه موفق باشید و با برنامه های راهبردی و عملیاتی، ملوان را به دوران اوجش بازگردانید.
شما برای شرایط اورژانسی فعلی ملوان چه برنامه ای دارید؟
ملوان فعلا با ۹ امتیاز در مکان پانزدهم جدول قرار دارد،آیا برای جلوگیری از خطر سقوط برنامه ای دارید؟
با تشکر و به امید موفقیت شما برای ساختن ملوانی آسیایی…

پاسخ

abai

۱۳ مهر ۱۳۹۲

سلام آبایان
۱-میزان موجودی حساب آقای صیاد فعال چقدر است؟ یعنی اگر شرایط آن گونه که انتظار می رفت پیش نرفت آیا توانایی پرداخت حداقل ۵ میلیارد در سال را دارند؟
۲-مراحل واگذاری تا کجا پیش رفته است و تقریباً تا کی نتیجه نهایی می شود؟
یک انتقاد!!!
به نظرم سایت انزلی کلاب از حد اعتدال خارج شده و با کوبیدن مدیریت فعلی و پر و بال دادن به گزینه های جدید، رسالت خبررسانی خودش رو زیر سوال برده
کاری ندارم که داره درست کار می کنه یا نه
کاری ندارم که داره از حق دفاع می کنه یا نه
به هر حال ما از خیلی چیز ها خبر نداریم

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۱۹:۴۹:

رسالت خبری به معنی خفه کردن رسانه ها نیست. اتفاقا رسانه های انزلی اگر به رسالتشون عمل میکردند امروز شاهد چنین بی اخلاقی هایی در فوتبال انزلی نبودیم. ضمنا ما هرگز یک سایت خبری نیستیم و خبر رسانی بخشی از هدف انزلی کلابه و هرجا که لازم بدونیم نقد و تحلیل ارائه میدیم. درودگر با هر هدفی در انزلی مونده باشه عملکردش به نابودی فوتبال انزلی منتهی خواهد شد و این برای فوتبال انزلی مرگه که روزنامه های ورزشی بنویسن بومی ترین و بازیکن ساز ترین تیم فوتبال ایران به مدرسه بابابزرگهای استقلال و پرسپولیس و تبدیل شده.

رضا مظلوم

۱۳ مهر ۱۳۹۲

با سلام خدمت آقای صیاد فعال و بچه های زحمتکش و دوست داشتنی انزلی کلاب

یکی از سوالات اساسی کسانی که باهاشون در مورد برنامه های اقتصادی شما صحبت میکنم اینه که آیا جنابعالی میخواهید ملوان را با هزینه فروش سهام اداره کنید و در کنارش از پول خودتون استفاده کنید ؟
یا
میخواهید ملوان را با پول خودتون اداره کنید و در کنارش با پول سهام درآمد زایی کنید ؟

اینکه این موضوع را بخواهید روشن کنید و وضعیت سهام و سرمایه خودتون را به تفکیک روشن کنید میتونه در جلب رضایت اذهان عمومی کمک کنه .

موفق باشید

پاسخ

Shahin

شاهین پاسخ در تاريخ مهر ۲۳ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲:

آقای مظلوم ما هم این سوال رو مطرح کردیم. ایشون میگن ملوان رو با پول و اعتبار خودشون اداره خواهند کرد و اون طرح برای بلند مدته. من حتی پرسیدم که اگر کسی استقبال نکنه از پس هزینه های ملوان بر میاین پاسخشون مثبت بود که با رایزنی هایی هم که تا کنون صورت دادن من شخصا بهشون امیدوارم.

امید

۱۳ مهر ۱۳۹۲

برای بنده هم سواله. دارایی ایشون چقدره که میخواد حتی یک سال ۵ میلیارد با ریسک بالای عدم بازگشت در فوتبال خرج کنه؟ مطابق قانون شرکتها و صنایع میتونن بجای پرداخت مالیات در ورزش سرمایه گذاری کنن. ایشون صاحب کدام شرکت یا صنعت با چنین گردش مالی بالایی هستند که مالیاتش چنین رقم سنگینی میشه؟ البته باعث افتخار ما انزلی چیها خواهد بود که یکی از همشهریهای ما دارای چنین موقعیت اقتصادی ممتازی باشه.

پاسخ